• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wspomnij, wspomóż Sławka

Zdzisiek W.

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Dozór, rynki, te łódzkie klimaty
Szczęść Boże Forumowiczom.

Poniżej zamieszczam prośbę o modlitwę i wsparcie finansowe dla naszego kolegi inż. mgr. Sławomira Krawca byłego naczelnika, dyrektora, koordynatora IC Łódź.
 

Attachments

  • wspomóż sławka.pdf
    26,1 KB · Wyświetleń: 396
należy pomagać

Sytuacja jest poważna.
Kolega jest poważnie chory.
Może powinniśmy przekazać jakiś znaczący procent z nagrody na pomoc dla Sławka.
Ja osobiście przekazałem datek na mszę za moje zdrowie jak byłem na pielgrzymce w Licheniu.
Sądzę, że w trakcie pielgrzymki SC na Jasna Górę zrobią to samo przedstawiciele naszej dyrekcji.
 
Sytuacja jest poważna.
Kolega jest poważnie chory.
Może powinniśmy przekazać jakiś znaczący procent z nagrody na pomoc dla Sławka.
Ja osobiście przekazałem datek na mszę za moje zdrowie jak byłem na pielgrzymce w Licheniu.
Sądzę, że w trakcie pielgrzymki SC na Jasna Górę zrobią to samo przedstawiciele naszej dyrekcji.

To chcesz wspomóc Sławka i Jego rodzinę, czy kościół?

a jeżeli to żarty, to nie na miejscu!
 
Ostatnia edycja:
wzmocnienie efektu

To chcesz wspomóc Sławka i Jego rodzinę, czy kościół?

a jeżeli to żarty, to nie na miejscu!
Jest to moja odpowiedź na apel o modlitwę i wsparcie.
Sądzę, że dla wzmocnienia efektu rehabilitacji modlitwa w szerszym gronie na pewno nie zaszkodzi.
Sławek jako szczery chrześcijanin na pewno się nie pogniewa gdy o jego zdrowie pomodli się kapelan i pani dyrektor.
Nie ma co czekac na spotkanie opłatkowe.
 
Przeczytałem te posty w tym temacie, chciałem wam przypomnieć że piszecie o człowieku, o jego i jego rodziny ogromnej tragedii, osobista refleksja jest taka-w już nie jesteście ludźmi, zatraciliście niestety swoje człowieczeństwo,
 
masz rację

Przeczytałem te posty w tym temacie, chciałem wam przypomnieć że piszecie o człowieku, o jego i jego rodziny ogromnej tragedii, osobista refleksja jest taka-w już nie jesteście ludźmi, zatraciliście niestety swoje człowieczeństwo,

Masz całkowicie rację.
Współczujemy rodzinie i modlimy się .
Jeśli chodzi jednak o szczegóły to w sprawie zbydlęcenia mogę utworzyć całkiem ciekawą listę.
Np. wymienię osobę, która zwolniła kolegę śp. Stanisława w okresie terminalnym.Nie słyszałem aby specjalnie interesowała się co robia córki i żona Sp. Stanisława.
Jeśli się mylę to przepraszam, ale z kregu znajomych Stanisława mam informację, że same muszą sobie dawać radę.
Możemy wymienić całą grupę z korpusu oficerów biorących udzia ł w jednosobowych konkursach.
Możemy wymienic osobę co tak wspaniale przeprowadziła wartościowanie i ze spokojem patrzyła jak na listę do patroli wyznacza sie starych dziadów i kolegę chorego neurologicznie.
Są tacy do zaganianie do roboty chorych. Zwalnianiają chorych ze względu na tu cytat" naduzywanie zwolnien lekarskich"
Kłamstwo i oszustwo oraz pomawianie nagradzane jest stanowiskami tak jak w przypadku cebularza koleżki koleżki z tematu.
Szkoda prądu ...
 
Przeczytałem te posty w tym temacie, chciałem wam przypomnieć że piszecie o człowieku, o jego i jego rodziny ogromnej tragedii, osobista refleksja jest taka-w już nie jesteście ludźmi, zatraciliście niestety swoje człowieczeństwo,

Nazwywajmy rzecz po imieniu.

Jak nie nagrody to może trzeba przyjrzeć się oświadczeniom majatkowym.
Skoro można było oszczędzić w krótkim okresie ponad 250.000 to może oprócz udawanej pobożności należy wspomóc potrzebującego.
Tyle oszczędza się mieszkajac w komunalnym???
Skoro NFZ nie wystarcza to składka jest jak najbardziej wskazana.
Tylko Tomaszkopodobni z Wifamy niespecjalnie mogą liczyć na wsparcie byłych współpracowników.
Niestety nie powtórzę opinii kolegów co znalazłoby sie w książce dla Sławka.
Przykre ale na twarz trzeba sobie zapracować.
 
Ostatnia edycja:
Módlmy się.

Trzeba najpierw dostać nagrodę.
Niech będzie pochwalony.
Módlmy się.
Właśnie wróciłem z pielgrzymki i czuję się jak nowonarodzony.
Oczywiście złożyłem datek w wysokości 20 złotych zamawiając nabożeństwo w intencji naszego chorego.
Sądzę, że nasze modlitwy przyniosą skutek.
Modliłem się również do patronów Św. Jacka i Św. Doroty o zdrowie.
Natomiast jeśli chodzi o nagrody to będzie okazja aby się w tej intencji pomodlić przy następnej pielgrzymce w 2015 roku.
 
Ostatnia edycja:
Natomiast jeśli chodzi o nagrody to będzie okazja aby się w tej intencji pomodlić przy następnej pielgrzymce w 2015 roku.
No to mamy problem, gdyż modlitwy w 2015 odniosą może skutek w 2016 i tak będziemy musieli czekać z darowiznami 2 lata a chłopu trzeba pomóc ponoć teraz.
 
Jest ze Sławomirem problem.
Trzeba wspomóc rodzinę modlitwą, ale czy
datkami jak to sobie wymyśliła dic Kedzierska niekoniecznie.
Ze Sławomirem jest problem. Sławomir przyszedł do służby jakoś po okrągłym stole.
Rodzina typowo celna, był posłuch w rodzinie, ojciec Sławomira - etatowy oficer LWP trzymał mores, czyli za ryj.
Zasadniczy kurs celny Sławek zaliczył na stronnicze trójki, byli lepsi, ale Sławek był niejako nasz.
Kariera potoczyła sie w szybko.
P.o. kierownik, p.o. naczelnik, naczelnik, p.o. dyrektor i źli ludzie podsunęli przetargi. Nic nie dało się odkręcić.
Wszyscy się budowali. Budował się i Sławek. Padło na Sławka.
 
Ostatnia edycja:
Prawie jak budowa autostrady

jeżeli chodzi o przetargi - Ustronna, Ludowa - to nikogo nie złapali za rękę i prokuratura umorzyła
Prawie jak budowa autostrady.
Wiecej na ten temat może powiedzieć K. Pilzak bo to on wyjaśniał sprawe przetargów.
Na pewno to laptopy urzędowe były do użytku rodzinnego, a kilku z decydentów straciło ciepłe posadki.
Przy zmowie to zawsze będzie problem.
Wszyscy święci, jak Św. Mateusz , mnie trochę brakuje do świetości.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry