• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do wszystkich celników.pl

admin
temat narusza regulamin niniejszego forum.
poniżej pewnego poziomu trzeba reagować.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !

Ocho, zaczyna się nawoływanie do keneblawania ust - wiem wiem prawda boli. A gdzie to zawołanie CELNIK ZADEKLARUj SIĘ " Przecież to my jesteśmy prawdziwymi celnikami" !!! Wychodzi zza munduru spinka.
 
Ocho, zaczyna się nawoływanie do keneblawania ust - wiem wiem prawda boli. A gdzie to zawołanie CELNIK ZADEKLARUj SIĘ " Przecież to my jesteśmy prawdziwymi celnikami" !!! Wychodzi zza munduru spinka.

Powiem krótko, za Siwym przemawiają lata jego działalności, poświęceń i zaangażowania. Po raz pierwszy w historii celnicy mają takiego Przewodniczącego i taki Związek. Na ile jest skuteczny pokazuje choćby wyrok TK. Próby dyskredytowanie tego przez teksty w rodzaju biało-zielonego, czy innych podobnych osobników tego nie zmienią. Nawet głuchy usłyszał, a ślepy zobaczył jak jest i wiemy kto działa dla dobra państwa, służby i funkcjonariuszy celnych.
Biało-zielony! Popiskuj sobie do woli. Wiemy jak jest :)
 
Powiem krótko, za Siwym przemawiają lata jego działalności, poświęceń i zaangażowania. Po raz pierwszy w historii celnicy mają takiego Przewodniczącego i taki Związek. Na ile jest skuteczny pokazuje choćby wyrok TK. Próby dyskredytowanie tego przez teksty w rodzaju biało-zielonego, czy innych podobnych osobników tego nie zmienią. Nawet głuchy usłyszał, a ślepy zobaczył jak jest i wiemy kto działa dla dobra państwa, służby i funkcjonariuszy celnych.
Biało-zielony! Popiskuj sobie do woli. Wiemy jak jest :)

Przepraszam czy uważasz, że w TK były tylko związki Swego, mały klamczuchu. Widzisz oglądałem całą rozprawę., i pełnomocnik reszty związków był najlepiej przygotowany, a twój mentor, no cóż motal się i kluczyl. Nie uważam bynajmniej jak ty, że rola innych związków była mniejsza w tej wygranej. A gdzie był Siwy w 2008 podczas strajków wraz z szumymi Celnikami.pl - może mi odpowiesz ???
 
Przepraszam czy uważasz, że w TK były tylko związki Swego, mały klamczuchu. Widzisz oglądałem całą rozprawę., i pełnomocnik reszty związków był najlepiej przygotowany, a twój mentor, no cóż motal się i kluczyl. Nie uważam bynajmniej jak ty, że rola innych związków była mniejsza w tej wygranej. A gdzie był Siwy w 2008 podczas strajków wraz z szumymi Celnikami.pl - może mi odpowiesz ???


Odpowiem ci mały prowokatorze, w celu ustalenia podstawowych faktów. Protesty w styczniu 2008 były oddolnym ruchem celników, a działające wówczas tzw. związki zawodowe nie potrafiły... albo nie chciały, przekuć tych protestów na realne zmiany i poprawę statusu funkcjonariusza celnego, także w sferze objęcia nas obiecanym jeszcze 1998 r. systemem emerytalnym służb mundurowych. ZZ Celnicy powstał w lutym 2008 r. w reakcji na nieudolność związków zawodowych.
Teraz przyjrzyjmy się działaniom tych "łże" związków zawodowych, których pełnomocnik twoim zdaniem był najlepiej przygotowany. Aby to właściwie ocenić polecam wszystkim odwiedzenie strony Trybynału Konstytucyjnego. Zobaczcie na daty wpłynięcia skarg konstytucyjnych. Pytam, kto zainicjował ten proces? "Łże" związki, czy może Siwy i ZZ Celnicy PL?
Jakie artykuły zostały zaskarżone przez "łże" związki, a jakie przez Siwego i ZZ Celnicy PL i który z nich Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjny? No pytam ciebie drobnej maści prowokatorze?
Kto potrafi czytać, niech czyta, a kto ma rozum niech go używa. Strzelasz waść ślepakami. Łże związkom nikt już nie uwierzy. Zawiodły w 2008, zawiodły przy mianowaniach, zawiodły przy wartościowaniu, zawiodły również podczas rozprawy w TK.
 
