• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Najbogatszy Naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu.

Chodzi o to, że forumowiczom nie podoba się personalna wojna, mi także.
Na tym forum w miarę możliwości, będziemy starać się ograniczać personalne ataki.
 
Przeczytałem jeden temat i widzę, że jest to zupełnie inny charakter dyskusji niż był prowadzony tutaj. Ponadto przeczytałem, że były tam zawiadomienia do prokuratury i były odmowy wszczęcia śledztw czy umorzenia - tak zrozumiałem.
 
Przeczytałem jeden temat i widzę, że jest to zupełnie inny charakter dyskusji niż był prowadzony tutaj. Ponadto przeczytałem, że były tam zawiadomienia do prokuratury i były odmowy wszczęcia śledztw czy umorzenia - tak zrozumiałem.

Boicie się generała,jego zastępca to były dyro z Przemyśla.Krytyka Przemyśla to czarny pr dla nowego zastępcy.Opisywane problemy występowały za jego kadencji.Szkoda, szykuje się kolejny przestraszony związek.
 
advocatus diaboli

Dlaczego nie kasujecie wpisów z Łodzi?Tam tez atakują swoją szefową.

Jesteś adwokatem złej sprawy.
Dyr. Izby Celnej w Łodzi ma wyjatkową ścieżkę kariery.
To jest typowy produkt kontroli wewnętrznej służby celnej, odgradzający sie od faktycznych problemów służby i podmiotów gospodarczych oraz tworzący jakieś abstrakcyjne procedury w oparciu o błedne interpretacje prawa.

Pijar i fikcja, poczet sztandorowy i straszenie za pozwy o gruszę, ślepa wykonawczyni niewyobrażalnie abstrakcyjnych pomysłów SSC .
Możliwe, że nawet pomysłodawczyni tych wszystkich oderwanych od zycia i niepotrzebnych projektów.
 
Ostatnia edycja:
Coś mi się wydaje że były DIC IC poszedł do stolicy aby mieć "baczenie" na swe byłe gospodarstwo, aby nikomu nic złego się nie stało bo to przecież za jego kadencji było tyle aresztować i wpadek,
i dziwnych decyzji, teraz gdyby wyszły stare sprawy to obecny wizerunek zmieniłby się diametralnie a miejsce w stolicy przy boku SSC niepewne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to zainteresujcie tym media ogólnopolskie a nie tylko lokalne. Wybaczcie, ale poziom dyskusji tutaj był nie do zaakceptowania, stąd moja interwencja.
Pomogę poinformować media ogólnopolskie. Kto ma jakieś info, kto ma coś do powiedzenia na temat nieprawidłowości w IC Przemyśl proszę do mnie pisać, nawet anonimowo.
 
Ostatnia edycja:
czyzby osoba o nazwisku na K. znów atakowala tym razem jako badboy84. To jest jakaś paranoja. Moim zdaniem forum powinno bardziej dbać o czystość postów. zaczyna to być miejsce, gdzie mniej lub bardziej sfrustrowani celnicy / lub zwolnieni ze służby celnicy personalnie rzucają na konkretne osoby oszczerstwa, czasem całkowicie sprzeczne z prawdą. a jakbym ja uparła się na pana K. i wymieniała dzień po dniu kłamstwa co dziś zrobił (mimo ze tego nie zrobił). Przecież to można oszaleć! Na szczescie nie ma czasu na takie bzdury, ale to bardzo dobrze, że pan Siwy zrobił wreszcie porządek z forum. Jeżeli ma byc to miejsce do rozmow celników a nie miejsce popełnainia nagminnych przestępstw zniewagi i zniesławiania, to powinien być porzadek robiony z tymi wszystkimi bzdurami.
 
