• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rekrutacja wewnętrzna, czy to zgodne z prawem?

celnik z kresów

Użytkownik
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
3
Czy to zgodne z prawem, że podczas rekrutacji jednych kandydatów zaprasza się osobiście (telefonicznie) na rozmowę kwalifikacyjną a inni mają dowiedzieć się z wiadomości ogólnej na stronie Izby, że tego i o tej godzinie odbędą się rozmowy? Jak to możliwe że w różny sposób informuje się kandydatów. Czy to mają być wybrańcy? Czy ktoś panuje nad bezprawiem w Izbie? Czy w takiej sytuacji różny sposób poinformowania kandydatów o rekrutacji jest podstawą do podważenia jej ważności?
 
w stanach wygrał byś z pewnością, powołując się na zakaz dyskryminacji i nierównego traktowania na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. a organ (co cudne słowo w tym kontekście) musiał by płacić słone odszkodowanie, obdarzony ewentualną łaską ugody. natomiast w polszy, to możesz sobie pochlipać w podusię.

kurica nie ptica ...
 
w stanach wygrał byś z pewnością, powołując się na zakaz dyskryminacji i nierównego traktowania na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. a organ (co cudne słowo w tym kontekście) musiał by płacić słone odszkodowanie, obdarzony ewentualną łaską ugody. natomiast w polszy, to możesz sobie pochlipać w podusię.

kurica nie ptica ...

podoba mi się jak gość konkretnie odpowiada , widać, że ma wykształcenie i kwalifikacje a do tego zna jezyki
 
Prawo Godwina?

zapoznałem się całością wypowiedzi mojego przedmówcy i zaprawdę powiadam, że postęp widzę. aczkolwiek, ogólnie rzecz ujmując, zastosowana retoryka odwołuje się do przesądów tłumu beneficjentów reformy w cle. w tej konkretnej wypowiedzi retor bez wątpienia powołuje się na nie do końca związane z tematem fakty. w ten sposób próbuje budować swoją pozycję na niechęci do naruszenia istniejącego status quo.

idę o zakład, iż w następnym poście z pewnością zapyta, czy dzisiaj mam okres.
 
Ostatnia edycja:
może tak trzeba zaprosić jakiś obserwatorów procesu rekrutacyjnego? szalony pomysł? no to posłuchajcie, co o braku obserwatorów, trochę w innych realiach, sądzi Pan Prezydent:

[video=youtube;qL8INz6kfuc]https://www.youtube.com/watch?v=qL8INz6kfuc&feature=player_detailpage[/video]
 
Czy to zgodne z prawem, że podczas rekrutacji jednych kandydatów zaprasza się osobiście (telefonicznie) na rozmowę kwalifikacyjną a inni mają dowiedzieć się z wiadomości ogólnej na stronie Izby, że tego i o tej godzinie odbędą się rozmowy? Jak to możliwe że w różny sposób informuje się kandydatów. Czy to mają być wybrańcy? Czy ktoś panuje nad bezprawiem w Izbie? Czy w takiej sytuacji różny sposób poinformowania kandydatów o rekrutacji jest podstawą do podważenia jej ważności?
Kolego :)...
Wybrańca łatwo poznać - jest najczęściej przenoszony do komórki na parę dni przed ogłoszeniem naboru.... Co było łatwe do zaobserwowania w ostatnich naborach w jednej z komórek. No cóż, ale sprawa ma charakter rozwojowy (chyba), więc jest szansa na interwencję z góry. Ja w każdym razie, obserwuję rozwój ciekawie :)
Jak to mówią, wygrana jednego jest porażką drugiego....
 
Back
Do góry