• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

człowieku pomijam błędy językowe bo :po pierwsze pisze się znad a po drugie coś bełkoczesz....nawalileś się no to ok - normalka w weekend ale nie pisz niczego.
[FONT=&quot]znad[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]1. «przyimek tworzący z rzeczownikiem wyrażenie informujące, że coś porusza się nad obiektem nazywany przez rzeczownik i oddala się od niego»[/FONT]
 
[FONT="]znad[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT="][/FONT][FONT="]1. ÂŤprzyimek tworzący z rzeczownikiem wyrażenie informujące, że coś porusza się nad obiektem nazywany przez rzeczownik i oddala się od niegoÂť[/FONT]

typowy przedstawiciel google....a wiesz co to słownik języka polskiego? Pewnie nie wiesz jak się nim poslugiwać......Zapewne porzedstawiciel wyższej szkoły na rogu ulicy.......
 
typowy przedstawiciel google....a wiesz co to słownik języka polskiego? Pewnie nie wiesz jak się nim poslugiwać......Zapewne porzedstawiciel wyższej szkoły na rogu ulicy.......
sam zobacz ile błędów zrobiłeś w jednym krótkim zdaniu , które uważasz za ripostę. Daj spokój , trzeba spać kolego.
Wszystkie kryteria spełnione (teraz już szczerze , ja zoll z zollem ), mnie brakuje do tego 55 z 5 lat.
 
i mam prośbę , przeprośmy Wszystkich za te dzisiejsze posty , ja przepraszam wszystkich , za to ,że to czytali. Dobrej Nocy Kolego znad Wisły.
 
sam zobacz ile błędów zrobiłeś w jednym krótkim zdaniu , które uważasz za ripostę. Daj spokój , trzeba spać kolego.
Wszystkie kryteria spełnione (teraz już szczerze , ja zoll z zollem ), mnie brakuje do tego 55 z 5 lat.

i teraz mówisz jak człowiek....OK nie ma sprawy. Widzisz ja mam niby wszystko ale nie godzę się z tym, że 55 lat to kryterium , które wyznacza możliwość uzyskania emerytury.
 
i teraz mówisz jak człowiek....OK nie ma sprawy. Widzisz ja mam niby wszystko ale nie godzę się z tym, że 55 lat to kryterium , które wyznacza możliwość uzyskania emerytury.
ja podobnie , chciałbym już teraz , nie wiem co będzie za pięć lat , czy to będzie jeszcze aktualne ...., Obaj sporo przeżyliśmy i wiemy ,że różnie być może ...Jak masz to 55 , to zazdroszczę , choć to 5 lat życia.
 
ja Ciebie przepraszam za prowokacje czynione z moje strony , przepraszam , też Wszystkich forumowiczów , którzy musieli to czytać.
 
Wiesz to jest tak, że 5 lat więcej nie oznacza szczęśliwości. To jednak w tym przypadku ma znaczenie. Uwierz mi nie skaczę zn radości bo muszę podjąć decyzję życia...a wiesz, że to nie tak pstryknąl z palca i już ok.
 
Wiesz to jest tak, że 5 lat więcej nie oznacza szczęśliwości. To jednak w tym przypadku ma znaczenie. Uwierz mi nie skaczę zn radości bo muszę podjąć decyzję życia...a wiesz, że to nie tak pstryknąl z palca i już ok.
nie wiem , czy dobrze to wymyśliłem ,ale planuje nie przyjąć propozycji mimo tego ,że pewnie będzie w mundurze . Szkoda mi tych pięciu lat , mieszkam za miedzą (DE). Co prawda to nie Warszawa , ale możliwości jakieś są ... To jest decyzja życia , nie ukrywam . Mam prośbę , przeprośmy tu Wszystkich naszych ,za tą pyskówkę , proszę !!!
 
masz racje bo...targają nami emocje a potem....opamiętanie. Po cholerę animozje. Przeciież wiemy jak jest.......
Dziękuje Tobie za to co napisałeś i przepraszam Wszystkich, którzy musieli czytać, to co wcześniej my o sobie ze stnadby2., Dobrej Nocy Wszystkim. Jesteśmy krok do przodu Wszyscy i to niezmiernie miły fakt!!!!
 
nie wiem , czy dobrze to wymyśliłem ,ale planuje nie przyjąć propozycji mimo tego ,że pewnie będzie w mundurze . Szkoda mi tych pięciu lat , mieszkam za miedzą (DE). Co prawda to nie Warszawa , ale możliwości jakieś są ... To jest decyzja życia , nie ukrywam . Mam prośbę , przeprośmy tu Wszystkich naszych ,za tą pyskówkę , proszę !!!

Stary nie posypujmy głowy popiołem. nastąpilo opamiętanie i ok. Pamiętaj....nie mieszaj nigdy cata czy bola do jakichkolwiek pyskówek. To są Ludzie bardzo wartościowi i szacun dla nich - z mojej strony.. Każdy z nich reprezentuje osobę mającą wiele mądrego do powiedzenia. Wbrew pozorom jesteśmy w/g mnie skonsolidowani a każda forma rady jest cenna.
 
masz racje bo...targają nami emocje a potem....opamiętanie. Po cholerę animozje. Przeciież wiemy jak jest.......

I tu jest pies pogrzebany, scysje były i będą, ale kto nam zafundował takie paliwo, w postaci stresu, obaw, negatywnego napięcia? Skoro dwaj moi Koledzy Celnicy, chwilowo temu ulegli, to co będzie dalej ? Jeszcze raz pax powiadam, a na stres najlepsza jest [dla mnie] spowiedź święta. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy powoduje, że szukamy wrogów gdziekolwiek... Ale Pana Mariana to nie obchodzi, on ma świeże algi.
 
może nadmienię jeszcze jedno...,,.jest taki człowiek jak Gefreiter- gość NAD GOŚCIE.....SZACUN!!!!!! SZCZEGÓLARZ ale w pozytywnym znaczeniu !
 
Stary nie posypujmy głowy popiołem. nastąpilo opamiętanie i ok. Pamiętaj....nie mieszaj nigdy cata czy bola do jakichkolwiek pyskówek. To są Ludzie bardzo wartościowi i szacun dla nich - z mojej strony.. Każdy z nich reprezentuje osobę mającą wiele mądrego do powiedzenia. Wbrew pozorom jesteśmy w/g mnie skonsolidowani a każda Szczerze.. , lubię obydwu Gości, bez wzajemności. Ale to nie ma znaczenia. Z konsolidacją ciężko będzie ..., wiem coś o tym ,w zachodnich IAS jest mnóstwo ludzi , którym zabrakło do tych 5 lata w kontroli , paru miesięcy.
 
I tu jest pies pogrzebany, scysje były i będą, ale kto nam zafundował takie paliwo, w postaci stresu, obaw, negatywnego napięcia? Skoro dwaj moi Koledzy Celnicy, chwilowo temu ulegli, to co będzie dalej ? Jeszcze raz pax powiadam, a na stres najlepsza jest [dla mnie] spowiedź święta. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy powoduje, że szukamy wrogów gdziekolwiek... Ale Pana Mariana to nie obchodzi, on ma świeże algi.
wiesz co ? g...no mnie obchodzą jego algi. Podobnie jak jego nie obchodzą dramaty NASZYCH......taki facet nawet nie wspomni o celnikach bo i po co ?! A są tacy.........? ,kuźwa tragedia
 
Back
Do góry