• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dywidenda PZU

...i do tej pory dupa blada, ktoś żągluje naszą kasą, a nasze konta swiecą pustką... ZŁODZIEJSTWO. Nazywam rzeczy po imieniu!!!
 
Między innymi z tego, że od kilku lat DIC co roku trzymał łapę na dywidendzie, która była wypłacana każdemu ubezpieczonemu grupowo do IC. Tłumaczenie było takie, że kasa idzie na zapomogi itd. Żeby nie związki dwa lata temu to byśmy o dupie maryni wiedzieli ...
 
Widzę że wszyscy nas olewaja. Mam nadzieje że związek zrobi coś z tym, a nie będzi trzymał kasy tylko dla siebie na własnym koncie.
Ja poproszę naszego przewodniczącego związków o to by mi pomógł napisać pozew za wszystkie lata o zwrot pieniędzy za dywidendę z poprzednich lat co była zabrana. Mam nadzieję , że wszyscy się do tego przychylą i będzie to pozew zbiorowy. Wiem że te marne pieniądze są dla każdego tylko drobnymi ale dla DIc czy Związków to już gruba kasa na której można zarobić , np tylko lokata 3 miesięczna ok. 300 zł X liczba funkcjonariuszy x ok 4% / 0,25 daje sporo . Tylko dla kogo ? Napewno nie dla tych którzy płacą !!!!!!!
 
W chwili obecnej dwa ZZ przy IC Warszawa mają podpisaną umowę z PZU:

1.
Związek Zawodowy Pracowników Cła Izby Celnej w Warszawie;
2. Związek Zawodowy Szczególnego Nadzoru Podatkowego i Akcyzy
.

Związek Zawodowy Celnicy PL nie ma z tym nic wspólnego.

Zgłoście się do przedstawicieli ZZ które są odpowiedzialne za podpisanie umowy z PZU co za tym idzie posiadają wiedzę na temat dywidendy.

Czy nie lepiej by było zrobić z tego odpowiedni fundusz i dawać zapomogi potrzebującym niż dawać po kilka złotych każdemu ubezpieczonemu? W gdyńskiej Izbie tak to funkcjonuje.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry