• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lista "misiewiczów SC"

Mój znajomy zrelacjonował mi pewną rozmowę z funkcjonariuszem kadry kierowniczej. Ten przedstawiciel kadry kierowniczej podobno jest bardzo zadowolony, że na niego mówią ,,Misiewicz,, ponieważ on je przez to ,,bezpieczny,,. Dało mi to trochę do myślenia. I wydedukowałem, że ten Gość ma rację. Symbolem tzw. ,, Misiewicza,, jest nominat partyjny, który wchodzi do danej struktury np. SC czy też SCS oraz ,,rozdaje w niej karty,, !!! My nie mamy u NAS takich przypadków. Może szkoda ;) Obecni ,,misiewicze,, jak ich w tym wątku na forum nazwaliśmy to ludzie wcześniejszego UKŁADU ze SC, który dostosował się do zmieniających warunków i nadal RZĄDZĄ I DZIELĄ. Tak samo było jak runął PRL i wszelkiej maści ,,komuszki,, dostosowali się do nowej rzeczywistości i nadal rozdawali karty w IIIRP. Tak teraz jest identycznie w naszym CLE. Poprzedni UKŁAD wywodzący się za czasów poprzedniego SSC ma się dobrze a obecnie nawet nawet lepiej. A Pan Minister M.Banaś przejdzie do historii nie jako twórca KAS a jako twórca ,,grubej kreski,, w POLSKIM CLE I SKARBOWOŚCI !!! Wiem, że mogę zostać zrugany na forum ALE Ja w szczególności z uwagi na życiorys Pana Ministra M. Banasia mam do niego szacunek ale nie wiem czy Pan Minister Nie chciał inaczej ??? czy Nie potrafił inaczej ???

PS. określenie Kogoś mianem ,,Misiewicza,, może zaboleć tylko człowieka honoru a dla ludzi z UKŁADU liczą się tylko interesy i zasada TKM !!!
 
Ostatnia edycja:
A może po prostu nie mógł inaczej :cool:?

Mój znajomy zrelacjonował mi pewną rozmowę z funkcjonariuszem kadry kierowniczej. Ten przedstawiciel kadry kierowniczej podobno jest bardzo zadowolony, że na niego mówią ,,Misiewicz,, ponieważ on je przez to ,,bezpieczny,,. Dało mi to trochę do myślenia. I wydedukowałem, że ten Gość ma rację. Symbolem tzw. ,, Misiewicza,, jest nominat partyjny, który wchodzi do danej struktury np. SC czy też SCS oraz ,,rozdaje w niej karty,, !!! My nie mamy u NAS takich przypadków. Może szkoda ;) Obecni ,,misiewicze,, jak ich w tym wątku na forum nazwaliśmy to ludzie wcześniejszego UKŁADU ze SC, który dostosował się do zmieniających warunków i nadal RZĄDZĄ I DZIELĄ. Tak samo było jak runął PRL i wszelkiej maści ,,komuszki,, dostosowali się do nowej rzeczywistości i nadal rozdawali karty w IIIRP. Tak teraz jest identycznie w naszym CLE. Poprzedni UKŁAD wywodzący się za czasów poprzedniego SSC ma się dobrze a obecnie nawet nawet lepiej. A Pan Minister M.Banaś przejdzie do historii nie jako twórca KAS a jako twórca ,,grubej kreski,, w POLSKIM CLE I SKARBOWOŚCI !!! Wiem, że mogę zostać zrugany na forum ALE Ja w szczególności z uwagi na życiorys Pana Ministra M. Banasia mam do niego szacunek ale nie wiem czy Pan Minister Nie chciał inaczej ??? czy Nie potrafił inaczej ???

PS. określenie Kogoś mianem ,,Misiewicza,, może zaboleć tylko człowieka honoru a dla ludzi z UKŁADU liczą się tylko interesy i zasada TKM !!!
 
Z pisma wynika, że OC to też funkcjonariusze, czemu więc taki bum na wzp?
 
Z pisma wynika, że OC to też funkcjonariusze, czemu więc taki bum na wzp?
w pismie jest, ze OC pod warunkiem, ze zwalczali a wzp wiadomo, ze wszyscy zwalczaja, wiec wystarczy, ze dzien przed wejsciem w zycie KAS ktos byl w wzp. Rozumiem, ze ktos jest skurwysynem ale zeby jeszcze tak głupio zagrywać? tego nie rozumiem...
 
jest fakt w postaci polecenia. są jasne kryteria ustalone przez władzę. więc każde kumoterstwo może zostać napiętnowane jako działanie na szkodę interesu publicznego i przekroczenie uprawnień przez konkretnego dyrektora. który powinien osobiście tłumaczyć się przed prokuratorem.

ziomale wszystkich komórek jeszcze Służby Celnej, nie uda się wam :).
 
