• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lista "misiewiczów SC"

B-stok to się dobrze ustawił nie tylko w laboratorium, ciekawe jak wylądują ludzie z laboratorium z IC BP tam funków jest sporo no i sam przewodniczący.
 
W Poznaniu też doszło do ustawek. Żeby było bez nazwisk - kuzynka głównej księgowej, która dotąd karierę w SC miała w finansowo-księgowym, nagle wylądowała w zwalczaniu przestępczości. Zaznaczyć trzeba, że kuzyneczka w swoim celniczym życiu nigdy nie widziała zgłoszenia celnego, nie zhańbiła się pracą w terenie, nie prowadziła kontroli i postępowania. No ale kuzynka jest niezbędna.
 
Ostatnia edycja:
W Poznaniu też doszło do ustawek. Żeby było bez nazwisk - kuzynka głównej księgowej, która dotąd karierę w SC miała w finansowo-księgowym, nagle wylądowała w zwalczaniu przestępczości. Zaznaczyć trzeba, że kuzyneczka w swoim celniczym życiu nigdy nie widziała zgłoszenia celnego, nie schańbiła się pracą w terenie, nie prowadziła kontroli i postępowania. No ale kuzynka jest niezbędna.

To się teraz nazywa "wsparcie ZP". Co ciekawe,od kilku lat słyszę,że w ZP jest...za dużo ludzi i się opindalają. To po co to wsparcie?
 
To się teraz nazywa "wsparcie ZP". Co ciekawe,od kilku lat słyszę,że w ZP jest...za dużo ludzi i się opindalają. To po co to wsparcie?
od lat mówili mobilni debilni, operdalacze i lenie a teraz jak trwoga to każdy znajduje w sobie ukryte pragnienie do służby w terenie, na mrozie i w deszczu itp. ?
Ps. Kociu drobna literówka Ci się wkradła w jednym słowie, przez samo "h" a nie "ch" to czego nie robiła ta pani :)
 
nerwy puszczają. BeKa szuka możliwości dla pupili. SyF szykuje się na drogę gryząc w pięty RiPa. dKr Haus straszy kwitami tylko czy DoDa i piSS mają coś do powiedzenia? Zezowateszczęście nie zna ludzi a stare układy popierają super BohaterówroDZinnych i tym podobnych ekspertów. SSC czyli SKAS studiował audyt może to pomoże lecz chyba nie
 
nerwy puszczają. BeKa szuka możliwości dla pupili. SyF szykuje się na drogę gryząc w pięty RiPa. dKr Haus straszy kwitami tylko czy DoDa i piSS mają coś do powiedzenia? Zezowateszczęście nie zna ludzi a stare układy popierają super BohaterówroDZinnych i tym podobnych ekspertów. SSC czyli SKAS studiował audyt może to pomoże lecz chyba nie


Dość mocno zaszyfrowane...
 
Sławku!
Prosisz by "meldować" o nieprawidłowościach, ale zastrzegasz wykluczenie dla domniemań i plotek!
Akurat świeżo - wczoraj - miałem przesłać pewną, nową informację, gdy doświadczyłem wyparcia się "w żywe oczy" wypowiedzenia bardzo istotnych słów przez osobę z kadry.
W obecnej sytuacji każdy sygnał powinien być zweryfikowany i to absolutnie nie na podstawie ustnego oświadczenia "zawodowych kłamców", jakimi bardzo często są ludzie decyzyjni.
Przyznaję, że nie wiem jak weryfikować informacje o nieprawidłowościach ale przypuszczam, że ogromna
większość z nich (tych prawdziwych) nawet nie zostanie wypowiedziana po cichu z przeróżnych względów.
Być może należy czasem zaryzykować ?!
 
I dlaczego do 20 lutego ? Przecież wszystkie zjawiska domniemane staną się KONKRETEM po 1 marca po co ta data? To tylko wyczuli i przesunie w czasie te deal e
 
W niektórych sytuacjach może być za późno, zbieram materiał do takiej powiastki. Im wyżej tym gorzej niestety, spychanie odpowiedzialności gdziekolwiek aby od siebie - trwa gra na czas.

Walczcie....
rip_sc.jpg
 
W niektórych sytuacjach może być za późno, zbieram materiał do takiej powiastki. Im wyżej tym gorzej niestety, spychanie odpowiedzialności gdziekolwiek aby od siebie - trwa gra na czas.

Walczcie....
Pokaż załącznik: 4562

To wytłuszczone to podstawowa dewiza (albo ładniej: wizja/misja) tej śmiesznej formacji od kiedy w niej się znalazłem. Dlatego nawet mnie ucieszył ten demontaż przez rewolucję. Niestety, nie spodziewałem się, że to co w niej najgorsze, dalej będzie na górze. W takiej sytuacji, rzeczywiście"nie ma ratunku"...żal straconych lat i energii na ten syf.
 
Sławku!
Prosisz by "meldować" o nieprawidłowościach, ale zastrzegasz wykluczenie dla domniemań i plotek!
Akurat świeżo - wczoraj - miałem przesłać pewną, nową informację, gdy doświadczyłem wyparcia się "w żywe oczy" wypowiedzenia bardzo istotnych słów przez osobę z kadry.
W obecnej sytuacji każdy sygnał powinien być zweryfikowany i to absolutnie nie na podstawie ustnego oświadczenia "zawodowych kłamców", jakimi bardzo często są ludzie decyzyjni.
Przyznaję, że nie wiem jak weryfikować informacje o nieprawidłowościach ale przypuszczam, że ogromna
większość z nich (tych prawdziwych) nawet nie zostanie wypowiedziana po cichu z przeróżnych względów.
Być może należy czasem zaryzykować ?!

myślę, że pisać należy tylko nie na forum, ale zgłaszać w @ funkcyjnym w zz celnicy.pl...a najlepiej do Pani Mrugały zapewne :) i to imiennie kto jak i gdzie!!! Niech SSC weryfikuje!!!
 
myślę, że pisać należy tylko nie na forum, ale zgłaszać w @ funkcyjnym w zz celnicy.pl...a najlepiej do Pani Mrugały zapewne :) i to imiennie kto jak i gdzie!!! Niech SSC weryfikuje!!!
Mój Boże , co tu się dzieje ...? Naprawdę dziwicie się ,że chcą nas rozwalić ? Moralnie jesteśmy dno, sowietska Rosja i Pawka Morozow, choć pewnie z 2/3 składu szybkich licencjatów w SC , nie wie kto to :)
 
Mój Boże , co tu się dzieje ...? Naprawdę dziwicie się ,że chcą nas rozwalić ? Moralnie jesteśmy dno, sowietska Rosja i Pawka Morozow, choć pewnie z 2/3 składu szybkich licencjatów w SC , nie wie kto to :)

Eta nastajaszczij komunist :D

Tak tu jest, jak Kalemu dać to dobra uczynek...zaawans na stopniu za 30 zł potrafimy szorować kolana i lizać to iowo...
Ale niestety, nieprzyzwoitość ma swoje granice i najpożądniejszemu mogą nerwy puścić, gdy po latach zapitalania w terenie okazuje się, że świetny z niego będzie pomocnik podatnika PIT-37, a logistyk i finansista od zawsze marzyli o adrenalinie i walce z bandziorami:D
 
Mój Boże , co tu się dzieje ...? Naprawdę dziwicie się ,że chcą nas rozwalić ? Moralnie jesteśmy dno, sowietska Rosja i Pawka Morozow, choć pewnie z 2/3 składu szybkich licencjatów w SC , nie wie kto to :)

Przepraszam ale chyba pomyliłeś nazwisko...Pewnie chodziło o Pawkę Korczagina ale to tak gwoli formalności............
 
Przepraszam ale chyba pomyliłeś nazwisko...Pewnie chodziło o Pawkę Korczagina ale to tak gwoli formalności............


Wszystko się zgadza, Korczagin to bohater powieści "Jak hartowała się stal",a Morozow to taki autentyczny człowiek radziecki, co jako dzieciak wydał rodziców NKWD.
 
Wszystko się zgadza, Korczagin to bohater powieści "Jak hartowała się stal",a Morozow to taki autentyczny człowiek radziecki, co jako dzieciak wydał rodziców NKWD.
Nie tak do końca rodziców a wyłącznie ojca za namową matki z uwagi na fakt, że ojciec ich porzucił. Wg komunistycznej propagandy został z zemsty zabity przez dziadka. Pawlik Morozow był patronem pionierów. Korczagin był postacią wzorowaną na Morozowie.
 
Jak mam zgłosić nieprawidłowości oparte na faktach, jeżeli nie mam oficjalnych i potwierdzonych informacji kto jest przydzielony do danej komórki. A wiadomo z ustnych inf. o tym, że osoby z komórek będące w KAS ucywilnione, ulokowały się w oddziałach i komórkach nie cywilnych a w ich miejsce poprzenoszono funkcjonariuszy z oddziałów do ucywilnienia.
 
Jak mam zgłosić nieprawidłowości oparte na faktach, jeżeli nie mam oficjalnych i potwierdzonych informacji kto jest przydzielony do danej komórki. A wiadomo z ustnych inf. o tym, że osoby z komórek będące w KAS ucywilnione, ulokowały się w oddziałach i komórkach nie cywilnych a w ich miejsce poprzenoszono funkcjonariuszy z oddziałów do ucywilnienia.

Mam dokładnie taką samą historię do opowiedzenia - a w zasadzie nei tylko ja.
 
Back
Do góry