• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jacku! Skończ tę szopkę wstydu oszczędź!

zwariowałeś?

spytaj dyrektorów, naczelników i ich zastępców. sowicie nagradzanych za codzienne czynności premiami rocznymi i innymi nagrodami. co sądzą o swoich nadzorcach z mf-u.

poza tym, marszałek Służby Celnej. Trzygwiadkowy, dwugwiazdkowy i jednogwiazdkowy. czy to nie kusząca perspektywa dla tej całej ferajny od stopni, stanowisk służbowych i jeszcze paru innych rzeczy?
 
Pewnie z działań prokuratury wyjdzie jedno wielkie gówno. No cóż, pozostaje jedynie nagrać Jacka podczas jakiegoś obiadu/kolacji. :/
 
Można jeszcze wziąć przykład z Korwina, który właśnie dał w m.... (wygładzony cytat) Boniemu. Za to, że przy okazji ustawy lustracyjnej nazwał go oszołomem, parę lat temu. Co skutkowało zapowiedzią rzeczonego działania. Które właśnie stało się ciałem http://niezalezna.pl/57219-boni-korwin-mikke-uderzyl-mnie-w-twarz .

Osobiście nie polecam. Ale z innych względów.

P.S.

Choć z drugiej strony nieotrzymywanie obietnic jest niedopuszczalne i zasługuje na co najmniej ostracyzm towarzyski i zawodowy. Dla dobra demokracji (także) jestem w stanie zaakceptować obiecane działanie. Ciąg dalszy nastąpi?

210416


http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/2...etnicy-sprzed-lat-sprawa-trafi-do-prokuratury
 
Ostatnia edycja:
tw nie może liczyć na bierność innych i traktowanie działalności za niewartą pogardy - wręcz przeciwnie - powinien zawsze i wszędzie liczyć się z ostracyzmem ze strony ludzi honoru
 
Ostatnia edycja:
obydwaj ministrowie są siebie warci i podobni.
umiejętność łgania w żywe oczy uważają za sedno swoich kierowniczych talentów.
esencja piśmiennego lumpenproletariatu.
właśnie tacy ludzie nami rządzą szanowni funkcjonariusze celni.
może czas się wreszcie obudzić ?
czytamy, że to był siarczysty policzek, i zabolało.
my mamy narzędzia jako służba aby policzkowanie miernot nie było potrzebne

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Celnicy czekają na Marysie

Fakt, że czasem coś zgrzyta, bo do mundurowych
Nie dociera, że mamy sojuszników nowych
I błędów swej młodości (zamiast grzechy wyznać)
Klnąc się honorem – bronią! Niby socjalizmu...

Stąd tak trudno dziś poznać (to powód mej troski):
Czy to jeszcze Kukliński? Czy już Kuklinowski! *

Lecz ogólnie nie zmieni nic tego przesłania:
Honor dziś na Honorze Honorem pogania...

http://naszeblogi.pl/48107-sprawa-honoru
 
Ostatnia edycja:
NARESZCIE!!!! Policjo, ABW, CBA - celnicy bardzo współczują wam przyszłego szefa! Oby tylko była to prawda!
 
NARESZCIE!!!! Policjo, ABW, CBA - celnicy bardzo współczują wam przyszłego szefa! Oby tylko była to prawda!

Dlaczego nie napiszecie wprost ,że po wakacjach na miejsce obecnego ministra MSW -Sienkiewicza ma ,podobno,byc mianowany ministrem MSW -obecny SSC -Jacek Kapica? Jest to oficjalna wiadomość ,podobno ,sprawdzona przez gazetę "Nasz Dziennik",cytowana nawet przez "Panoramę" w 2TVP. Jeżeli to prawda ,to ciekawe czasy czekają "SLUŻBY" Ale to także, chyba spełnienie marzeń SSC? Swoją drogą być generałem bez szkoły oficerskiej.......
 
He, egzaminy zda eksternistycznie. U Grzegorza S. Pytanie tylko kiedy i z jakimi ocenami ;) .
 
No właśnie ten angielski w Atenie nie bez powodu jest wyśmiewany.Nie słyszałem,żeby ktoś w jakikolwiek sposób mógł nauczyć się angielskiego-i żadnego innego języka- w tym systemie.Strata czasu i pieniędzy.Pewnie pomógł on twórcom i zatwierdzającym - finansowo.Poza tym ssc nie jest przedstawicielem i szefem służby mundurowej.Życzę mu szybkiego awansu.Niech zostawi SC w spokoju.Niestety nie jestem naiwny i nie liczę,że SSC zostanie ktoś kompetentny i choć trochę identyfikujący się ze służbą i nami.Jak pewnie pamiętacie obecny został ssc,tylko dlatego,że uniemożliwił-utrudnił strajki w UC Szczecin.Widzicie więc jakie jest nastawienie "rządzących".A przecież -w części-są to ludzie,którzy uważają,że ich protesty w 1980 były słuszne i potrzebne.Jakoś po dojściu do władzy i pieniędzy odbiera pamięć i rozum.Szkoda
 
Zastępcy przyszłego ministra spraw wewnętrznych już muszą zacząć się liczyć z koniecznością objęcia stanowisk radcowskich ...
 
Lord farquqaad

Tusk i ten z Naszego Dziennika chyba niespecjalnie wie o czym piszemy.
1/ student ekonomii i podyplomowych studiów, ale z eksternistycznym kursem celnym???
2/dziennikarz ???
3/ śmieja się w łodzi, że żukiem woził kanapki, firma nieustające pasmo sukcesów, chyba splajtowała ???
4/ doradca Bujaka, chyba najsmiesniejszego prezesa GUC, w mojej klasyfikacji zaraz po Sekule w rozumieniu prblemów cła, kto doradzał J.cek K.??? doradca to brzmi dumnei.
5/ dyrektor w agencji celnej, ta agencja to niejedno ma za uszami, Zrobił tam karierę ??? Pracownik najemny zwolniony po likwidacji granic???
6/dyrektor bez kursu i bez jakiejkolwiek sensownej scieżki zawodowej ???
7/ ssc bo jak Dominik zobaczył bajzel wprowadzany przez ww. to oddał interes po 2 miesiąch???
8/ ciekawe kto wylansował ww. specjalistę od cateringu, pewnie Bujak ???
9/ nieustające pasmo sukcesów:
-ustawa hazardowa
-wartościowanie
-korpusy (tu trzeba przyznac generał jak ta lala), kompania honorowa z urzędasów,
-grusza
-pieniądze na zagospodarowanie, funkcjonariusze nie wychodza z sądów, budżet zajmuje czas sędziom i płaci adwokatom???
10/ nagrody dla mojej ulubionej pani Doroty, nagrody w kryzysie za kontakty z prasą
11/ konkursy dyrektorskie, szczególnie ten z Gdyni od ŚP Pani Krystyny Chojnackiej, z Łodzi od Expressu, Poznania ???
Tak sobie napisałem i proponuje w takiej pigułce wysłać do Tuska i tego Dziennika bo nie wiedzą co czynia dla bezpieczeństwa tego kraju.
trzeba wszystkich ostrzec bo jak on weźmie się za bezpieczeństwo to obawiam się, że będzie gorzej niż jest teraz na Ukrainie.
 
Ostatnia edycja:

Trzeba ostrzec Tuska.
Lord Farquaad wypali wzystkie kubańskie cygara.

Tusk i ten z Naszego Dziennika chyba niespecjalnie wie o czym piszemy.
1/ student ekonomii i podyplomowych studiów, ale z eksternistycznym kursem celnym???
2/dziennikarz ???
3/ śmieja się w łodzi, że żukiem woził kanapki, firma nieustające pasmo sukcesów, chyba splajtowała ???
4/ doradca Bujaka, chyba najsmiesniejszego prezesa GUC, w mojej klasyfikacji zaraz po Sekule w rozumieniu prblemów cła, kto doradzał J.cek K.??? doradca to brzmi dumnei.
5/ dyrektor w agencji celnej, ta agencja to niejedno ma za uszami, Zrobił tam karierę ??? Pracownik najemny zwolniony po likwidacji granic???
6/dyrektor bez kursu i bez jakiejkolwiek sensownej scieżki zawodowej ???
7/ ssc bo jak Dominik zobaczył bajzel wprowadzany przez ww. to oddał interes po 2 miesiąch???
8/ ciekawe kto wylansował ww. specjalistę od cateringu, pewnie Bujak ???
9/ nieustające pasmo sukcesów:
-ustawa hazardowa
-wartościowanie
-korpusy (tu trzeba przyznac generał jak ta lala), kompania honorowa z urzędasów,
-grusza
-pieniądze na zagospodarowanie, funkcjonariusze nie wychodza z sądów, budżet zajmuje czas sędziom i płaci adwokatom???
10/ nagrody dla mojej ulubionej pani Doroty, nagrody w kryzysie za kontakty z prasą
11/ konkursy dyrektorskie, szczególnie ten z Gdyni od ŚP Pani Krystyny Chojnackiej, z Łodzi od Expressu, Poznania ???
Tak sobie napisałem i proponuje w takiej pigułce wysłać do Tuska i tego Dziennika bo nie wiedzą co czynia dla bezpieczeństwa tego kraju.
trzeba wszystkich ostrzec bo jak on weźmie się za bezpieczeństwo to obawiam się, że będzie gorzej niż jest teraz na Ukrainie.
 
Sorry!!! Czytam i nie wierzę,że jesteście tacy naiwni.Naprawdę żeby być SSC,czy objąć podobne stanowisko np.w MSW, nie trzeba być fachowcem i znać się na rzeczy lub chociaż chcieć się poznać.Wystarczy być oddanym i wykonać wszystko co każą.A trend jest taki,żeby zlikwidować SC.Ponieważ obecny ssc-specjalnie małymi literami-nie identyfikuje się z SC,to mu na nas nie zależy i na całej Służbie.Zastanawiam się tylko,kto mniej się orientował w cle-obecny ssc,czy Bujak i jego poprzednik Paczocha.Ten ostatni,to dopiero był kabareciarz-pamiętacie?Miał nawet nadwornego "poetę".I jeszcze jedno.Słyszeliście kiedyś,żeby "spadochroniarz" ze stanowiska został bezrobotnym?Nie miał z czego żyć?To grozi jedynie nam.
 
Back
Do góry