• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gniew Ludu

Agatoklesl

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Maj 2014
Posty
98
Punkty reakcji
0
Bywa różny.Można np.oderwać od koryta bezbarwnego prezydenta.Może gniew plebsu zmienić się w rewolucję/np.francuską/ i spowodować 30.000 ofiar wśród klasy próżniaczej/szlachta,duchowieństwo o zgrozo mordowano również OFICEROW/Dlaczego wybuchają bunty plebsu,hołoty,bezdomnych,bezrobotnych,odrzuconych.Czyżby państwo żle działało,a przełożeni nie byli cool.Czyżby wyżej wymienionym nie podobało się,że zostali sprowadzeni do roli tubylczej niewolniczej ludności-to cytat z dzisiejszego wprost,pan Król tak powiedział.Dlaczego jesienne wybory będą gorące ,a co niektórych geniuszy zaczną parzyć stołki i żaden klej ani układy nie pomogą.Dlatego,że ja nie jestem waszym niewolnikiem,myślę i czuję i chcę być wolnym człowiekiem i mnie nie kupicie za nic,No to do jesieni.
 
Ale jeszcze przed wyborami mam dla grupy lubaczowskiej dwie wiadomości, złą i bardzo złą. Ta zła to taka, że ruszyła cegła i są już konkretne nazwiska. Ta bardzo zła to taka, że na liście znalazła się w końcu kadra kierownicza.
 
Wszystko się zgadza,to że są przecieki świadczy o zainteresowaniu i wadze sprawy.Jaką władza podejmie decyzję.1.zamieść pod dywan/sprawa głośna i kłopotliwa,umoczeni przełożeni,a to boli.2.Ukarać tylko wyrobników z budek którzy podbijali,a byli oszukiwani przez mocodawców na kasę i zapewniani o bezpieczeństwie.To długo się udawało bo grupa była bardzo mocna.3.Ukarać wszystkich łącznie z mocodawcami.Głośne nazwiska,/mówili na szkoleniach o etosie,walce z korupcją i inne dyrdymały dla maluczkich.Wybory jesienią która wersja będzie najlepsza.Czy decyzje zapadną tam gdzie powinny czy w gospodzie Królik i Przyjaciele.Jesteśmy ciekawi i czekamy.
 
Ale jeszcze przed wyborami mam dla grupy lubaczowskiej dwie wiadomości, złą i bardzo złą. Ta zła to taka, że ruszyła cegła i są już konkretne nazwiska. Ta bardzo zła to taka, że na liście znalazła się w końcu kadra kierownicza.

Od 3,5 roku wciąż wypisujesz te same głupoty.Straciłeś juz wiarygodność kaczorku....,niestety.
 
Od 3,5 roku wciąż wypisujesz te same głupoty.Straciłeś juz wiarygodność kaczorku....,niestety.

Nie macie już żadnej władzy. Fakt Adhd jeszcze jest kierownikiem. Gdzieś byłem na długiej imprezie i grucha go przemycił. To nawet dobrze, Wojtek ma lewe studia i ktoś już w tym grzebie a dodatkowo od ok. 15 lat leczy się na schizofrenie, ukrywa to , taki człowiek nie może kierować ludźmi. Nie mów mi Kaczorku bo, tak mówiła do mnie pierwsza teściowa.
 
Szrama. Dlaczego wy Ty i Leszek się nie rozliczyliście ze swoimi żołnierzami? Chodzą i się skarżą. Lada dzień będą zatrzymania i kasa na adwokata się przyda.
 
Back
Do góry