Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 95

Temat: Jedyna możliwa obecnie forma protestu

Domyślnie Jedyna możliwa obecnie forma protestu

Pisałem o tym tutaj kiedyś, teraz pora przejść od słów do czynów. Zamieszczam tutaj kopię na wypadek gdyby się nagle okazało, że byłem agentem SB, że jestem zamieszany w aferę korupcyjną, że jestem potomkiem KPP, że bylem w KBW, lub że Dzierżyński to mój ojciec chrzestny....
    Attached Images Attached Images
    Attached Files Attached Files

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał drKontenerov Zobacz post
    Pisałem o tym tutaj kiedyś, teraz pora przejść od słów do czynów. Zamieszczam tutaj kopię na wypadek gdyby się nagle okazało, że byłem agentem SB, że jestem zamieszany w aferę korupcyjną, że jestem potomkiem KPP, że bylem w KBW, lub że Dzierżyński to mój ojciec chrzestny....
    Naprawdę mi zaimponowałeś, ale moze jeszcze to przemyśl.

Użytkownik
    Mieszka w
    Podkarpacie

Domyślnie

Chciałabym znaleźć w sobie tyle odwagi, by taki wniosek złożyć w swojej Izbie. Szacunek. Jeszcze funkcjonariusz celny.

Domyślnie

Stanowisko godne najwyższego podziwu. Chapeau bas.

Domyślnie

Brawo kolego! Wyraziłeś w tym piśmie to wszystko o czym większość z nas myśli i czuje! Poza "sługusami" oczywiście! A przewodniczącemu i innym działaczom naszego związku powinno to też dać dużo do myślenia i może czas poszukać naprawdę dobrej i medialnej kancelarii prawnej w Warszawie, która zajęłaby się naszymi sprawami w najbliższym czasie, wobec tego co się dla nas szykuje...szkoda by nasze składki i nasze poprzednie działanie poszły na marne! Tylko głośne, medialne procesy przed sądami mogą odnieść jakiś skutek!

Domyślnie

Cytat Napisał Kaliszak Zobacz post
    Brawo kolego! Wyraziłeś w tym piśmie to wszystko o czym większość z nas myśli i czuje! Poza "sługusami" oczywiście! A przewodniczącemu i innym działaczom naszego związku powinno to też dać dużo do myślenia i może czas poszukać naprawdę dobrej i medialnej kancelarii prawnej w Warszawie, która zajęłaby się naszymi sprawami w najbliższym czasie, wobec tego co się dla nas szykuje...szkoda by nasze składki i nasze poprzednie działanie poszły na marne! Tylko głośne, medialne procesy przed sądami mogą odnieść jakiś skutek!
    Już kilka miesięcy temu wspominałem, że powinniśmy gremialnie nie przyjmować propozycji, ale powiedzcie to paniom z izb, bo o syfie z mf nawet nie myślę... Dobre było wytłumaczenie mf w trakcie protestu, przecież mamy rodziny, kredyty, ale przecież solidaryzując się z wami włożyliśmy mundury xD Nie wiem co ze mną będzie, ale nie zamierzam umierać za izbowców, nie chcieli protestować w czerwcu to srał ich pies, niech ich zwolnią, ucywilnią, mam to gdzieś, szacun dla kolegi, ale poświęciłeś się za ludzi, którzy mają cię kompletnie w dupie, gdzie byli jak w czerwcu protestowaliśmy, popełniłeś błąd, ale podziwiam i szanuję twoja decyzję

Uprawnienia