Strona 2 z 279 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 do 14 z 1952

Temat: Reforma KAS

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Co oznaczają te słowa z pisma min. Banasia? Rozumie to ktoś?

Domyślnie

Cytat Napisał stapless4 Zobacz post
    Co oznaczają te słowa z pisma min. Banasia? Rozumie to ktoś?
    Że 1/3 zostanie bez mundurów.

Domyślnie

Cytat Napisał Popek Zobacz post
    Że 1/3 zostanie bez mundurów.
    1/3 zwolniona, 1/3 bez i 1/3 w mundurach.

Domyślnie

Za dwa miesiące wchodzi sras a jak do tej pory:
    - nie ma jasnych i logicznych kryteriów na jakiej podstawie funkcjonariusze Służby Celnej będą otrzymywać propozycje na funkcjonariuszy, cywili lub bezrobotnych.
    - dalej nie wiadomo kiedy wreszcie zostaną uchwalone emerytury dla funkcjonariuszy Służby Celnej?
    - dalej nie jest jasne czy będzie możliwa nieuczciwa wymiana funkcjonariuszy będących w tym momencie na granicy do zadań biurowych i tym samym pozbawienie ich munduru.

To są pytania na które chciałbym znać odpowiedz i jedynie to mnie interesuje. Czy ktoś zna odpowiedzi na te pytania?

Domyślnie

Cytat Napisał mario97 Zobacz post
    Za dwa miesiące wchodzi sras a jak do tej pory:
    - nie ma jasnych i logicznych kryteriów na jakiej podstawie funkcjonariusze Służby Celnej będą otrzymywać propozycje na funkcjonariuszy, cywili lub bezrobotnych.....
    Myślę że żadne oficjalne kryterium się nie pojawi albowiem wypełniało by znamiona dyskryminacji co dawało by podstawę do zwycięskich procesów i odpowiedzialność decydentów tych kryteriów. Pamiętajmy iż nielegalne urzędniczo jest działanie poza granicami ustawy a ta nie wprowadza obowiązku ustanowienia kryterium. Co do przenosin to wszystko jest możliwe. By zwolnić miejsce dla wiernych lub ukarać niepokornych. Co do emek. Mam szczere wątpliwości czy jeszcze jest jakiś temat. Raczej jak widać nie dość że nie było realnej woli rządzących to wykorzystali to instrumentalnie do jak najdłuższego utrzymywania spokoju, skupiania nas na rzeczach społecznie nie popularnych itp.

Uprawnienia