• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test psychologiczny

"zizu85" testów psychologicznych nie znajdziesz w necie do IC sam szukałem, przed moim testem.powiem ci że u mnie miałem jeden główny rysunek i w nim miałem pusty prostokąt, pod tym rysunkiem miałem 8 prostokątów z rożnymi rysunkami i trzeba było dopasować (jeden z nich był dobry).Z tego co pamiętam to miałem chyba z 50 takich rysunków. Tu po prostu musisz być sobą. ja właśnie potrzebuje informacji na test z języka angielskiego bo niedługo mnie czeka ..A Ty miałaś może test z wiedzy ogólnej??? A tobie życzę powodzenia
 
Ostatnia edycja:
jak ja zdawałem nie było testu z angielskiego tylko kilka prostych zdań do przetłumaczenia zadają na rozmowie kwalifikacyjnej. teraz jest chyba tak samo
 
Zgadzam się z przedmówcą, choć już nieco wody w krznie upłynęło od mojej rekrutacji to pewnie nie wiele się zmieniło, coś do przetłumaczenia dali, i potem luźna rozmowa o mnie po angielsku
 
Back
Do góry