• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Walą mnie ci diasi a mlspeclat67 ma rację za chwilę słowo celnik i Służba Celna będzie zabronione pod karą tiurmu.

No to ja się wystraszyłem, bo zaraz fan dias, delegat kbwzp postraszy cię zwolnieniem, albo nie wiem torturami

Propozycji oczywiście nie dostałem, i marna szansa, że dostanę, ale jeśli wyślą do skarbowego to obiecuję, że resztę swoich dni dosłużę w pełnym umundurowaniu.:)
 
Ostatnia edycja:
No to ja się wystraszyłem, bo zaraz fan dias, delegat kbwzp postraszy cię zwolnieniem, albo nie wiem torturami

Propozycji oczywiście nie dostałem, i marna szansa, że dostanę, ale jeśli wyślą do skarbowego to obiecuję, że resztę swoich dni dosłużę w pełnym umundurowaniu.:)

Jeżeli w ostatnim zrywie Służby Celnej "coś robiłeś" i jesteś na liście to możesz nie dostać.
 
Barbara Anna Nowacka -€“ urodzona 1975 polska polityk, z wykształcenia informatyk, od 2015 współprzewodnicząca partii Twój Ruch. W 2016 znalazła się na corocznej liście FP Top 100 Global Thinkers czasopisma "€žForeign Policy"€.
Nie jest morderczynią, czy też islamistką, a tym bardziej pederastą !!!!!!

Co do emerytur to mój pogląd jest następujący: należy zlikwidować wszystkie przywileje, albo zgodnie z prawem dać tym, którym się to należy !!! (wyrok tryb./ projekt obyw.)

Ja osobiście nie mam szans na emkę mundurową , ale dzisiaj jeszcze jestem fcs i irytuje mnie jak ci na granicy, który przez okienko biorą paszport do kontroli ją mają, a Ci którzy na pasie za-ją z narażeniem życia niestety NIE!!! - a miało być zgodnie z prawem i sprawiedliwie !!!!!!:mad:


Co do celnictwa masz pecha nie zniknie ze słownika a tym bardziej z Biblii !!! Amen

Z tego steku bzdur wyłowię jedno zdanie jakie efekty są obniżenia wieku emerytalnego??? To że wkrótce nie będzie na wypłatę Emerytur i Rent??? Ale obniżenie wieku dla fc nie będzie ci, mam nadzieje, przeszkadzało? A tak w ogóle jeśli ktoś chce głosować na spadkobierców morderców polskich bohaterów, albo nowacką, która nam tu zrobi państwo islamsko-pederastyczne to powinien sobie strzelić solidnego baranka, albo udać się do psychiatry. I chyba dość polityki. Z ciekawostek: pan komentator z TVPInfo powiedział, że w dniu dzisiejszym na pl zamkowym w Warszawie był poczet sztandarowy KAS a nie SC lub SCS. Czyli nawet oficjalna nazwa Służba Celno-Skarbowa jest zakazana chyba... Niedługo celników i celnictwa, jako profesji, w Polsce wcale nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Barbara Anna Nowacka -€“ urodzona 1975 polska polityk, z wykształcenia informatyk, od 2015 współprzewodnicząca partii Twój Ruch. W 2016 znalazła się na corocznej liście FP Top 100 Global Thinkers czasopisma "€žForeign Policy"€.
Nie jest morderczynią, czy też islamistką, a tym bardziej pederastą !!!!!!

Co do emerytur to mój pogląd jest następujący: należy zlikwidować wszystkie przywileje, albo zgodnie z prawem dać tym, którym się to należy !!! (wyrok tryb./ projekt obyw.)

Ja osobiście nie mam szans na emkę mundurową , ale dzisiaj jeszcze jestem fcs i irytuje mnie jak ci na granicy, który przez okienko biorą paszport do kontroli ją mają, a Ci którzy na pasie za-ją z narażeniem życia niestety NIE!!! - a miało być zgodnie z prawem i sprawiedliwie !!!!!!:mad:

Co do celnictwa masz pecha nie zniknie ze słownika a tym bardziej z Biblii !!! Amen

A gdzie napisałem, że jest xD? Nie zmienia to faktu, iż ma skrajnie lewackie poglądy, Boże uchowaj przed takimi "Global Thinkers".
 
Oj Kubusiu, Kubusiu ...
Wszak jesteś wyśmienitym obserwatorem - chociaż faktycznie, modyfikacja przez Kolegę
pierwotnie użytego skrótu, mogła Cię nieco zmylić.

Oj tam oj tam, nockę wczoraj miałem więc musiałem co nieco w środę pospać dlatego nie byłem tak wnikliwym obserwatorem forum. Tak więc nadal nie mam "pomysła" na te KB (kolaborant? eee... chyba nie).
 
Skarbówka cały czas żyje propozycjami.

"Dzisiaj dostałam propozycję ... mnożnik 1,61
24 lata pracy jestem teraz na wychowawczym"
????
Słuszna jest linia naszej partii. To tak ok. 40 - 44 lata ma ta pani. Dobrze bo przynajmniej przyrost jest w narodzie. Szkoda tylko, że tak mało zarabiają ale ma pewnie jeszcze 500+
 
To brzmi wielce przekonywająco.
za 3300 netto zorganizowałem sobie na ten moment robotę 6h tygodniowo.
i pracuję nad kolejną ze zbliżonym obciążeniem i czasem pracy + parę innych fajnych i obiecujących pomysłów.

Wielkie dzięki wielkiemu reformatorowi, za danie mi takiej motywacji.
 
Czekają do końca, żeby ludzie-widma jak najkrócej snuli się po korytarzach. Człowiek, który nie dostanie propozycji i czeka na zgaśnięcie jest dla pracodawcy większym zagrożeniem, niż korzyścią. A do końca sierpnia jeszcze trochę czasu.
 
Czekają do końca, żeby ludzie-widma jak najkrócej snuli się po korytarzach. Człowiek, który nie dostanie propozycji i czeka na zgaśnięcie jest dla pracodawcy większym zagrożeniem, niż korzyścią. A do końca sierpnia jeszcze trochę czasu.
Wersja na wczoraj to 17 maja masowo wszędzie. W skarbowce każdego dnia gdzieś są wreczane. Czekanie wcale nie jest najgorsze....... ale co po nim.
 
Czy to prawda że jesienią będzie nowe wartościowanie i obcinanie nam kasy? Takie plotki pojawiają sie o niedawna. Dzisiaj dostałem propozycje i jeśli planują obniżyć mi pensje o 25% (takie są plotki) to jej nie przyjmuję i zgarniam odprawę.
 
Back
Do góry