30.09.2016

I my musimy tego przypilnować, nie może być lepszych i gorszych. STAN na 30.09 jeśli będzie inaczej piszcie gdzie? i kto?

Co się tak wszyscy ustali na tego 30 września. W poleceniu jest jasno określone których komórek dotyczy ta data. I to funkcjonariusze , którzy w tych komórkach byli 30 lecą do skarbowych. Koniec kropka. Reszta dalej wolna amerykanka.
 
Co się tak wszyscy ustali na tego 30 września. W poleceniu jest jasno określone których komórek dotyczy ta data. I to funkcjonariusze , którzy w tych komórkach byli 30 lecą do skarbowych. Koniec kropka. Reszta dalej wolna amerykanka.
chodzi o to, ze ci co byli 30.09 w tamtych komorkach teraz sa nagle w wzp a do skarbowych leca inni. Oczywiscie niektorzy...
 
!!!
jest fakt w postaci polecenia. są jasne kryteria ustalone przez władzę. więc każde kumoterstwo może zostać napiętnowane jako działanie na szkodę interesu publicznego i przekroczenie uprawnień przez konkretnego dyrektora. który powinien osobiście tłumaczyć się przed prokuratorem.

ziomale wszystkich komórek jeszcze Służby Celnej, nie uda się wam :).
Dodam, że nie tylko Panowie Dyrektorzy. Obecni DIAS w części odnoszącej się do stanu osobowego zasilanego ze SC całkowicie scedowali tą ,,robotę,, tj. układania listy nazwisk do SCS na obecnych DIC, którzy to powołali ciała kolegialne :D
Nie oznacza to, że nie można za ,,ewentualne,, działania na szkodę interesu publicznego złożyć doniesienia do prokuratury na ,,ewentualne,, przekroczenia uprawnień przez osoby za to odpowiedzialne . Tym ,,uczciwszym,, w tych zespołach radze zapamiętać kto kogo promował i wpisywał na listę.
Mam nadzieje, że dla pewnej skuteczności - będzie to robił centralnie ZZ !!!

Takie ewentualne doniesienie do Prokuratury przekazać do wiadomości:
1. SSC, MF, Premier
2. Władze PiS wraz z Prezesem
3. Media prawicowe takie jak: Gazeta Polska, wsieci itd. (dla zdopingowania obecnej większości parlamentarnej)
Dodatkowo uzupełnić komentarzem typu : oto jak działa UKŁAD który został nietknięty po poprzednikach :mad:

Pamiętajmy Oni boją się bardziej niż My. Ci ludzie (TEN UKŁAD) działający w cle od kilku lat nic sobą nie reprezentuje na rynku pracy poza ,,instytucją państwową,,. Oni znają się tylko na różnego rodzaju ,,koteriach,, i nic więcej a za to rynek nie będzie płacił 7 tys. na rękę.

Tylko, że Oni muszą wiedzieć, ze to nie jest takie tam sobie gadanie i każde ewentualne złamanie polecenia i kryteriów SSC będzie wiązało się z ,,doniesieniem do prokuratora,, !!! To że ten UKŁĄD doszedł do perfekcji w interpretowaniu ,,dla dobra służby,, jest tylko i jedynie Naszym błędem, że nie zgłasza się tego tam gdzie powinno.
 
Mój znajomy zrelacjonował mi pewną rozmowę z funkcjonariuszem kadry kierowniczej. Ten przedstawiciel kadry kierowniczej podobno jest bardzo zadowolony, że na niego mówią ,,Misiewicz,, ponieważ on je przez to ,,bezpieczny,,. Dało mi to trochę do myślenia. I wydedukowałem, że ten Gość ma rację. Symbolem tzw. ,, Misiewicza,, jest nominat partyjny, który wchodzi do danej struktury np. SC czy też SCS oraz ,,rozdaje w niej karty,, !!! My nie mamy u NAS takich przypadków. Może szkoda ;) Obecni ,,misiewicze,, jak ich w tym wątku na forum nazwaliśmy to ludzie wcześniejszego UKŁADU ze SC, który dostosował się do zmieniających warunków i nadal RZĄDZĄ I DZIELĄ. Tak samo było jak runął PRL i wszelkiej maści ,,komuszki,, dostosowali się do nowej rzeczywistości i nadal rozdawali karty w IIIRP. Tak teraz jest identycznie w naszym CLE. Poprzedni UKŁAD wywodzący się za czasów poprzedniego SSC ma się dobrze a obecnie nawet nawet lepiej. A Pan Minister M.Banaś przejdzie do historii nie jako twórca KAS a jako twórca ,,grubej kreski,, w POLSKIM CLE I SKARBOWOŚCI !!! Wiem, że mogę zostać zrugany na forum ALE Ja w szczególności z uwagi na życiorys Pana Ministra M. Banasia mam do niego szacunek ale nie wiem czy Pan Minister Nie chciał inaczej ??? czy Nie potrafił inaczej ???

PS. określenie Kogoś mianem ,,Misiewicza,, może zaboleć tylko człowieka honoru a dla ludzi z UKŁADU liczą się tylko interesy i zasada TKM !!!
Zielony78,
nie wiem czy prawdziwe, ale mądre. Szacun.
 
Przeciętny "misiewicz" awansuje w sposób nieprzeciętny o dwa stopnie za jednym strzałem !!! Bravo Panie Ministrze Pana poprzednik był .... !!!
 
I misiu na bruczku ... może będzie to wreszcie jakiś sygnał dla DIC, że skoro pod wpływem nacisku suwerena i nagłośnienia patologii poleciał sam miś to nie warto podkładać się za lokalnych misi : pociotków i zauszników. A teraz dla przykładu pewnie będą gonić terenowe układy , pomszczą swoją stratę pokazując , że na żadnym szczeblu nie ma na to zgody ( a ludziom kiedyś puszczą nerwy i zgłoszą te z du..y y przeniesienia i podmiany)
 
I misiu na bruczku ... może będzie to wreszcie jakiś sygnał dla DIC, że skoro pod wpływem nacisku suwerena i nagłośnienia patologii poleciał sam miś to nie warto podkładać się za lokalnych misi : pociotków i zauszników. A teraz dla przykładu pewnie będą gonić terenowe układy , pomszczą swoją stratę pokazując , że na żadnym szczeblu nie ma na to zgody ( a ludziom kiedyś puszczą nerwy i zgłoszą te z du..y y przeniesienia i podmiany)

nie wierz plotkom , :):) Bartek zostaje, młody , sprawdził się
 
Mój znajomy zrelacjonował mi pewną rozmowę z funkcjonariuszem kadry kierowniczej. Ten przedstawiciel kadry kierowniczej podobno jest bardzo zadowolony, że na niego mówią ,,Misiewicz,, ponieważ on je przez to ,,bezpieczny,,. Dało mi to trochę do myślenia. I wydedukowałem, że ten Gość ma rację. Symbolem tzw. ,, Misiewicza,, jest nominat partyjny, który wchodzi do danej struktury np. SC czy też SCS oraz ,,rozdaje w niej karty,, !!! My nie mamy u NAS takich przypadków. Może szkoda ;) Obecni ,,misiewicze,, jak ich w tym wątku na forum nazwaliśmy to ludzie wcześniejszego UKŁADU ze SC, który dostosował się do zmieniających warunków i nadal RZĄDZĄ I DZIELĄ. Tak samo było jak runął PRL i wszelkiej maści ,,komuszki,, dostosowali się do nowej rzeczywistości i nadal rozdawali karty w IIIRP. Tak teraz jest identycznie w naszym CLE. Poprzedni UKŁAD wywodzący się za czasów poprzedniego SSC ma się dobrze a obecnie nawet nawet lepiej. A Pan Minister M.Banaś przejdzie do historii nie jako twórca KAS a jako twórca ,,grubej kreski,, w POLSKIM CLE I SKARBOWOŚCI !!! Wiem, że mogę zostać zrugany na forum ALE Ja w szczególności z uwagi na życiorys Pana Ministra M. Banasia mam do niego szacunek ale nie wiem czy Pan Minister Nie chciał inaczej ??? czy Nie potrafił inaczej ???

PS. określenie Kogoś mianem ,,Misiewicza,, może zaboleć tylko człowieka honoru a dla ludzi z UKŁADU liczą się tylko interesy i zasada TKM !!!

Niestety, masz pełną rację.
A już miałem nadzieję, że co by miało nie być, to przynajmniej wywiozą ten gnój na jego miejsce. Rzeczywistość jednak przerosła moje najgorsze obawy i to prędzej całą resztę wywiozą,a koteria za każdej władzy ma się dobrze. Nic tylko zaorać i stworzyć od nowa, bez tych ludzi.
 
Back
Do góry