• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproszenie na spotkanie 13.08. we Wrocławiu

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 500
Miasto
ZZ Celnicy PL
Funkcjonariusze i Pracownicy
Izby Celnej we Wrocławiu
i Urzędu Celnego we Wrocławiu


Koleżanki i Koledzy.


Uprzejmie informuję, że Dyrekcja Izby Celnej we Wrocławiu wyraziła zgodę na spotkanie w dniu 13.08.2015r. w sali konferencyjnej przy ul. Hercena 11 o godz. 14:00, na które serdecznie wszystkich zapraszam.

Spotkanie dotyczyć będzie możliwości działań, jakie może podjąć każdy Funkcjonariusz, aby przybliżyć włączenie wszystkich Funkcjonariuszy celnych do zaopatrzeniowego systemu emerytalnego. Poruszymy także inne bieżące kwestie, np. podwyżki płac w 2016r.

Zapraszam, bo w społeczeństwie obywatelskim mamy obowiązek podejmować działania, które będą zmierzały do zmiany otoczenia wokół Nas, do zmiany na lepsze, do zmiany pro publico bono.
To Nasz społeczny obowiązek.

Zapraszam serdecznie.

Z poważaniem
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
/ - /
 
W IC we Wrocławiu potrzebne jest wyłonienie lidera i osób chętnych do pracy społecznej. Lidera, który pociągnie zakładanie ZOI ZZ Celnicy PL przy IC Wrocław i dalej.
Ja jestem do dyspozycji i przyjadę na każde Wasze wezwanie. Na Pikietę niestety zawiedliśmy z IC Wrocław. Musimy ruszyć tworzenie struktur i ZOI ZZ Celnicy PL, bo jest duży potencjał.
 
Ostatnia edycja:
Czytam tego posta raz jeszcze i widzę, że może być źle zrozumiany. Oczywiście mam na myśli swoją pomoc tylko w takim sensie, że przyjadę na zebranie założycielskie ZOI. Sami musicie się zorganizować i wyłonić lidera oraz Zarząd ZOI.
 
Back
Do góry