Strona 3 z 80 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 do 21 z 559

Temat: Reforma KAS

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Panie Ministrze a obecnie Szefie KAS. Życzę Panu aby Pana misja zakończyła się Sukcesem i oby nie spełniły się czarne proroctwa. Skądnikąd wiem że jest Pan dobrym Człowiekiem. Sam tego doświadczyłem jednym Pana podpisem lata temu. Uważam za niestosowne sprzeczeki czy nieporozumienia. Doprowadźmy pewne sprawy do końca. To niewiele trzeba. Niech to będzie zgodne z deklaracjami obu stron.
    Ostatnio edytowane przez Falcon ; 13-12-2016 o 17:03

Domyślnie

[QUOTE=Falcon;152172]Panie Ministrze a obecnie Szefie KAS. Życzę Panu aby Pana misja zakończyła się Sukcesem i oby nie spełniły się czarne proroctwa. Skądnikąd wiem że jest Pan dobrym Człowiekiem. Sam tego doświadczyłem jednym Pana podpisem lata temu. Uważam za niestosowne sprzeczeki czy nieporozumienia. Doprowadźmy pewne sprawy do końca. To niewiele trzeba. Niech to będzie zgodne z deklaracjami obu stron.[
    ??????????????????????

Domyślnie

Cytat Napisał Falcon Zobacz post
    Panie Ministrze a obecnie Szefie KAS. Życzę Panu aby Pana misja zakończyła się Sukcesem i oby nie spełniły się czarne proroctwa. Skądnikąd wiem że jest Pan dobrym Człowiekiem. Sam tego doświadczyłem jednym Pana podpisem lata temu. Uważam za niestosowne sprzeczeki czy nieporozumienia. Doprowadźmy pewne sprawy do końca. To niewiele trzeba. Niech to będzie zgodne z deklaracjami obu stron.
    O Qrde , chłopakowi coś sie z główka porobiło może to powinno pójść na priv do banasia, a nie na forum

Domyślnie

Cytat Napisał Falcon Zobacz post
    Albo za dużo gorzały albo zapomniałeś się podpisać.

Domyślnie

Cytat Napisał kontestator Zobacz post
    Albo za dużo gorzały albo zapomniałeś się podpisać.

skądnikąd

sprzeczeki

obstawiam afekt lub gorzałę
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Jeżeli afekt to proponuję bardziej bezpośrednio:
    https://www.youtube.com/watch?v=l61MFiIeuVM

Uprawnienia