• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przepisy prawa (ustawy, rozporządzenia...) i dyskusję na temat tych przepisów

Ło jezderkusie. Mnie sie to forszteluje choby staro raszpla wyfiokowała się jak do łoperetki. W kabzie null, szłapy ledwie zusamen do kupy razem może złożyć, bioło sukienka i welon tu cekiny tam makijaż a gdzie pawie pióro. A może jeszcze gold keta i lejder jakla z naszkyrtanym : Harley Zoll Brigade. Ino dla tych co sie nie nie leserzom " ...wyróżniających się znaczy..." Puder, puder, więcej pudru. Ooooooooooo .
 
"Dyrektorzy IS, UKS, IC we Wrocławiu w piśmie z 3 lutego br. poinformowali związki zawodowe, że od 1 marca 2017 roku wchodzą w życie ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej i Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej.
W pracy zbiorowej możemy przeczytać, jak interpretowany jest zapis art. 26(1) ustawy o związkach zawodowych, że ustawy o KAS zawierają szczegółowe uregulowania w zakresie trybu dokonania działań dotyczących warunków zatrudnienia i pełnienia służby (ciekawe gdzie?). (...)"
http://solid.org.pl/praca-zbiorowa/
http://solid.home.pl/pdf4/pismokas.pdf
 
a gtyu chłopaku przed 50-ką co masz na myśli? jeszcze wierzxysz w cuda?!


nie pisz po pijaku

nie pisz za wszelką cenę na wszystkich wątkach

"chłopaku" to możesz sobie mówić do dzieci - jak ci żona pozwoli - ja sobie nie życzę

popracuj nad własną równowagą emocjonalną - wiem że jest ciężko, ale nie jesteś dzieciakiem tylko funkcjonariuszem - do sierpnia napewno
 
Ciekawe co powiesz w sytuacji kiedy nie dadzą propozycji. Też będziesz taki akuratny ?!
 
standby2 - bolo1999
KOLEDZY, WASZE OSTATNIE WPISY TO NIE W TYM WĄTKU. :mad: PROSZĘ PRZESTAŃCIE. JESZCZE RAZ PRZECZYTAJCIE TYTUŁ TEGO WĄTKU " PRZEPISY PRAWA...". PRZYKŁADOWY WPIS Gefreiter. :)
 
@standby2 - To m.in. dla Ciebie.
 

Attachments

  • 1_KAS Co czeka urzędników i funkcjonariuszy 01-02-2017.pdf
    659,7 KB · Wyświetleń: 437
  • 2_KAS Co czeka urzędników i funkcjonariuszy 01-02-2017.pdf
    740,1 KB · Wyświetleń: 315
  • 3_KAS Co czeka urzędników i funkcjonariuszy 01-02-2017.pdf
    717,9 KB · Wyświetleń: 285
  • 4_KAS Co czeka urzędników i funkcjonariuszy 01-02-2017.pdf
    688,2 KB · Wyświetleń: 308
standby2 - bolo1999
KOLEDZY, WASZE OSTATNIE WPISY TO NIE W TYM WĄTKU. :mad: PROSZĘ PRZESTAŃCIE. JESZCZE RAZ PRZECZYTAJCIE TYTUŁ TEGO WĄTKU " PRZEPISY PRAWA...". PRZYKŁADOWY WPIS Gefreiter. :)


bądź sprawiedliwy

wypowiedź w stylu pani w szkole "chłopcy przestańcie się bić"

prawie zawsze jest zaczepiany i zaczepiający

standby pisze w wielu wątkach po kilka wpisów naraz, nic nie wnoszących, często zaczepnych

epatuje huśtawką nastrojów - od załamania, frustracji, przez zaczepki do pretensji

pozwala sobie na nieupoważnione spoufalanie i protekcjonalne zwroty typu "chłopaku"

zaczepka, sformułowana w sposób budzący wątpliwości co do trzeźwości umysłu autora, nastąpiła w tym wątku - więc i reakcja nastąpiła w tym wątku

nie mam kłopotów z trzymaniem się tematu wątku - vide moje poprzednie wpisy

pozdrawiam i apeluję o większą dawkę obiektywizmu
 
MÓJ WPIS MIAŁ MIEĆ TAKI WYDZWIĘK. :)

standby2 I bolo1999 MAM NADZIEJĘ, ŻE DALSZA DYSKUSJA W TYM WĄTKU BĘDZIE TYLKO NA TEMAT PRZEPISÓW..


bolo1999 - ROZUMIEM TWOJE :mad:I MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ JAKOŚ DOGADACIE PRZY PIWKU. POZDRAWIAM
 
bądź sprawiedliwy

wypowiedź w stylu pani w szkole "chłopcy przestańcie się bić"

prawie zawsze jest zaczepiany i zaczepiający

standby pisze w wielu wątkach po kilka wpisów naraz, nic nie wnoszących, często zaczepnych

epatuje huśtawką nastrojów - od załamania, frustracji, przez zaczepki do pretensji

pozwala sobie na nieupoważnione spoufalanie i protekcjonalne zwroty typu "chłopaku"

zaczepka, sformułowana w sposób budzący wątpliwości co do trzeźwości umysłu autora, nastąpiła w tym wątku - więc i reakcja nastąpiła w tym wątku

nie mam kłopotów z trzymaniem się tematu wątku - vide moje poprzednie wpisy

pozdrawiam i apeluję o większą dawkę obiektywizmu

popieram !!11!
 
A te dwa skrzyżowane klucze, które teraz Minister zapowiada, to też będzie ktoś znowu robił w paincie? :confused:
 
nie dogadamy się bo................to jest czlowiek myślący na zasadach , że źle oznacza dobrze...... to tyle !
 
stefaan@

Zwykle nie robię tego - nawet na FB - ale teraz dałbym Ci "lajka" !!

1.jpg
 
Back
Do góry