Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 64 do 70 z 74

Temat: Jedyna możliwa obecnie forma protestu

Domyślnie

angel81

Ponad wolą Sławka jest jeszcze Statut Związku, a jeszcze przed nim ustawa o zz. Związek to nie prywatna firma. Zjazd jest konieczny by wszelkie późniejsze działania były umocowane.
    Ufasz Sławkowi? Ja też, dlatego jeśli Sławek pisze że ma być Zjazd tzn. że musi być.

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i miłego balu życzę.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał megasenior Zobacz post
    angel81

Ponad wolą Sławka jest jeszcze Statut Związku, a jeszcze przed nim ustawa o zz. Związek to nie prywatna firma. Zjazd jest konieczny by wszelkie późniejsze działania były umocowane.
    Ufasz Sławkowi? Ja też, dlatego jeśli Sławek pisze że ma być Zjazd tzn. że musi być.

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i miłego balu życzę.
    Bol to wszystko!

Domyślnie

Cytat Napisał mimi11 Zobacz post
    Bol to wszystko!

możesz rozwinąć bo nie rozumiem?
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie Czas pożegnań :)

Witam po przerwie i chciałbym podziękować, za wszystkie słowa wsparcia, otuchy, ba podziwu nawet płynące z różnych stron i różnymi drogami. Sytuacja na dzisiaj, a innej się nie spodziewalem, wygląda tak:postanowienie1 copy.jpgpostanowienie2_2 copy.jpgDecyzja1 copy.jpgDecyzja2_2 copy.jpg.

Czeka mnie, a właściwie nie czeka, a już się zaczęła walk. Trzymajcie kciuki

Domyślnie

Dużo zdrowia w walce z tym chorym państwem życzę.Trzymaj się....

Domyślnie

Cytat Napisał drKontenerov Zobacz post
    Witam po przerwie i chciałbym podziękować, za wszystkie słowa wsparcia, otuchy, ba podziwu nawet płynące z różnych stron i różnymi drogami. Sytuacja na dzisiaj, a innej się nie spodziewalem, wygląda tak:postanowienie1 copy.jpgpostanowienie2_2 copy.jpgDecyzja1 copy.jpgDecyzja2_2 copy.jpg.

Masz jaja. Trzymam kciuki

Domyślnie

Cytat Napisał drKontenerov Zobacz post

odwagi i wytrwałości

przecierasz szlaki

to nigdy nie jest łatwe

w dodatku sam

trzymam kciuki
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Uprawnienia