Biało-zielony wsadził kij w mrowisko. Napisał dokładnie to, co myśli milcząca większość.
 
do idioty

Przepraszam czy uważasz, że w TK były tylko związki Swego, mały klamczuchu. Widzisz oglądałem całą rozprawę., i pełnomocnik reszty związków był najlepiej przygotowany, a twój mentor, no cóż motal się i kluczyl. Nie uważam bynajmniej jak ty, że rola innych związków była mniejsza w tej wygranej. A gdzie był Siwy w 2008 podczas strajków wraz z szumymi Celnikami.pl - może mi odpowiesz ???
Kim Ty jesteś ...? Przedstaw się nam proszę .
 
Eryk, to raczej nie kij w mrowisko, a ukazanie myślenia wielu funkcjonariuszy... Funkcjonariuszy, którzy nie przeczytają, nie obejrzą relacji z TK, sami nic nie odszukają i nie zainteresują się poświęcając na to czas, a tylko będą słuchali innych i przyjmowali bezkrytycznie ich opinie i punkt widzenia... Są takimi moherami bezmyślnymi i na nich żerują kanapocentrale. Takie odnoszę wrażenie nie tylko czytając forum, ale również obcując na służbie z innymi fc... Niestety takie gadki jak ta Biało-zielonego są powtarzane i powszechne w Izbie w Białymstoku, wielu fc ma właśnie taką postawę ja wspominany Biało-zielony... Może kiedyś do nich dotrze, oby nie było za późno...
 
Na nasze strony Celnicy.PL zagląda sporo funkcjonariuszy - "MILCZĄCA WIĘKSZOŚĆ" ! Na strony tamtych związków pewnie nieliczni.
Atak na Sławka jest z pewnością kierowany albo przynajmniej aprobowany. Przez kogo ? Pozostawiam to do własnych przemyśleń...
Biało-zielony ( biała koszula i zielony mundur - penie oficer aby nie z Rzepina ? ) i Eryk mają za zadanie "siać" ferment. Wierzę, że plonów nie zbiorą a kac zostanie. Starajcie się dalej wykazać przed ... Kim ? . Czasu coraz mniej
 
A kimże to są chłopcy pokroju Biało-zielonego i Eryka? Ja tu widzę kilka możliwości:


1. etatowi, starzy związkowcy, którym spier….ją duszyczki do konkurencji i widmo zabrania się w końcu za prawdziwą robotę nie pozwala zasnąć
2. jakieś miernoty, którym dano kawałek funkcji i teraz boją się, że w obliczu wcześniejszych emerytur, nie będą mieli kim zarządzać
3. zwykłe pierdoły życiowe, które sieją ferment w necie dla podłechtania swojego ego, podobnie jak zahukany przez żonę pantoflarz, który idzie do warzywniaka tylko po to żeby powyżywać się na biednych ekspedientkach. Tylko tam zostają bowiem wysłuchani
4. zwykli prowokatorzy, którzy za obiecaną kość, tudzież inną podwyższoną nagrodę, są w stanie nawet aportować, nie mówiąc już o pisaniu bzdetów

Może tez wystąpić dowolna kompilacja powyższego.


Pytanie mam tylko jedno do Panów, jak wam ku…wa nie wstyd pisać takie rzeczy tutaj?
 
pokończą się te ... nieformalne immunitety, zaczną się odsiadki. więc dotychczas arogancka i zdemoralizowana władza zaczyna być przerażona. stąd wysyp różnej maści ............... na miarę lisów i karolaków. taki swoisty przemysł pogardy, również w wymiarze związkowym.

siwy z celnikami to wasz inkwizytor. a walenie cepami przez najętych chłopców pańszczyźnianych tego nie zmieni. wręcz przeciwnie. więc dawajcie dalej. tylko może w taki sposób:

[video=youtube;k8XeZ8tZ7Yg]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=k8XeZ8tZ7Yg[/video]
 
Ostatnia edycja:
QUOTE=Al Pacino;120519]A kimże to są chłopcy pokroju Biało-zielonego i Eryka? Ja tu widzę kilka możliwości:


1. etatowi, starzy związkowcy, którym spier….ją duszyczki do konkurencji i widmo zabrania się w końcu za prawdziwą robotę nie pozwala zasnąć
2. jakieś miernoty, którym dano kawałek funkcji i teraz boją się, że w obliczu wcześniejszych emerytur, nie będą mieli kim zarządzać
3. zwykłe pierdoły życiowe, które sieją ferment w necie dla podłechtania swojego ego, podobnie jak zahukany przez żonę pantoflarz, który idzie do warzywniaka tylko po to żeby powyżywać się na biednych ekspedientkach. Tylko tam zostają bowiem wysłuchani
4. zwykli prowokatorzy, którzy za obiecaną kość, tudzież inną podwyższoną nagrodę, są w stanie nawet aportować, nie mówiąc już o pisaniu bzdetów

Może tez wystąpić dowolna kompilacja powyższego.


