• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do wszystkich celników.pl

Biało-zielony

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Maj 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.
 
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.

He he, dobre!
 
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.

he, he :D, dawaj dalej ...
 
ależ informacja !
nikt o tym do dzisiaj nie słyszał!

Jeden Bredzisław się już pakuje.

Pojawił się kolejny.
 
do admina

wypada zauważyć, że taki "poziom" wypowiedzi na forum jest nie do zaakceptowania.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.

o Boże, co za dureń.
 
Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.
To nie ten etap towarzyszu"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". M.Gandhi. Walkę z Panem Siwym już przegraliście. On już wygrał. Nie cofniecie tego. Wasz koniec jest bliski. Nie dziwi paniczny strach o stołek wyrażony w tym wpisie. :)
 
do idioty

Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić.
Mam nadzieję, że autor/ka będzie miał/a okazję kiedyś poznać Sławka . Tak po prostu. I że zdobędzie się na refleksję. Nikt nie zrobił więcej pożytecznego dla SC od Sławka.
 
Mam nadzieję, że autor/ka będzie miał/a okazję kiedyś poznać Sławka . Tak po prostu. I że zdobędzie się na refleksję. Nikt nie zrobił więcej pożytecznego dla SC od Sławka.
Że to jest niesmaczne - wiadomo. Ale czy to legalne, by tak rzucać po glebie człowiekiem, który tyle zrobił?
 
Widzisz Biało-zielony. Dokonałaś/eś pierwszego wpisu i od razu popełniłeś babola - podajesz nieprawdziwe info.
WSA w W-wie uchylając decyzje organów o moim zwolnieniu powiedział wyraźnie, że to oznacza jakbym nigdy nie był zwolniony ze służby. To organy same promują mnie swoimi działaniami. Nic na to nie poradzę :D
 
"Dajecie się wodzić p. Siwemu za nos - przecież on walczy tylko o własną promocję. Jak możecie tak się dać sterować przez populistyczne działania Waszego przewodniczącego. Do Waszej znajomości - Siwy nie jest nawet funkcjonariuszem - choć ciągle rości o to pretensje - brawo panie i Panowie - daliście się omamić."

Zaczynają się nerwowe, wzorem byłego już Prezydenta, ruchy. Stołek ucieknie ?
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza dyscyplinarka jest w ETPCZ (skarga przyjęta). Co to będzie jak wygram w ETPCZ, to dopiero będzie promocja, co? ;)
Druga po formalnoprawnej wygranej przeze mnie w WSA leży już dość długo nie wiadomo dlaczego u organu celnego.
Trzecia sprawa - zwolnienia ze służby, jw.

Praktycznie od pocz. działalności, bo od grudnia 2008 (ZZ CELNICY PL powstał w lutym 2008r.) stale organy starają się mnie wypromować skarżąc sprawy do sądów. Podpowiem, że gdy sprawa jest w WSA dziennikarze sami dzwonią i pytają a potem opisują, czy zapraszają do studia. Sami przychodzą też na rozprawy.

DIC Opole i SSC winny jestem wręcz słowa podziękowania wobec ww. nieustannej promocji jaką mi zapewniają ;)
 
Nie pisałem o twoim zwolnieniu kolego, tylko tylko tym , że nie jesteś funkcjonariuszem - i kto tu popełnił babola .? Poza tym , może oswiadczysz wszystkim na forum od kogo otrzymujesz informacje o temat działnosci wewnętrznej SC ( pisma, wytyczne, projekty ). Może jest tak , że "Swiadkowie" Siwego sami wynoszą poza SŁUŻBĘ te informacje - myślisz, że jest to legalne ?; a może narazasz ich na doleko idące konsekwencje swoim postępowaniem.
 
Jakiś nieuk powiedział "Nie pisałem o twoim zwolnieniu kolego, tylko tylko tym , że nie jesteś funkcjonariuszem - i kto tu popełnił babola .? Poza tym , może oswiadczysz wszystkim na forum od kogo otrzymujesz informacje o temat działnosci wewnętrznej SC ( pisma, wytyczne, projekty ). Może jest tak , że "Swiadkowie" Siwego sami wynoszą poza SŁUŻBĘ te informacje - myślisz, że jest to legalne ?; a może narazasz ich na doleko idące konsekwencje swoim postępowaniem."
Czy ty baranie jeszcze nie wiesz, że (dla ciebie Pan) Siwy jest przewodniczącym ZZ Celnicy PL i otrzymuje korespondencję w sprawach min. działalności wewn. SC(pisma, wytyczne, projekty), a w zasadzie tak jak wytłuściłem, nie jąkaj się bo po prostu łżesz jak pies i twoi mocodawcy(nie będę ich wymieniał bo się brzydzę i nie chcę upaskudzić klawiatury.
 
Rachmistrzu! Pogieło cię. Opuść to Forum.

Wiem, że wygląda to jakby słowa moje były skierowane do Sławka ale mnie chodziło O Zielonego. Sławek bardzo przepraszam ! Przepraszam też wszystkich których ten "nieszczęśliwie napisany" wpis uraził
 
Drogi rachmistrz-u Wiemy o kogo chodziło, chyba tylko Wik nie zatrybił ale czujny jest o to chodzi:cool:
 
Nie pisałem o twoim zwolnieniu kolego, tylko tylko tym , że nie jesteś funkcjonariuszem - i kto tu popełnił babola .? Poza tym , może oswiadczysz wszystkim na forum od kogo otrzymujesz informacje o temat działnosci wewnętrznej SC ( pisma, wytyczne, projekty ). Może jest tak , że "Swiadkowie" Siwego sami wynoszą poza SŁUŻBĘ te informacje - myślisz, że jest to legalne ?; a może narazasz ich na doleko idące konsekwencje swoim postępowaniem.
i nie pisz
 
admin
temat narusza regulamin niniejszego forum.
poniżej pewnego poziomu trzeba reagować.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Back
Do góry