• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Celniku zadeklaruj się !

złożoność naszej formacji wskazuje, że protest może i powinien mieć charakter ... HYBRYDOWY.
...
protest musi trwać co najmniej do czasu skutecznego zamknięcia sprawy pt. EMERYTURY i rozpoczęcia rzeczywistego dialogu w sprawie zmian w SC.
...

związkom zawodowym powierzmy dalszą dbałość o przekaz medialny i koordynowanie działań jeśli będzie taka potrzeba.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !


Pozwól >>aquire<<, że Cię zapytam; czy nie miałeś przypadkiem na myśli zamknięcia sprawy KAS ?
Reszta przyjdzie sama ...
 
to dopiero początek, a już są ofiary w ministerstwach.
utrata twarzy to coś więcej niż kompromitacja.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
W marcu liczebność związku mocno się skurczy... Od 1 marca nowy pracodawca nie będzie odprowadzał składek na związek. Potrzebne jest nowe oświadczenie w tej sprawie funkcjonariusz członka związku... Niech się tym zarząd i funkcyjni zajmą bo koniec będzie z ręką w nocniku... Zajmą w sensie rozdadzą członkom oświadczenia do wypełnienia...
 
W takim razie po co rozdawane były funkcjonariuszom oświadczenia przekazane później dyrektorom IAS, które należało złożyć bodajże do 20 stycznia?
Jedno z tych oświadczeń to deklaracja przekazywania składek wybranej organizacji związkowej.
 
W takim razie po co rozdawane były funkcjonariuszom oświadczenia przekazane później dyrektorom IAS, które należało złożyć bodajże do 20 stycznia?
Jedno z tych oświadczeń to deklaracja przekazywania składek wybranej organizacji związkowej.
to byly jakies owiadczenia? Ciekawe, widac sami DIAS nie wierza, ze KAS to kontynuacja a SC jest przeksztalcana a nie likwidowana. Dobry argument na nasza korzysc.
ps, niech przestana odprowadzac skladki, to bedzie jeszcze lepszy argument.
 
Ostatnia edycja:
to byly jakies owiadczenia? Ciekawe, widac sami DIAS nie wierza, ze KAS to kontynuacja a SC jest przeksztalcana a nie likwidowana. Dobry argument na nasza korzysc.
ps, niech przestana odprowadzac skladki, to bedzie jeszcze lepszy argument.

Do wypełnienia był zestaw obowiązkowy pit, bank, składka na zz i jakiś jeszcze, nie pamiętam. Dziwne że jesteś zaskoczony Adamie bo to chyba akcja ogólnopolska. Pierwsze moje kwity gdzie występował DIAS jako adresat, jakoś tak dziwnie.
 
Do wypełnienia był zestaw obowiązkowy pit, bank, składka na zz i jakiś jeszcze, nie pamiętam. Dziwne że jesteś zaskoczony Adamie bo to chyba akcja ogólnopolska. Pierwsze moje kwity gdzie występował DIAS jako adresat, jakoś tak dziwnie.


w ic olsztyn był komplet - ze składkami na zz

interesujący we wszystkich oświadczeniach był tylko zwrot "z należnego wynagrodzenia z tytułu pracy"

skierowany do wszystkich funkcjonariuszy we wszystkich oświadczeniach

szefowie ias muszą w końcu zatrybić, że funkcjonariusze pełnią służbę i otrzymują należności z tytułu SŁUŹBY a nie stosunku pracy
 
w ic olsztyn był komplet - ze składkami na zz

interesujący we wszystkich oświadczeniach był tylko zwrot "z należnego wynagrodzenia z tytułu pracy"

skierowany do wszystkich funkcjonariuszy we wszystkich oświadczeniach

szefowie ias muszą w końcu zatrybić, że funkcjonariusze pełnią służbę i otrzymują należności z tytułu SŁUŹBY a nie stosunku pracy

No masz rację ale co to zmienia ?
 
dla mnie te oswiadczenia to dowod na to, ze nie ma kontynuacji czyli za koniecznoscia wyplaty odpraw.
 
6 cio miesięczna odprawa i kolejna 6 - cio miesięczna po nieprzyjęciu propozycji. tak to rozumiem.
 
w ic olsztyn był komplet - ze składkami na zz

interesujący we wszystkich oświadczeniach był tylko zwrot "z należnego wynagrodzenia z tytułu pracy"

może z założenia kto złoży oświadczenie o przekazywanie na ZZ to będzie miał wynagrodzenie z tytułu pracy a nie służby. Ludzie na prawdę się boją i nie ma się co dziwić. Atmosfera nie jest najlepsza, obietnice są rzucane na lewo i prawo, nie mamy ani wycofania KAS, ani emek ani gwarancji zatrudnienia. Dlatego kto chce to przecież można płacić samemu składki z konta bankowego a nie poprzez IC
 
w ic olsztyn był komplet - ze składkami na zz

interesujący we wszystkich oświadczeniach był tylko zwrot "z należnego wynagrodzenia z tytułu pracy"

skierowany do wszystkich funkcjonariuszy we wszystkich oświadczeniach

szefowie ias muszą w końcu zatrybić, że funkcjonariusze pełnią służbę i otrzymują należności z tytułu SŁUŹBY a nie stosunku pracy[/QUOTE

A ja wszędzie gdzie występował wyraz "pracy" skreśliłem go i zastąpiłem wyrazem "służby". A w miejscu gdzie trzeba podać imię i nazwisko podałem "stopień Służby Celnej imię nazwisko" I nawet jak mnie ucywilnią na siłę to i tak dalej będę chodził w mundurze.
 
może z założenia kto złoży oświadczenie o przekazywanie na ZZ to będzie miał wynagrodzenie z tytułu pracy a nie służby. Ludzie na prawdę się boją i nie ma się co dziwić. Atmosfera nie jest najlepsza, obietnice są rzucane na lewo i prawo, nie mamy ani wycofania KAS, ani emek ani gwarancji zatrudnienia. Dlatego kto chce to przecież można płacić samemu składki z konta bankowego a nie poprzez IC


ten zwrot był we WSZYSTKICH oświadczeniach - nie tylko w zz
 
PIS ma to wszystko w dupie !!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nie rozumiecie ?! Misiewicze i inne sprawy nie mają zaaczenia! Nic się nie liczy nawet pseudo wielka warszawa..................... Co ma być to będzie................
 
Back
Do góry