• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma KAS

Nie tylko ci, którzy pracowali/uczyli się za czasów PRL, mogą być napiętnowani.
Również najmłodsi funkcjonariusze mogą być politycznie niepoprawni, bo przecież kończyli znienawidzone nie wiadomo za co GIMNAZJA, które jak "powszechnie wiadomo" są ostoją wszelkiej patologii.


mało tego - przecież wszkołach wszelkiego typu indoktrynowali młodzież nauczyciele wykształceni w prl, pierwsi nauczyciele kształceni w RP skończyli studia dopiero w 2007 - dopiero od tego roku zaczęli kształcić dzieci - ich wychowankowie ukończą studia dopiero w 2024 - łojezu - jesteśmy w rękach ubeków
 
mało tego - przecież wszkołach wszelkiego typu indoktrynowali młodzież nauczyciele wykształceni w prl, pierwsi nauczyciele kształceni w RP skończyli studia dopiero w 2007 - dopiero od tego roku zaczęli kształcić dzieci - ich wychowankowie ukończą studia dopiero w 2024 - łojezu - jesteśmy w rękach ubeków

Powiem więcej. dzieci w szkolach onegdaj uczyły się pisać i czytać z elementarza niejakich Falskich............a to już totalna porażka bo litery także były niesłuszne......................
 
A moze powinniśmy pisać po lacinie...................???? Cholera to też niesłuszne bo niejaki Kartezjusz napisał : " Cogito ergo sum" - myślę więc jestem. Przecież jak można myśleć a przy tym być ?! Coraz gorzej ze mną ale to chyba te mrozy.....................
 
mało tego - przecież w szkołach wszelkiego typu indoktrynowali młodzież nauczyciele wykształceni w prl, pierwsi nauczyciele kształceni w RP skończyli studia dopiero w 2007 - dopiero od tego roku zaczęli kształcić dzieci - ich wychowankowie ukończą studia dopiero w 2024 - łojezu - jesteśmy w rękach ubeków


Takie potwierdzenie sentencji A.Hitchcock'a to rozumiem ...
 
milo sie gada o pani Basi ale czy nie ma wazniejszych problemow? Czy nie czas zaskarzyc KAS do TK? Czy juz sobie darowalismy?
 
"Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy, stanowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni wszelkich skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówią prawdę." - Nikołaj Gogol (1809-1852) - pisarz ukraiński tworzący w języku rosyjskim.:cool:

Gefreiter - czapki z głów za wyłowienie tej złotej myśli. Szczególnie to ostatnie zdanie.... jakby to widział, jakby tu był.
 
Niech mi ktoś wreszcie powie co mam robić ?! Co mam zrobić ze swoim życiem i z życiem moich bliskich ?! jak mam zaplacić rachunki....a WY pierdzielicie mi o jakijś pani basi, ktorej jedni gratulują a inni protestują. Pytam po ch....................j to wszystko ?! pani basia tu celowo piszę z małej litery ma to w swojej krągłej du..............pie ! A WY wciąż pytacie jeden drugiego po co i na co ? Ludzie WASZE życie wisi na włosku !!!!!!!!!!! Moje także a zatem mam gdzieś jakieś basie czy inne czesie.
 
Pytam WAS co mam robić i na co czekać ? W Lidlu za stary w Biedronce także........owszem gdybym miał emeryturę to mnie wszędzie przyjmą a tak...............? Zatem pytam jakie są szanse na emerytury i zakończenie tej nierównej walki. panie Sławku może teraz Pan coś mi odpowie ?
 
[h=1]Stanowisko Ministerstwa Finansów w sprawie izb administracji skarbowej i urzędów celno-skarbowych[/h]http://przemysl.pl/45634/stanowisko-ministerstwa-finansow-w-sprawie-izb-administracji-skarbowej-i-urzedow-celno-skarbowych.html
 
Pytam WAS co mam robić i na co czekać ? W Lidlu za stary w Biedronce także........owszem gdybym miał emeryturę to mnie wszędzie przyjmą a tak...............? Zatem pytam jakie są szanse na emerytury i zakończenie tej nierównej walki. panie Sławku może teraz Pan coś mi odpowie ?
przede wszystkim przestan beczec albo rob to gdzies gdzie nie bedziesz przynosil wstydu.
 
Niech mi ktoś wreszcie powie co mam robić ?! Co mam zrobić ze swoim życiem i z życiem moich bliskich ?! jak mam zaplacić rachunki....a WY pierdzielicie mi o jakijś pani basi, ktorej jedni gratulują a inni protestują. Pytam po ch....................j to wszystko ?! pani basia tu celowo piszę z małej litery ma to w swojej krągłej du..............pie ! A WY wciąż pytacie jeden drugiego po co i na co ? Ludzie WASZE życie wisi na włosku !!!!!!!!!!! Moje także a zatem mam gdzieś jakieś basie czy inne czesie.

Informuję, że żaden członek Związku nie zostanie pozostawiony sam sobie, bez pomocy.
Analizujemy prawnie wszystkie zagadnienia.
W każdym Województwie, w koordynacji, postaramy się uruchomić i obsłużyć profesjonalnie co najmniej po jednej modelowej sprawie z każdego przypadku, a może być ich wiele. Skoordynujemy to.
Apelujemy też do MF i DIS, aby odstąpili od ucywilnienia i opcji zerowej, bo w naszej ocenie na dzień dzisiejszy jakie opinie prawne i konsultacje posiadamy, jest nieprawne w służbie mundurowej i naraża Polskę na spór prawny, także na arenie międzynarodowej.
Złożymy skargę do TK, to już pisałem. Potem do europejskich Trybunałów. I w ogóle przygotowujemy się do tej, raczej nieuniknionej, batalii prawnej.
Piszemy też do DIS i MF o obowiązku jaki na nich spoczywa i konieczności uzgodnienia warunków płacy i pracy z ZZ. Te Pisma zostaną opublikowane w nadchodzącym tygodniu.
Ponadto w związku z wdrażaniem KAS zwołujemy Zjazd Nadzwyczajny i tam także będziemy się przygotowywać.
Trudno, KAS wchodzi i to się już nie zatrzyma. Musimy obecnie zaklimatyzować się w nowej rzeczywistości.
Generalnie jesteśmy nastawieni na rozwój.
Pokażmy siłę jako środowisko zawodowe.
CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Informuję, że żaden członek Związku nie zostanie pozostawiony sam sobie, bez pomocy.
Analizujemy prawnie wszystkie zagadnienia.
W każdym Województwie, w koordynacji, postaramy się uruchomić i obsłużyć profesjonalnie co najmniej po jednej modelowej sprawie z każdego przypadku, a może być ich wiele. Skoordynujemy to.
Apelujemy też do MF i DIS, aby odstąpili od ucywilnienia i opcji zerowej, bo w naszej ocenie na dzień dzisiejszy jakie opinie prawne i konsultacje posiadamy, jest nieprawne w służbie mundurowej i naraża Polskę na spór prawny, także na arenie międzynarodowej.
Złożymy skargę do TK, to już pisałem. Potem do europejskich Trybunałów. I w ogóle przygotowujemy się do tej, raczej nieuniknionej, batalii prawnej.
Piszemy też do DIS i MF o obowiązku jaki na nich spoczywa i konieczności uzgodnienia warunków płacy i pracy z ZZ. Te Pisma zostaną opublikowane w nadchodzącym tygodniu.
Ponadto w związku z wdrażaniem KAS zwołujemy Zjazd Nadzwyczajny i tam także będziemy się przygotowywać.
Trudno, KAS wchodzi i to się już nie zatrzyma. Musimy obecnie zaklimatyzować się w nowej rzeczywistości.
Generalnie jesteśmy nastawieni na rozwój.
Pokażmy siłę jako środowisko zawodowe.
CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
I OTAKE informacje chodzi, serce rosnie, dzieki Sławek.
 
Niech mi ktoś wreszcie powie co mam robić ?! Co mam zrobić ze swoim życiem i z życiem moich bliskich ?! jak mam zaplacić rachunki....a WY pierdzielicie mi o jakijś pani basi, ktorej jedni gratulują a inni protestują. Pytam po ch....................j to wszystko ?! pani basia tu celowo piszę z małej litery ma to w swojej krągłej du..............pie ! A WY wciąż pytacie jeden drugiego po co i na co ? Ludzie WASZE życie wisi na włosku !!!!!!!!!!! Moje także a zatem mam gdzieś jakieś basie czy inne czesie.


ochłoń

do kogo żale?

zabrałem ci coś?

wszyscy jesteśmy wczarnej ... dziurze, nie ma zasad, jedni zostaną funkami, inni skarbowcami a inni na bruk

trzeba wziąć to na klatę i przygotować się na najgorszy scenariusz

rozejrzeć się za inną robotą

chyba coś umiesz?

rynek to zweryfikuje

a że to nie fair i s..wysyństwo?

musimy z tym żyć
 
Pytam WAS co mam robić i na co czekać ? W Lidlu za stary w Biedronce także........owszem gdybym miał emeryturę to mnie wszędzie przyjmą a tak...............? Zatem pytam jakie są szanse na emerytury i zakończenie tej nierównej walki. panie Sławku może teraz Pan coś mi odpowie ?


Sławek coś ci zabrał?

za mało działał?

pretensje możemy mieć tylko do siebie - a właściwie do części naszego środowiska, tej bojaźliwej, spolegliwej, tych co myśleli że jakoś to będzie i "zobaczymy co wywalczy Siwy"

no i zobaczyli

konieczna była nasza solidarna masowa współpraca

i - to się nie udało

bierz to na klatę i otrzyj łzy

ps - trochę mi szkoda tych, którzy nie mieli kontaktu z prawdziwym rynkiem pracy po 1990, dla których uks i cło były całym światem, którzy żyli w fikcji jacy to są wspaniali i wyjątkowi, jak bardzo są niedoceniani w SC

no to teraz wolny rynek pracy was doceni i zweryfikuje - płaczki a nie funkcjonariusze

teraz już wiecie czemu sc u funków innych słuźb wzbudzała uśmiech politowania
 
witam,
jaki kram taki pan i odwrotnie jaki pan taki kram,
no niestety ja jestem w służbie już 20 lat, wiele widziałam, wiele przeżyłam, mnie już nic nie dziwi, nigdy nie miałam wpływu na to co działo się wokół mnie, ale mam pamięć jak słoń, wiele osób teraz tzw. wojujących było przy tzw. korycie i powiem kolokwialnie urwało im się, ale niestety obecnie widzę wielu karierowiczów, a co gorsze każdy stara się zagarnąć jak najwięcej dla siebie, tak robiono w przeszłości tak się robi obecnie,
reforma to trampolina dla określonych osób, dla pozostałych to kolejne lata niebytu, pozostawiam wpis bez wniosków, każdy niech sobie dopowie........
pozdrawiam
 
Back
Do góry