• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"Celebryci" IC Łódź

pan naczelnik logistyki robi za kelnera ?
ruchy słuszne wszak szef szefów też robił w cateringu
tylko dlaczego bez munduru
indywidualna zgoda mecenasowej?
 
Ostatnia edycja:
Tytus de Zoo

http://www.zoo.lodz.pl/aktualnosci/94-chatka-cites.html

Drogi Józku.

Wskazuję ten ww. adres.
Wiem , że po internecie poruszasz się z prędkościa komety to i mogłeś pominąć to jakże ważne wydarzenie.
Temat tylko dla zaangażowanych i odpowiedzialnych.
Praca głównie w weekendy po patrolach prewencyjnych.
Chata Cites bardzo interesujący projekt naszej dyrekcji.
Chata Cites w ZOO, Chata Cites w Ogrodzie Botanicznym, Chata Cites na Giełdzie Akwarystycznej, Chata Cites na wystawie zwierząt, Chata Cites w Manufakturze i Galerii Łódzkiej, Chata Cites w Bratoszewicach w WODR (Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego) w bliskiej Tobie Gubernii Strykowskiej .
Cites jest Gites.
Wal z podaniem jak w dym do Państwa Dyrektorstwa.
Na wszelki wypadek weź pozwolenie na broń ( Broni nie bierz) , róg myśliwski (rogi zostaw w domu) wszak jesteś myśliwym.
Zagrasz na rogu jak na zakończenie polowania, otrąbisz sukces gdy dostaniesz wszystkie ww. placówki do dozoru.
Ty i tylko Ty jesteś moim faworytem w tym temacie.
Ściskam kolana i kciuki.
Twoja Ewa.
 
Studenci do nauki, literaci do pióra, syjoniści do Syjonu, kobiety na traktory, Dorota do ... zoo ... ???

kobiety-na-traktory1.jpg
 
Cites jest Gites

http://www.zoo.lodz.pl/aktualnosci/94-chatka-cites.html

Drogi Józku.

Wskazuję ten ww. adres.
Wiem , że po internecie poruszasz się z prędkościa komety to i mogłeś pominąć to jakże ważne wydarzenie.
Temat tylko dla zaangażowanych i odpowiedzialnych.
Praca głównie w weekendy po patrolach prewencyjnych.
Chata Cites bardzo interesujący projekt naszej dyrekcji.
Chata Cites w ZOO, Chata Cites w Ogrodzie Botanicznym, Chata Cites na Giełdzie Akwarystycznej, Chata Cites na wystawie zwierząt, Chata Cites w Manufakturze i Galerii Łódzkiej, Chata Cites w Bratoszewicach w WODR (Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego) w bliskiej Tobie Gubernii Strykowskiej .
Cites jest Gites.
Wal z podaniem jak w dym do Państwa Dyrektorstwa.
Na wszelki wypadek weź pozwolenie na broń ( Broni nie bierz) , róg myśliwski (rogi zostaw w domu) wszak jesteś myśliwym.
Zagrasz na rogu jak na zakończenie polowania, otrąbisz sukces gdy dostaniesz wszystkie ww. placówki do dozoru.
Ty i tylko Ty jesteś moim faworytem w tym temacie.
Ściskam kolana i kciuki.
Twoja Ewa.

Witam Szanownych Forumowiczów.
Droga Ewo.
Kolan nie ściskaj, bądź gotowa bo nie znamy dnia ani godziny kiedy zostaniemy powołani do wielkich czynów takich jak popełniaja je nasi dyrektorzy i szef szefów.

Temat Chaty Cites jest mi równie bliski jak prewencja targowiskowa o której pisałem w swoim sprawozdaniu z wizyty na rynku.
Byłem na rynku jako czynnik społeczny i opis zawiera jeden z moich wcześniejszych postów.
zachęcony Twoim pismem przystapiłem do działań.
Zbieram materiały i informację.
Faktycznie chciałbym objąć te placówki. Sadzę, że znajde zrozumienie u Pani dyrektor.
Mam plan .
Na poczatek chciałbym aby w otwarciu chaty wzięły osoby z naszego tzw. establishmentu.
To epokowe wydarzenie nie może odbyc się bez:
Pana Szczurka, Pana Daniela , Pani i Pana Czajków , Pana Gawrona, Pana Lisika, Pana Wróbla, Pani Baran.
Sądzę, że będzie też Pan Kawecki i oczywiście uwzględniam Ciebie moja droga Ewo Rybak jako specjalistki od lania wody. Chciałbym aby słowo wstępne o przydatności chaty wygłosiła jednak nasza drapieżna Pantera.
Dodatkowo może to będzie referat o wyższości pijaru i większej sprawności fizycznej funkcjonariuszy rocznik 1952 nad ekspertami od Cites. .
Pantera znana jest z propagowanie i działań na rzecz przejrzystości, asertywności oraz przyjaznych zachowań kadry w relacjach międzyludzkich.
Będą prelekcje oraz będzie można zadawać pytania.
No odpowiedzi nie liczę.
Ewo sądzę, że odnajdziesz się w tym zgromadzeniu i po raz pierwszy zostaniesz uhonorowana wpisem na ostatnio zmienionej Corintii. Może uda mi się cos upolować to będzie pieczyste.
Czekam również na inne propozycje bo nie zakładam aby nasze ZOO odwiedził Kaczor. Donald
Ściskaj kciuki a sądzę, że bachory odwiedzające ZOO będą miały niezły ubaw.
 
