• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mobing w urzędzie i w łodzi

co nowego w IC Łódź

Witam Przyjaciół z Forum.
Kuźwa znowu mnie szefostwo zrobiło w bambuko.
Szkoda, ja zawsze szedłem w zaparte.
Prewencja w UC II to zgodnie z grafikiem wt i pt i i dla seniorów sb,
ja to sobie zawsze myslałem, ze w Łodzi to taka więcej lipa bo kadra od zawsze jest wbrew Panu Generałowi.
No niby prewencja, a grafik na rynku znany i ryzyko oklepania niewielkie.
Miałbym na leki i niebieskie pigułki.

Kochany Józiu.
Otwierają sie nowe perspektywy.
Jak wiadomo żeśmy z Dorotą gumę spalili na giełdzie samochodowej i poszło tych fajek w p...u (całe szczęście Szef nie czyta lokalnej prasy i Helence sie upiekło), ale teraz dla naszych jest szansa, że dadzą radę u Jacka w MSW.
Wiem, że ty z Jankiem (+60 dozór) i Zdziskiem (65+) daliście na bałuckim radę. Janek trochę tam w toalecie pociskał.
Nasz nowy Kierownik w d/ś UC II , mówią na niego Mazdamer, ale nie wiem o co chodzi, mówi że nie ma rakiety BUK, ale Lodową damy obronić.

Czuwaj. Pozdrawia Ewa oderwana od ksero .
 
Ostatnia edycja:
odwrócona piramida

Odwrócona piramida w podejmowaniu decyzji.
W tej instytucji wszystko postawione jest na głowie.
Nieudacznik szef wyręcza się w ministerstwie przypadkowymi osobami wprowadzajac bałagan.
Są to stwierdzenia części dyrekcji zobowiązanej do realizacji coraz to nowych programów mimo, że większosć tych pomysłów nie jest realizowana do końca i wprowadzo coraz to większy zamęt wśród kadry tzw. kierowniczej.

Nasza zasłuzona agentka celna -twarz wartościowania i ekspert/naczelnik od wymierzania mandatów 1200 dla bezdomnych grzeje sie teraz w ciepłych krajach.
Jako desant do II Wc wrzucono Danonka.
To jakies nieporozumienie poniewaz zamiast Danonka powiniem prostowac te wszystkie nieprawidłowości gęsty Danone z dużą ilością wkładu.
Jeśli nasza gwiazda od mandatów nie dała sobie rady i skoro dyrektor/podinspektor Dorota biega z imprezy na imprezę to przecież ma duże doświadczenie zastępca dyrektora inż . Kawecki i to on a nie jakiś niski rangą funkcjonariusz powinien poprawić funkcjonowanie referatu karnego-skarbowego.
No ale łatwiej jest zostać przewodniczacym komisji od wysyłania starych dziadów na rynki.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry