• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zrzeszenie będzie miało "swojaków" w MFie?

Gratulujemy awansów działaczom Zrzeszenia ZZSC RP. Pani Barbarze Smolińskiej Przewodniczącej Zrzeszenia gratulacje z powodu awansu do Ministerstwa Finansów.
Zaległe gratulacje także dla Jarosława Maciejki, byłego Przewodniczącego Związku Zawodowego z IC Kraków, wchodzącego w skład Zrzeszenia w związku z awansem na Z-cę Naczelnika Urzędu Celnego w Nowym Sączu.
 
Gratulujemy awansów działaczom Zrzeszenia ZZSC RP. Pani Barbarze Smolińskiej Przewodniczącej Zrzeszenia gratulacje z powodu awansu do Ministerstwa Finansów.
Zaległe gratulacje także dla Jarosława Maciejki, byłego Przewodniczącego Związku Zawodowego z IC Kraków, wchodzącego w skład Zrzeszenia w związku z awansem na Z-cę Naczelnika Urzędu Celnego w Nowym Sączu.


kolejna rewolucja na niekorzyść funkcjonariuszy SC i kolejne awanse hm...
 
kolejna rewolucja na niekorzyść funkcjonariuszy SC i kolejne awanse hm...

Czy to ta Barbara, która jest przewodniczącą Zrzeszenia Związków Zawodowych SC? Czy to ona forsowała zastępczy temat tzw. emerytur celnych? Czy to ona była przeciwna składaniu skargi do Trybunału w sprawie emerytur? Wyśmiewała zbieranie podpisów pod projektem obywatelskim? Czy to ona wprowadziła temat emerytur do Rady Dialogu Społecznego? Ktoś wie, co z tego wyniknęło?
Jeżeli to ona, to rozumiem skąd ten awans. Zasłużyła.
 
"Towarzysz Szmaciak" J.Szpotański - fragment:
€žRurka jest głowa i zna życie,/ Wie, że by doić należycie,/ Trzeba się włączyć bez wahania/ W centralny system planowania./ Jako tłocząco-ssącą pompę/ Widzą ten system jego oczy, / Która jak gigantyczne serce/ Pompuje z dołu, w górę tłoczy."

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Gratulujemy awansów działaczom Zrzeszenia ZZSC RP. Pani Barbarze Smolińskiej Przewodniczącej Zrzeszenia gratulacje z powodu awansu do Ministerstwa Finansów.
Zaległe gratulacje także dla Jarosława Maciejki, byłego Przewodniczącego Związku Zawodowego z IC Kraków, wchodzącego w skład Zrzeszenia w związku z awansem na Z-cę Naczelnika Urzędu Celnego w Nowym Sączu.

No i wszystko jasne:mad: wstydu nie ma, bo o honorze nie wspomnę. Co za typiara z tej Basieńki😲 niedługo to jej pagony po mankiety będą sięgały za te "szczególne zasługi " dla SC.
 
ptaszki zbierają się do odlotu. inaczej menażeria w komplecie. jak spotkam na ulicy to co najmniej splunę.
 
Gratulujemy awansów działaczom Zrzeszenia ZZSC RP. Pani Barbarze Smolińskiej Przewodniczącej Zrzeszenia gratulacje z powodu awansu do Ministerstwa Finansów.
Zaległe gratulacje także dla Jarosława Maciejki, byłego Przewodniczącego Związku Zawodowego z IC Kraków, wchodzącego w skład Zrzeszenia w związku z awansem na Z-cę Naczelnika Urzędu Celnego w Nowym Sączu.


O nie Sławku, stanowczo protestuję!


Rozumiem wytrwałe prezentowanie kultury słowa i starania o zachowanie przyzwoitości, jednak
CZEGOŚ TAKIEGO, TO JUŻ NIE WOLNO "KOMENTOWAĆ" W PODOBNY SPOSÓB !!!


W czasie, gdy pracodawca funduje środowisku wielomiesięczny stres i niepewność,
niespotykane wręcz na skalę światową (może poza Koreą Północną), jeden z głównych
przedstawicieli środowiska, powołany wszak do jego ochrony, przyjmuje od pracodawcy
wysokie stanowisko ...


NIE PYTAM; jak bardzo można się w życiu zeszmacić dla prywaty, ani też jak można
nie posiadać w sobie choćby odrobiny, albo nawet - pozoru przyzwoitości !! Chyba od dawna
nikt na coś podobnego nie liczył. Nie będę też udawał zaskoczenia ani zaistniałym faktem,
ani też osobą kolaborującą. Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu), w dodatku przez innego z głównych przedstawiciela środowiska -
- mojego przedstawiciela !!


Ta forma komentarza, sugeruje pogodzenie się z takim postępowaniem, nawet wręcz jego
akceptację, czyli mówiąc wprost - akceptację ZŁA, co przecież (jak mniemam) nie istnieje
w Twoim charakterze.
Jeśli więc nie chcesz oficjalnie piętnować osoby oszukującej środowisko, to proszę - nie piętnuj,
ale także nie gratuluj.
Uważam bowiem, iż oklaski uznania czy też wymuszonego pogodzenia z sytuacją, przysługują
nawet godnemu przeciwnikowi - zwycięzcy, przenigdy jednak zdrajcy !!!
 
