• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

List otwarty do Prezydenta RP i publikacja w dzienniku ogólnopolskim

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 537
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
Chcielibyśmy zamieścić w formie ogłoszenia LIST OTWARTY do Prezydenta RP na trzeciej stronie poczytnego dziennika – koszt to nawet do ok. 150 tys. zł
Ponieważ ZZ Celnicy PL wydał nawet do 300 tys. zł na organizację PIKIET w maju i czerwcu, konieczna jest zbiórka pieniężna.


Zwracamy się wobec powyższego z prośbą do wszystkich funkcjonariuszy o dokonywanie wpłat darowizn na konto Związku w BGŻ-BNP PARIBAS 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001



W liście otwartym do Pana Prezydenta podkreślimy także rolę i znaczenie SC, napiszemy historię, napiszemy o stosunku rządów RP do SC, ale przypomnimy także wszystkie obietnice związane z projektem obywatelskim, projektem KAS, przypomnimy podpis Pana Prezydenta, Jego występowanie w początkowej fazie jako Pełnomocnika Klubu PiS, a dzisiaj Klub PiS zachowuje się inaczej, podpisy Pani Premier, Pana Marszałka pod wnioskiem do TK, zawrzemy prośbę o dialog i wsparcie Pana Prezydenta, przypomnimy Konferencję prasową KP PiS i Ministra J.Zielińskiego, zacytujemy Jego wypowiedzi z I czytania obywatelskiego projektu, itd.
List może być także do Parlamentarzystów.


WYSTARCZY, ŻE KAŻDY FUNKCJONARIUSZ WPŁACI TYLKO 10ZŁ i będziemy mogli opublikować List do Pana Prezydenta w poczytnym dzienniku ogólnopolskim.
Jeżeli będzie wpłacone mniej będziemy także publikować, ale na dalszych stronach, względnie w mniejszym formacie.
Myślę, że stać Nas jako środowisko zawodowe na opublikowanie Listu. Prosimy wszystkich o działanie

Jako treść przelewu proszę wpisać DAROWIZNA NA LIST DO PREZYDENTA
 
Ostatnia edycja:
Chcielibyśmy zamieścić w formie ogłoszenia LIST OTWARTY do Prezydenta RP na trzeciej stronie poczytnego dziennika – koszt to nawet do ok. 150 tys. zł
Ponieważ ZZ Celnicy PL wydał nawet do 300 tys. zł na organizację PIKIET w maju i czerwcu, konieczna jest zbiórka pieniężna.


Zwracamy się wobec powyższego z prośbą do wszystkich funkcjonariuszy o dokonywanie wpłat darowizn na konto Związku w BGŻ-BNP PARIBAS 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001



W liście otwartym do Pana Prezydenta podkreślimy także rolę i znaczenie SC, napiszemy historię, napiszemy o stosunku rządów RP do SC, ale przypomnimy także wszystkie obietnice związane z projektem obywatelskim, projektem KAS, przypomnimy podpis Pana Prezydenta, Jego występowanie w początkowej fazie jako Pełnomocnika Klubu PiS, a dzisiaj Klub PiS zachowuje się inaczej, podpisy Pani Premier, Pana Marszałka pod wnioskiem do TK, zawrzemy prośbę o dialog i wsparcie Pana Prezydenta, przypomnimy Konferencję prasową KP PiS i Ministra J.Zielińskiego, zacytujemy Jego wypowiedzi z I czytania obywatelskiego projektu, itd.
List może być także do Parlamentarzystów.


WYSTARCZY, ŻE KAŻDY FUNKCJONARIUSZ WPŁACI TYLKO 10ZŁ i będziemy mogli opublikować List do Pana Prezydenta w poczytnym dzienniku ogólnopolskim.
Jeżeli będzie wpłacone mniej będziemy także publikować, ale na dalszych stronach, względnie w mniejszym formacie.
Myślę, że stać Nas jako środowisko zawodowe na opublikowanie Listu. Prosimy wszystkich o działanie

Jako treść przelewu proszę wpisać DAROWIZNA NA LIST DO PREZYDENTA
Przed momentem przestałem wpłatę. Namawiam wszystkich funkcjonariuszy do dokonywania wplat, w miarę możliwości.
To Nasze być albo nie być .
 
Wsparcie przekazane. To najprostszy czyn jaki można wykonać w obronie naszej godności, służby i munduru. Są osoby, które robią znacznie więcej i ich szczególnie pozdrawiam. Ukłony dla kolegi, który prowadził głodówkę, a o którym chyba było trochę za cicho. Dla mnie jesteś WIELKI Kolego.
 
Popieram każde działanie zmierzające do ujawnienia skutków projektu KAS. Czy okaże się skuteczne? Nie wiem, ale próbować trzeba. Niestety w Polszy nie istnieją trwałe sił polityczne, zmieniające się cyklicznie wskutek wyborczego werdyktu. Skutkiem tego jest doraźność działań, zarówno po prawej stronie, jak i pozostałych.

Czy po niemal trzech dekadach funkcjonowania obecnego systemu politycznego istnieje konieczność rewolucyjnej niemal likwidacji formacji celnej? Osobiście w to wątpię.

Banaś to prosty cham, którego już nie ma. Mocno gorliwy, ale w ostatecznym rozrachunku działający na naszą korzyść. Więc wykorzystajmy to maksymalnie na swoją korzyść.
 
Ja również przelałem kasę,

co ważne, zapłaciłem również za mojego NUC-a, DIC-a i samego Maryjana, bo myślę że oni zapomną się dorzucić.

działamy dalej
 
Ja również przelałem kasę,

co ważne, zapłaciłem również za mojego NUC-a, DIC-a i samego Maryjana, bo myślę że oni zapomną się dorzucić.

działamy dalej


brawo

do nie-członków celnicy.pl:

m.in. na takie cele konieczny jest wasz akces do związku - i wasze składki ;)
 
Ja również przelałam za siebie, NUC, DIC , SSC i jeszcze trochę więcej.
Apelujmy w pracy do koleżanek i kolegów.
Taki list powinien odnieść jakiś skutek.
 
Darowizna na rzecz ZZ Celnicy pl dla działań : STOP LIKWIDACJI SŁUŻBY CELNEJ dokonana
Nie żałujcie dla Służby Celnej
 
nie chcę się chwalić ale ja puściłem już jakiś czas temu 200
tak pomyślałem że przy takich wydatkach jakie teraz są to puszczenie rok z góry
składek coś pomoże a my nie zbiedniejemy
pomyślcie 5000*200 = 1 000 000
a może poczuje się jeszcze trochę nie związkowców którzy wsparli zarówno majówkę, pikietę jak jakże mocno sam protest tak energiznie że przypłacili to zdrowiem.
np 10 000 * 200 = 2 000 000
można było by za to wiele dobrego uczynić na drodze do prawdy.
Pozdrawiam wszystkich

A może dodatkowo do licznika funków licznik wpłat?
 
Poszło trochę mniej jak u Heisenberga ale ziarnko do ziarnka ......
Mamy się czym dzielić, przecież dostaliśmy "kosmiczne podwyżki" hi hi.
Na zacne cele trzeba i koniec.
Pozdrawiam wszystkich zolli :)
 
no my jeszcze zdaje się ich nie skasowaliśmy.
coś ugrzęzły po drodze. podobno :)
 
brawo

do nie-członków celnicy.pl:

m.in. na takie cele konieczny jest wasz akces do związku - i wasze składki ;)
spoko - idzie prezlew!!!! koszty duże, i choć zazwyczaj wkurzają mnie te wasze nagabywania na wpłaty itp. Tym razem sprawa jest naprawdę ważna, a koszt duży więc każdy fc powinien poczuć się w obowiązku - zwłaszcza ten nie zrzeszony!!!! wspieramy sprawę!!!!!
 
Stówka poszła z nagrody półrocznej (póki co, jeszcze ją dostaję).

Ale!!! Czas na SOLIDARNOŚĆ.
Rozmawiajmy z kolegami i koleżankami zrzeszonymi w innych związkach. Niech zwrócą się do swoich Central z prośbą o dofinansowanie okrągłą sumką (z ich składek) "listu do Prezydenta RP"- koszt publikacji 150 tys. zł
Będzie to wyrazem solidarności całego środowiska w słusznej sprawie.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry