• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Funkcjonariusze Izby Celnej w Białej Podlaskiej

Wiesław Szot

Prezydium
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo !
W związku z rozstrzygnięciem Trybunału Konstytucyjnego z dn. 03 marca br. r w sprawie uprawnień emerytalnych dla funkcjonariuszy celnych chciałbym wszystkim, którzy aktywnie wspierali mnie w tej sprawie jako przedstawiciela funkcjonariuszy celnych pełniących służbę na granicy wschodniej gorąco podziękować za wsparcie, pomoc i motywację do działania.

Zarząd Główny ZZ Celnicy PL I kadencji, którego byłem wiceprzewodniczącym problematykę pełnego statusu służby mundurowej dla Służby Celnej traktował jako jedno z najważniejszych spraw dla środowiska zawodowego. Jako reprezentant granicy celnej RP, a w szczególności mojej macierzystej jednostki OC Hrebenne w roku 2008 zobowiązałem się do prac w celu uzyskania prawa do emerytur mundurowych dla funkcjonariuszy celnych.

Wobec pozytywnego dla środowiska SC wyroku TK mogę moje zobowiązanie wobec środowiska uznać za wypełnione.
Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim funkcjonariuszom pełniącym służbę w Izby Celnej w Białej Podlaskiej zrzeszonym w ZZ Celnicy PL za wyrozumiałość i cierpliwość w sprawach, które ze względu na priorytetowy charakter sprawy emerytur zostały w sposób niewystarczający lub niepełny podnoszone przez kierowaną przeze mnie Organizację Izbową.
Teraz będziemy mogli to zmieniać razem. Zachęcam do współpracy i aktywności.


CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !!!


z poważaniem


Przewodniczący ZZ Celnicy PL
przy IC w Białej Podlaskiej

Wiesław Szot
 
Back
Do góry