• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

IZBA CELNA W STOLICY .....dlaczego ?

atakis

Użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2015
Posty
47
Punkty reakcji
35
Mam pytanie: dlaczego funkcjonariusze celni w Stolicy zostali pominięci w awansach? Dlaczego nas upokorzono ? Czy nas zawsze trzeba traktować najgorzej w Kraju? Ludzie czują się poniżeni i jak zwykle u nas olani. Czasami nachodzi człowieka refleksja... niech już to rozpieprzą.
 
Czy ZZ celnicy.pl mógłby zapytac dlaczego tylko my nie dostaliśmy awansów? 5 lat czekania i znowu psu w .... Jestrsmy jeszcze SC.
 
Mam pytanie: dlaczego funkcjonariusze celni w Stolicy zostali pominięci w awansach? Dlaczego nas upokorzono ? Czy nas zawsze trzeba traktować najgorzej w Kraju? Ludzie czują się poniżeni i jak zwykle u nas olani. Czasami nachodzi człowieka refleksja... niech już to rozpieprzą.

były już rozdane ,tylko nie było fety w Izbie ,rozdawali Kierownicy
 
Kierownicy rozdali, a gdzie i kiedy. Jesteśmy służbą, nosimy Orła na ramieniu i czapce i chociażby dlatego należy nam się szacunek. A co mamy.....? narodziła się nowa świecka tradycja....ekstradycja.
 
Kierownicy rozdali, a gdzie i kiedy. Jesteśmy służbą, nosimy Orła na ramieniu i czapce i chociażby dlatego należy nam się szacunek. A co mamy.....? narodziła się nowa świecka tradycja....ekstradycja.

i czego jęczysz, jak nie dostałeś papieru to nie dostałeś awansu tak ciężko Ci to pojąć?
 
A ja konkretnie pytam, kiedy i gdzie kierownicy dawali papier? Bo mam zupełnie inne informacje.
 
Już szanownego Kolegę ocl kas uwiera w łeb, wiadro zimnej wody na główkę zalecam. No chyba, że kadra kierownicza z plejadą gwiazd na pagonach w ekspresowym tempie ze mną tak merytorycznie polemizuje. A to przepraszam nie chciałem urazić.
 
ucoc nic mi nie wiadomo żeby rozdawali , atakis o mój łeb sie nie martw jest dobrze wychłodzony
 
Mam pytanie: dlaczego funkcjonariusze celni w Stolicy zostali pominięci w awansach? Dlaczego nas upokorzono ? Czy nas zawsze trzeba traktować najgorzej w Kraju? Ludzie czują się poniżeni i jak zwykle u nas olani. Czasami nachodzi człowieka refleksja... niech już to rozpieprzą.

A co to jest Awans? Taka sieć sklepów RTV? Słyszałem, że zbankrutowała. Ja awansów nie dostaję od zawsze. Byłem swego czasu tzw. "wiecznym aplikantem celnym". Bo zawsze ktoś był bardziej "zasłużony", koleżaneczki naczelniczki miały tak ciężko, małe mieszkanko, a to ktoś dobrze rowa lizał, i tak niektórzy zostali oficyjerami, a ja jestem taki cienias w robocie, że do ofycyjera ludowego wojska polskiego (małe litery nie przypadkowe) brakuje mi jakieś 100 lat bez mała. Dlatego szcam na te śmieszne stopnie i awanse, bo nic nie znaczą, dlatego to jest pseudosłużba i dlatego, jak piszesz, czekam aż to wreszcie rozpieprzą. Obawiam się jednak, że skończy się jak zwykle,czyli swoje garbuski włazidupki wypłyną na wierzch, jak ta najstarsza substancja towarzysząca człowiekowi, czyli g.wno. Ale jak tak się mazgaisz, to życzę Ci zajebistego awansu za 30zł netto i gwiazdeczek na naramienniku.
 
ucoc nic mi nie wiadomo żeby rozdawali , atakis o mój łeb sie nie martw jest dobrze wychłodzony

Jak nie wiesz?
To po co piszesz ''i czego jęczysz, jak nie dostałeś papieru to nie dostałeś awansu tak ciężko Ci to pojąć? '' .....

Zazwyczaj nie wdaję się w dyskusję i polemiki, ale szczerze to forum trafnie obrazuje poziom upadku człowieka, któremu w oczy zagląda bieda. Honoru za grosz nie mają co poniektórzy.

lupus, jak ktoś z godnością nosił mundur to dla niego jest ważne, dla ciebie to g...o dla innych coś ważnego.
 
Ostatnia edycja:
Jak nie wiesz?
To po co piszesz ''i czego jęczysz, jak nie dostałeś papieru to nie dostałeś awansu tak ciężko Ci to pojąć? '' .....

Zazwyczaj nie wdaję się w dyskusję i polemiki, ale szczerze to forum trafnie obrazuje poziom upadku człowieka, któremu w oczy zagląda bieda. Honoru za grosz nie mają co poniektórzy.

lupus, jak ktoś z godnością nosił mundur to dla niego jest ważne, dla ciebie to g...o dla innych coś ważnego.

Tak, ważna sprawa jak idzie wymienić toner na korytarz. Ja w mundurze marznę lub topię się w słońcu, ale nie t jest ważne, tylko stołki oficerów i ekspertów.
 
Jak nie wiesz?
To po co piszesz ''i czego jęczysz, jak nie dostałeś papieru to nie dostałeś awansu tak ciężko Ci to pojąć? '' .....

Zazwyczaj nie wdaję się w dyskusję i polemiki, ale szczerze to forum trafnie obrazuje poziom upadku człowieka, któremu w oczy zagląda bieda. Honoru za grosz nie mają co poniektórzy.

lupus, jak ktoś z godnocią nosił mundur to dla niego jest ważne, dla ciebie to g...o dla innych coś ważnego.
Przepraszam troche mnie poniosło, w/g mnie to nie jest miejsce to omawiania tego typu problemów
 
A co to jest Awans? Taka sieć sklepów RTV? Słyszałem, że zbankrutowała. Ja awansów nie dostaję od zawsze. Byłem swego czasu tzw. "wiecznym aplikantem celnym". Bo zawsze ktoś był bardziej "zasłużony", koleżaneczki naczelniczki miały tak ciężko, małe mieszkanko, a to ktoś dobrze rowa lizał, i tak niektórzy zostali oficyjerami, a ja jestem taki cienias w robocie, że do ofycyjera ludowego wojska polskiego (małe litery nie przypadkowe) brakuje mi jakieś 100 lat bez mała. Dlatego szcam na te śmieszne stopnie i awanse, bo nic nie znaczą, dlatego to jest pseudosłużba i dlatego, jak piszesz, czekam aż to wreszcie rozpieprzą. Obawiam się jednak, że skończy się jak zwykle,czyli swoje garbuski włazidupki wypłyną na wierzch, jak ta najstarsza substancja towarzysząca człowiekowi, czyli g.wno. Ale jak tak się mazgaisz, to życzę Ci zajebistego awansu za 30zł netto i gwiazdeczek na naramienniku.

zgadzam się w zupelności.
 
tu ciągle gadanina o etosach i mundurkach...............jakie to ma znaczenie dzisiaj ?! Pytam jakie ?!
 
Pytam co jutro zrobicie ? gdzie pójdziecie i do kogo ? W sądach za kilka lat ewentualne orzeczenia ale kto da jeść waszym rodzinom ?! Jakoś nie wierzę, że odmowicie ewentualnej propozycji na sweterka w US. ja odmówię a WY ? Zdeklaruj się.........były celniku !
 
Back
Do góry