Pytanie mam tylko jedno do Panów, jak wam ku…wa nie wstyd pisać takie rzeczy tutaj?[/QUOTE]

Kreatury o pseudonimach Biało-zielony, Eryk, jakiś tam jack czy jacek(nie pamiętam), bardzo mi przypominają bohaterów z takiego filmiku reklamowego w tv. Rzeczony filmik poleca środek do czyszczenia toalet(a co tam powiem wprost: muszli klozetowych) świetnie ukazuje obsadę aktorską(wtrętne bakterie, których nie chiałbym spotkać). Ponadto z fabuły można się łatwo domyślić w czym grzebią się ci "aktorzy i aktorki", pewnie wsadzają kije w coś tam, ale na koniec wszyscy trafiją na zjeżdżalnie i spływają(pewnie nie wszyscy jak to w realu). Kończąc już przychodzi mi do głowy hasło "bakterie wszelkiej maści łączcie się", i na zjeżdżalnię.

Celnicy deklarujcie się
 
do bialozielonego

do bialozielonego...zobacz kolego, Ardonil potraktowal cie powaznie i przytoczyl pewne fakty. Podobnie Slawek. Ty, mimo, ze zapewne przeczytales ich posty nie odniosles sie do argumentow. Tak wyglada dyskusja z toba i tobie podobnymi, na was szkoda czasu i tak nie podejmiecie dyskusji, macie zabetonowane poglady, bedziecie krzyczec, ze zamyka sie wam usta, nie dopuszcza do posiadania innego zdania.
Postaraj sie zrozumiec prosty fakt, tu nie chcemy takich jak ty, wierzysz kanapowcom to nie trac czasu i dzialaj z nimi. Miej troche godnosci i nie wlaz, gdzie cie nie chca.
 
do bialozielonego...zobacz kolego, Ardonil potraktowal cie powaznie i przytoczyl pewne fakty. Podobnie Slawek. Ty, mimo, ze zapewne przeczytales ich posty nie odniosles sie do argumentow. Tak wyglada dyskusja z toba i tobie podobnymi, na was szkoda czasu i tak nie podejmiecie dyskusji, macie zabetonowane poglady, bedziecie krzyczec, ze zamyka sie wam usta, nie dopuszcza do posiadania innego zdania.
Postaraj sie zrozumiec prosty fakt, tu nie chcemy takich jak ty, wierzysz kanapowcom to nie trac czasu i dzialaj z nimi. Miej troche godnosci i nie wlaz, gdzie cie nie chca.

Tomaszu. Tak się akurat składa, że ja w odróżnieniu os ciebie i tobie podobnych wyciągam wnioski z działań związku Siwego i innych związków nazywasz.je kanapowcom i stwierdzam że smutkiem że działalność Siwego to głównie pi, ar. pokaż mi Tomaszu różnice w osiągnięciach i sukcesach Siwego w stosunku do kanapowcow. Jak już odswiezysz pamięć to napisz i wskaż.
 
Tomaszu. Tak się akurat składa, że ja w odróżnieniu os ciebie i tobie podobnych wyciągam wnioski z działań związku Siwego i innych związków nazywasz.je kanapowcom i stwierdzam że smutkiem że działalność Siwego to głównie pi, ar. pokaż mi Tomaszu różnice w osiągnięciach i sukcesach Siwego w stosunku do kanapowcow. Jak już odswiezysz pamięć to napisz i wskaż.

ale fragment, ze nie jestes tu mile widziany pojales?
 
Różnice w osiągnięciach Siwego i kanapowców zostały wskazane w poście 25 tego tematu... Dwukolorowy czytaj i zrozum co czytasz... Co ja piszę - ty masz tylko mącić marionetko... Jeszcze niejedna pacynka tu zawita i kij im w oko...
 
temat jest od początku świadomą prowokacją !
obliczoną na oburzenie i polemikę, którą każda insynuacja się karmi.
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
temat jest od początku świadomą prowokacją !
obliczoną na oburzenie i polemikę, którą każda insynuacja się karmi.
nie karmić trolla.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
drogi forumowiczu, więcej wiary w Siwego, jeżeli jest świetny to nie potrzebuje kneblowania ust malkontentom czy dyskredytacji przez obraźliwe porównanie do trolingu, widzę, ze nerwy puszczają i agresja się wylewa, głownie ze strony "obrońców" chcecie zaistnieć, zapunktować ? bo efekt waszej obrony raczej odwrotny i pisze to bezstronnie , kolorowy tez przesadził ale taki atak na niego wygląda jak histeria
 
Back
Do góry