Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 98

Temat: Testy sprawnościowe i psychofizyczne!

Domyślnie Testy sprawnościowe i psychofizyczne!

Szef SC zapowiada,że do 2010r wszyscy funkcjonariusze mają przejść testy fizyczne i psychofizyczne, które będą podstawą do uznania nas za słuzby mundurowe! Przynajmniej ja tak to rozumiem. Czy ktos może powiedziec coś więcej na ten temat? Przeciez wiele osób ma powyżej 50lat lub poważne choroby! To spowoduje, iż na dzień dobry bardzo wiele odpadnie, być może połowa! Kogo tak naprawdę będą dotyczyc owe testy? Nowo zatrudnianych czy wszystkich?

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

....................
    Ostatnio edytowane przez gamblerka ; 26-03-2009 o 16:53

Domyślnie

Cytat Napisał kmkm1 Zobacz post
    Szef SC zapowiada,że do 2010r wszyscy funkcjonariusze mają przejść testy fizyczne i psychofizyczne, które będą podstawą do uznania nas za słuzby mundurowe!
    A gdzie Ty to słyszałeś ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale jakby co to proponuję, żeby Szef SC pierwszy zaliczył ten test i żeby materiał video był zamieszczony do wglądu w Corintii Jak wszyscy to wszyscy...

Arrow Testy do F 16

Test o jakich wspominacie są przydatne w doborze osób do zawodów trudnych i niebezpiecznych.Opracowanie takie zostało wykonane przez panią mgr Annę Łuczak dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.Testy wykonywane są u osób gdzie ich zawód/praca związana jest z koniecznością posiadania broni,zawód polegający na współpracy człowieka z urządzeniami i wymagająca szczególnej sprawności psychofizycznej.Nasz zawód jest trudny i niebezpieczny,ale dlaczego tego typu informacje o testach są ogólnikowe tego nie można sobie wytłumaczyć.Tym nie mniej, bierzemy się za nasza kondycję fizyczną i psychiczną,żeby przy rozwiązywaniu testów nie dostać oczopląsu,pomieszania zmysłów.Musimy zadbać o nienaganną sylwetkę i formę.Tak naprawę takie test to przechodzą piloci myśliwców F 16, i dlatego 40 maszyn nie ma obsady.Ja pocieszam się tym,że mam 3 kg do zgubienia i w miarę dobrą kondycję.

mistique
    Gość

Domyślnie Testy

Nie ma co się martwic na zapas. W IC Biała Podlaska mamy dwa razy w roku egzamin ze środków przymusu bezpośredniego (choc rozporządzenie MF mówi o 1 egzaminie w roku). Wygląda to tak, że raz w miesiący przez 2h uczestniczymy w zajęciach typu wf, a potem w styczniu i lipcu zdajemy egzamin. Dla mężczyzn są to pompki, brzuszki, bieg wahadłowy 10 z 10m, rzut piłką lekarską, bieg na 1000m oraz test z chwytów obezwładniających. No i test wiedzy. Egzamin nie jest udawany, odbywa się na serio. Osoby powyżej 50 roku życia zwolnione są z egzaminów, ale nie uczestnictwa w zajęciach. Szkoda tylko, że nie mamy zapewnionej żadnej siłowni czy np. basenu nie mówiąc już o dresach. Normy dla kategorii wiekowej powyżej 30 lat to 3,50 na 1000m, 28 sekund wahadełko, 20 brzuszków i 18 pompek oraz 8m piłką. A o testach mówił Kapica w Sejmie.
    Pozdro

normano27
    Gość

Domyślnie

Cytat Napisał dziubdzius Zobacz post
    A gdzie Ty to słyszałeś ? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale jakby co to proponuję, żeby Szef SC pierwszy zaliczył ten test i żeby materiał video był zamieszczony do wglądu w Corintii Jak wszyscy to wszyscy...

kolego w sejmie w dniu 07.01.2009r nasz szef tak powiedział!!!!
    ciekaw jestem czy np. dla kobiet cięzarnych tez zrobi testy sprawnościowe!!!!! bez sensu nie wyobrazam sobie jak bedzie kazał kobietom z brzuchem biegac na czas czy tez sie podciagać....przeciez to sie nadaje do rzecznika praw

Domyślnie w sprawie testów z śpb w IC BP

Zajęcia są na serio tak jak i testy najseriojsze sa elementy z zajęć dotyczące gumowych pizdoletów czyli odbezpiecznia, przeładowanie wymiana pustego gumowego magazynka który się nie wymienia o sprawdzeniu czy komora jest pusta nie fspomne. A fszysdko w atmosferze niezwykłej pełnej profeski

Uprawnienia