Ostatnia edycja:
Własnie pomówiłeś osobę o nazwisku na K.
Tak jak piszesz, to rzeczywiście jakaś paranoja. Piszesz o pomówieniach i sam pomawiasz.
badboy84 to na pewno nie ta osoba, o którą Tobie chodzi
 
http://forum.gazeta.pl/forum/w,165,...gatszy_Naczelnik_Urzedu_Celnego_w_Przemy.html

Ciekawe kto pisze takie pochwalne hymny na temat naczelnika z Przemyśla.

ciekawe kto pisze takie bzdury!!! ...celnik zarabia 1/2 tego co policjant, wówczas gdy celnik musi mieć wyższe studia, a 90% policjantów zaczyna ze srednim wykształceniem!!! Celnik musi się znać na setkach przepisów i rozporządzeń, w których gubią sie prokuratorzy prowadzący sprawy karne!!!!!)
--pensja policjanta jest niższa niż celnika, a zwłaszcza celnika z granicy (nocki, dodatek graniczny). Może nie jest to jakaś duża róznica, ale jest. Wyższe wykształcenie ? - już mało który policjant go nie ma, lub się nie uczy. No i przede wszystkim o takich nagrodach jak w latach ubiegłych w cle to policjant nawet nie śni. Znajomość przepisów? - nie przesadzajmy, - najgorzej ma granica, bo we wszystkim musi orientować się na już, ale jakiejś wybitnej wiedzy prawniczej nie trzeba mieć. Niekiedy wystarczy trochę zdrowego rozsądku, czego jak widaćpiszacemu te chymny pochwalne zdecydowanie zabrakło. Gratuluję umiejetności podlizywania się naczelnikowi (czy on aby na pewno wie kto to napisał, bo szkoda byłoby żeby taki wpis się zmarnował!!!)
 
To pisał sam naczelnik albo żona.Są tam informacje o których nikt nie wie oprócz nich.Broni się,wie, że nowy dyrektor to czyta,więc autoreklama wskazana.
 
W związku z sugestiami zawartymi w artykule jednego z podkarpackich dzienników, jakoby wydane w 2010r. polecenie Naczelnika Urzędu Celnego w Przemyślu, dotyczące realizowania działań kontrolnych na granicy było poleceniem korupcjogennym (z uwagi na decydującą rolę opinii bezpośredniego przełożonego w prowadzonych wobec funkcjonariuszy postępowaniach dot. pozytywnego wyniku powtórnych kontroli), Izba Celna w Przemyślu uprzejmie wyjaśnia, że tak nie jest.

W przypadku takich postępowań opinia bezpośredniego przełożonego jest elementem kluczowym, który bierze się pod uwagę jako pierwszy, ale nie jedyny. Dopiero kompletny materiał uwzględniający wszystkie okoliczności sprawy stanowi podstawę podjęcia decyzji przez Naczelnika Urzędu Celnego o dalszym postępowaniu. Zatem w takich sprawach nie może być mowy o automatyzmie, zaś wykluczanie opinii bezpośredniego przełożonego byłoby działaniem bezprawnym w świetle przepisów ustawy o Służbie Celnej.

To sprostowanie ze strony IC Przemyśl.Ciekawa jest szczególnie druga część dotycząca opinii bezpośredniego przełożonego.Dlaczego naczelnik zabiera nagrody i awanse mimo wniosku bezpośredniego przełożonego?Jest napisane wyraźnie,że to opinia bezpośredniego przełożonego jest kluczowym elementem.
 
nie tylko naczelnik

Po odpowiedzi dyrektora wz. w sprawie gruszy odnoszę wrażenie, że nie tylko naczelnikowi sie przelewa.
Sąd określił, że grusza była źle wypłacona.
SSC popełnił błąd, dyrektorzy również.
SSC to totalna pomyłka, człowiek znikąd, bez elementarnej wiedzy co pokazują wyroki sądowe w sprawie gruszy , pieniędzy na zagospodarowanie, wartościowania, akcyzy.
To w relacjach z pracownikami.
Relacje z przedsiębiorcami to efekt podobny do wyniku jego firmy cateringowej.
Pijar i tylko pijar.
Jako funkcjonariusze publiczni cały ten tzw. korpus oficerów wyższych sprawujących funkcje to też totalna porażka.
Prawa rąsia Grzegorz S. Anna C. to pewnie i ten wasz cicero, Herkules , zwycięzca z konkursu, obecnie w miejscu Grzegorza S z kropka, jak i nasza z Łodzi reprezentują ten sam poziom w relacjach z funkcjonariuszami , czyli robimy błędy ale idziemy w zaparte.

A tu funkcjonariusze z izby z Przemyśla złożyli 20 pozwów.
Śmiech na sali i nic dziwnego, że Kmicic jest samotny w walce z patologiami.
Wam się po prostu przelewa.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry