Strona 11 z 80 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 559

Temat: Reforma KAS

Domyślnie

Szkoda, że nie ma linka do tego projektu. Ja szukałem i nie mogłem odnaleźć. A przecież bez tej struktury nie można opracować etatyzacji. Jest jeszcze wiele spraw, o których nic oficjalnie nie wiadomo. I mam wrażenie, że upiornym chichotem historii wraca tekst L Milera " prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna ". I ostatnie na dziś klasyczne przysłowie - " Cokolwiek czynisz, czyń mądrze ( rozważnie ) i patrz ( oczekuj ) końca "

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Koniec jest już bliski ... za kumoterstwo, za kłamstwo, za marnotrawstwo, za nienawiść, ....

Za to wszystko: tłumaczenie, że poprzednia władza robiła tak samo, to trochę za mało !!!!!!!

Cytat Napisał mariusz konkol Zobacz post
    Szkoda, że nie ma linka do tego projektu. Ja szukałem i nie mogłem odnaleźć. A przecież bez tej struktury nie można opracować etatyzacji. Jest jeszcze wiele spraw, o których nic oficjalnie nie wiadomo. I mam wrażenie, że upiornym chichotem historii wraca tekst L Milera " prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna ". I ostatnie na dziś klasyczne przysłowie - " Cokolwiek czynisz, czyń mądrze ( rozważnie ) i patrz ( oczekuj ) końca "

Użytkownik Avatar Gefreiter
    Mieszka w
    Kraina Szczęśliwego Kartofla

Domyślnie

Cytat Napisał Gefreiter Zobacz post

"niczego nie będzie"

taki cytat z klasyka
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Cytat Napisał mariusz konkol Zobacz post
    Jak rozumiem do 28 lutego mamy dostac informacje o miejscu pelnienia sluzby. Skoro do tego czasu jestesmy funkami SC i pracodawca jest DIC to faktycznie propozycje sluzby bedzie nam skladac DIC, zapewne nie bedzie mial czasu na zastanawianie sie nad kazdym pionkiem wiec o naszym losie zadecyduje bezposredni przelozony, np Kierownik Referatu. Informacja ta ma okreslac miejsce pelnienia sluzby wiec chyba to miejsce juz sie pozniej nie zmieni w propozycji okreslajacej warunki pelnienia sluzby bo inaczej bylaby zbedna, niczego by nie okreslala. Czyli faktycznie to nie DIAS sklada nam propozycje. Czyli propozycje zlozone po 28 lutego a przed 31 maja okresla inne kwestie niz miejsce pelnienia sluzby. Zastanawia mnie jedna kwestia. Skoro propozycje maja byc do 31 maja, potem mamy 14 dni na przyjecie propozycji, potem mamy 14 dni na zlozenie wniosku na ponowne rozpatrzenie propozycji, DIAS ma pewnie 14 dni na rozpatrzenie wniosku i wystawienie decyzji, potem mamy 14 dni na zlozenie skargi na te decyzje do sądu administracyjnego. To daje ponad 50 dni. To ciekawe co bedzie jesli sąd administarcyjny nie wyrobi sie do konca sierpnia? Czy jest mozliwosc przywrocenia do sluzby? Inna kwestia, czy do konca lutego zdaza opracowac wzorcowa strukture terenowa, wdrozyc ja w konkretnej Izbie, przeprowadzic etatyzacje i wydac informacje o miejscu pelnienia sluzby? Troche malo czasu, no chyba, ze juz wszystko wiadomo i tajemnicze info o pracach kadr tego wlasnie dotycza.
    ps poza tym co to za dziwna procedura, trzeba przyjac propozycje zeby moc zlozyc wniosek o ponowne rozpatzrenie i potem skarge.
    Ostatnio edytowane przez AdamDworcow ; 23-12-2016 o 18:12

Domyślnie

Informacje otrzymają tylko osoby, które będą pracować w innym miejscu niż obecnie.

Uprawnienia