Nie stało się nic, czego nawet średnio inteligentny celnik nie był w stanie przewidzieć. Tym zaskoczonym - proponuję, żeby brali co najmniej magnez na mózg, reszcie gratuluję przez tak długi czas dobrego humoru, lecz jak to spiewała śp. Anna Jantar " Nic nie może wiecznie trwać".
PS. do dziś pamiętam jak związkowiec wiadomego związku biegał po korytarzu i się cieszył "....bedom paczki, ciekaw co będzie..." - to jest właśnie kwintesencja, tej elity.
 
Lepsza Smolińska niż Wójtowicz, zazdrośników krew zalewa. Może to nie będzie taka zła zmiana, lepiej mieć w MF kogoś z pochodzenia związkowego niż milicjanta. Po czynach ją poznacie.
 
Byłbym ostrożny z krytyką. Myślę że totalna jazda to nie tędy droga. Poza tym znam Panią Smolińską z naprawdę dobrej strony. Pomogła i to bardzo. I nie tylko Ona. Ówczesna Pani Naczelnik Kadr w IC Biała Podlaska a też Pani Związkowiec pomogły w czasie alokacji (Pani Lilianno-Wielki Szacunek ) Wyluzujmy z tą krytyką. Dla Obu Pań Szacunek. Potrzebowałem pomocy i od obu Pań pomoc otrzymałem. Jestem z tych którzy dobre uczynki pamiętają. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
po czynach to ją już poznaliśmy. jedynym, czego można się spodziewać, to większa gorliwość w adorowaniu oficera prowadzącego :cool:.

Lepsza Smolińska niż Wójtowicz, zazdrośników krew zalewa. Może to nie będzie taka zła zmiana, lepiej mieć w MF kogoś z pochodzenia związkowego niż milicjanta. Po czynach ją poznacie.
 
O nie Sławku, stanowczo protestuję!


Rozumiem wytrwałe prezentowanie kultury słowa i starania o zachowanie przyzwoitości, jednak
CZEGOŚ TAKIEGO, TO JUŻ NIE WOLNO "KOMENTOWAĆ" W PODOBNY SPOSÓB !!!


W czasie, gdy pracodawca funduje środowisku wielomiesięczny stres i niepewność,
niespotykane wręcz na skalę światową (może poza Koreą Północną), jeden z głównych
przedstawicieli środowiska, powołany wszak do jego ochrony, przyjmuje od pracodawcy
wysokie stanowisko ...


NIE PYTAM; jak bardzo można się w życiu zeszmacić dla prywaty, ani też jak można
nie posiadać w sobie choćby odrobiny, albo nawet - pozoru przyzwoitości !! Chyba od dawna
nikt na coś podobnego nie liczył. Nie będę też udawał zaskoczenia ani zaistniałym faktem,
ani też osobą kolaborującą. Absolutnie jednak potępiam jakiekolwiek składanie gratulacji
(także w ramach sarkazmu), w dodatku przez innego z głównych przedstawiciela środowiska -
- mojego przedstawiciela !!


Ta forma komentarza, sugeruje pogodzenie się z takim postępowaniem, nawet wręcz jego
akceptację, czyli mówiąc wprost - akceptację ZŁA, co przecież (jak mniemam) nie istnieje
w Twoim charakterze.
Jeśli więc nie chcesz oficjalnie piętnować osoby oszukującej środowisko, to proszę - nie piętnuj,
ale także nie gratuluj.
Uważam bowiem, iż oklaski uznania czy też wymuszonego pogodzenia z sytuacją, przysługują
nawet godnemu przeciwnikowi - zwycięzcy, przenigdy jednak zdrajcy !!!
dobry zwiazkowiec jest generalnie wrzodem na dupie pracodawcy. Z definicji reprezentuje interesy sprzeczne. Gdyby interesy pracownikow byly zgodne z interesami pracodawcy to zwiazki bylyby niepotrzebne. Jakos trudno mi uwierzyc, ze pracodawca bedzie sie chcial pozbyc tego wrzodu na dupie awansujac go na wysokie stanowisko. Przeciez bedac blizej koryta bedzie wiedzial wiecej, znal wiecej wplywowych osob, jego skutecznosc powinna wiec wzrosnac. Takie zagrywki albo nagrody albo awanse dla zwiazkowcow sa forma przekupstwa. Jeli pani B. S. przyjmuje te łapówkę powinna przestac byc zwiazkowce a jej dotychczasowa dzialanosc zaczyna byc zastanawiajaca. W pelni zgadzam ie z Catem.
 
Byłbym ostrożny z krytyką. Myślę że totalna jazda to nie tędy droga. Poza tym znam Panią Smolińską z naprawdę dobrej strony. Pomogła i to bardzo. I nie tylko Ona. Ówczesna Pani Naczelnik Kadr w IC Biała Podlaska a też Pani Związkowiec pomogły w czasie alokacji (Pani Lilianno-Wielki Szacunek ) Wyluzujmy z tą krytyką. Dla Obu Pań Szacunek. Potrzebowałem pomocy i od obu Pań pomoc otrzymałem. Jestem z tych którzy dobre uczynki pamiętają. Pozdrawiam.


to, że ktoś zrobił coś dobrego nie czyni go dobrym prawda?

Hitler wspaniale dbał o swojego psa i odzieci Goebbelsów - był dobry?

Falcon - o ile mnie pamięć nie myli to i Sienkiewicza w podobny sposób broniłeś?
 
To jest przykład największej hipokryzji !!! Nawet za KOMUNY takiej obłudy nie było !!! Jednak każda epoka się kończy również i TA !!!

Interesy Związkowe są sprzeczne z interesami Pracodawcy (MF) więc "Panienka" będzie firmowała dobijanie SC !!! Bravo !!!

Jajajajajaj
 
Back
Do góry