Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: jakie warunki na celnika?

wolke
    Gość

Domyślnie jakie warunki na celnika?

mam pytanie co tzreba zrobic jakie wymagania spełnic zeby zostac celnikiem? to bardzo wazne. trzeba jakis kurs przejsc? prosze o odpowiedz z informacjami

2. Reklama Google
    Reklama Google

maciek
    Gość

Domyślnie

wystarczy złożyć dokumenty w IC i czekać na postepowanie kwalifikacyjne. bedzie jakiś test + rozmowa, z tymi , którzy zaliczyli pozytywnie test pisemny z wiedzy ogólnej. szkolenia zapewnia pracodawca w trakcie trzyletniego okresu słuzby przygotowawczej. w tym czasie trzeba zaliczyć zasadniczy kurs celny i zdać egzamin państwowy. pozdrawiam i powodzenia

Aragon123
    Gość

Domyślnie

Wykształcenie nie ma znaczenia. Jeśli posiadasz wyższe [SIZE="6"]bez znaczenia[/SIZE] czy wyższe zawodowe (tzw. licencjat jakże ostatnio popularny) czy wyższe pełne z tytułem magistra, kierunek dowolny dosłownie, choćby nawet kosmetologia lub fizyka czy arabistyka.
    Więc jeśli spełniasz warunek "wykształciucha" śledź ogłoszenia na oficjalnej stronie Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Jeśli takowe będzie aplikuj i czekaj na odpowiedź kadr (telefoniczna lub listowna). Przebieg j.w.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Aragon123 ; 20-03-2008 o 22:17

Użytkownik
    Mieszka w
    Biała Podlaska

Domyślnie

Cytat Napisał Aragon123 Zobacz post
    Wykształcenie nie ma znaczenia. Jeśli posiadasz wyższe [SIZE=2]bez znaczenia[/SIZE] czy wyższe zawodowe (tzw. licencjat jakże ostatnio popularny) czy wyższe pełne z tytułem magistra, kierunek dowolny dosłownie, choćby nawet kosmetologia lub fizyka czy arabistyka.
    Więc jeśli spełniasz warunek "wykształciucha"
    Mi osobiscie (jak i większości moich kolegów) nie przeszkadza czy bedziemy pracować z osobą mającą wyższe średnie czy studium kosmetyczne. A że się komuś nie udało to nie powód żeby pogardliwie wypowiadać się o wykształceniu innych ludzi.

Uprawnienia