Ostatnia edycja:
OC Zoo

Witam Szanownych Forumowiczów.
Droga Ewo.
Kolan nie ściskaj, bądź gotowa bo nie znamy dnia ani godziny kiedy zostaniemy powołani do wielkich czynów takich jak popełniaja je nasi dyrektorzy i szef szefów.

Temat Chaty Cites jest mi równie bliski jak prewencja targowiskowa o której pisałem w swoim sprawozdaniu z wizyty na rynku.
Byłem na rynku jako czynnik społeczny i opis zawiera jeden z moich wcześniejszych postów.
zachęcony Twoim pismem przystapiłem do działań.
Zbieram materiały i informację.
Faktycznie chciałbym objąć te placówki. Sadzę, że znajde zrozumienie u Pani dyrektor.
Mam plan .
Na poczatek chciałbym aby w otwarciu chaty wzięły osoby z naszego tzw. establishmentu.
To epokowe wydarzenie nie może odbyc się bez:
Pana Szczurka, Pana Daniela , Pani i Pana Czajków , Pana Gawrona, Pana Lisika, Pana Wróbla, Pani Baran.
Sądzę, że będzie też Pan Kawecki i oczywiście uwzględniam Ciebie moja droga Ewo Rybak jako specjalistki od lania wody. Chciałbym aby słowo wstępne o przydatności chaty wygłosiła jednak nasza drapieżna Pantera.
Dodatkowo może to będzie referat o wyższości pijaru i większej sprawności fizycznej funkcjonariuszy rocznik 1952 nad ekspertami od Cites. .
Pantera znana jest z propagowanie i działań na rzecz przejrzystości, asertywności oraz przyjaznych zachowań kadry w relacjach międzyludzkich.
Będą prelekcje oraz będzie można zadawać pytania.
No odpowiedzi nie liczę.
Ewo sądzę, że odnajdziesz się w tym zgromadzeniu i po raz pierwszy zostaniesz uhonorowana wpisem na ostatnio zmienionej Corintii. Może uda mi się cos upolować to będzie pieczyste.
Czekam również na inne propozycje bo nie zakładam aby nasze ZOO odwiedził Kaczor. Donald
Ściskaj kciuki a sądzę, że bachory odwiedzające ZOO będą miały niezły ubaw.

Mój Józiu.

Chyba z PC Chata CItes dla seniorów niewiele wyjdzie.
To nie kwaterunek od zetchaenu. Są już wstępne decyzje Pani dic Doroty i Pana Jarka z UC II, że w chacie muszą być sweet buzie żeby dzieci nie płoszyć. My z naszą urodą specjalisty nie mamy szans,
może na jesieni jak ruszy konkurs Kocyk dla ciapka dadzą nam robic za ciapka.
Ja to już się już w końcu cieszę, że spoglądając prawie z drugiego brzegu dzieki generałowi mozemy zgodnie z ustawą zrobić sobie porcelankę na nagrobku w mundurku ze stanowiskiem specalista SC.
Ty Józiu jako izbowy mysliwy mozesz sobie nawet zamarzyć o wypchaniu i umieszczeniu w Pokoju Pamięci i Tradycji IC Łódź w okolicach gabinetu DIC.
Może z czasem będziesz miał swój kącik w oc ZOO.
Póki co kręć się koło prewencj targowiskowej, dosteniesz 6 zł dodatku jak Janek (60) i Zdzisek (63) i ewentualnie worek cebuli na swięta od zaprzyjaźnionych rolników z bałuckiego.
 
Mój Józiu.

Chyba z PC Chata CItes dla seniorów niewiele wyjdzie.
To nie kwaterunek od zetchaenu. Są już wstępne decyzje Pani dic Doroty i Pana Jarka z UC II, że w chacie muszą być sweet buzie żeby dzieci nie płoszyć. My z naszą urodą specjalisty nie mamy szans,
może na jesieni jak ruszy konkurs Kocyk dla ciapka dadzą nam robic za ciapka.
Ja to już się już w końcu cieszę, że spoglądając prawie z drugiego brzegu dzieki generałowi mozemy zgodnie z ustawą zrobić sobie porcelankę na nagrobku w mundurku ze stanowiskiem specalista SC.
Ty Józiu jako izbowy mysliwy mozesz sobie nawet zamarzyć o wypchaniu i umieszczeniu w Pokoju Pamięci i Tradycji IC Łódź w okolicach gabinetu DIC.
Może z czasem będziesz miał swój kącik w oc ZOO.
Póki co kręć się koło prewencj targowiskowej, dosteniesz 6 zł dodatku jak Janek (60) i Zdzisek (63) i ewentualnie worek cebuli na swięta od zaprzyjaźnionych rolników z bałuckiego.

cites jest hites
decyzji na korynti jeszcze nie ma
w łodzi pokazywanie małp i inne takie figloraje i przewijaki dla bobasów emerytów i ciapków były dotychczas zarezerwowne dla ekspertów
jak tu załapac się na rezydenta w zoo ?
może faktycznie trzeba sie wypchać i robic za celnego dziwoląga
porcelanka na nagrobku gratiś.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry