• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir Siwy został ponownie zwolniony ze służby

George

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
W tym tygodniu Sławomir Siwy został zwolniony ze S.C.
To kolejna próba jego wyeliminowania i uciszenia skutecznego związkowca.
Zwolnienie nastąpiło, za działania podejmowane w ramach Ogólnopolskiego Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjnego przed EURO 2012r.
Mimo 5 sygnatariuszy tego Komitetu zwolniony zostaje tylko Sławomir Siwy. To jedyny związkowiec realnie upominający się o NAS i NASZE PRAWA, WOLNOŚCI I GODNOŚĆ.
Apeluję do wszystkich funkcjonariuszy celnych.
Nie może być zgody na takie działania. Zapewnijmy Sławkowi najlepszych prawników. Niech każdy wpłaci darowiznę na Związek Zawodowy cel np. darowizna dla Sławka Siwego na pomoc prawną
Ja wpłaciłem już 100zł. Każdy niech deklaruje ile może, liczy się każda złotówka.
Podaje numer związkowego konta 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BNP Paribas
 
To chyba jakiś wkręt! Zwłaszcza, że Sławek by coś wspomniał dodając dzisiaj komentarz w temacie dot. książki Halickiego;-P
Inna sprawa, że żaden z adminów tego "newsa" również nie potwierdził!
 
To prawda. We wtorek odebrana została decyzja o zwolnieniu z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Poinformowałem dotąd tylko wąskie grono osób. Przed chwilą dopiero rozesłałem szerzej info w ramach Związku.
Nie wiem co mam napisać. Przychodzi mi do głowy tylko jedno:
CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Coś niewiarygodnego, a jednak potwierdzonego!
Proponuję, podnieść składkę o 5 zeta na Sławka-prawdziwego celnika polskiego!!!
CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ
 
Czas na hurt

Wstyd. Takie banalne słowo. Dawniej powodowało utratę oficerskiego honoru czy towarzyskiego splendoru. Choć trudno się dziwić. Po tylu latach komuny i pompowanego .......... awansu społecznego. Jednocześnie objaw degrengolady. Szczególny widoczny w pewnej pseudo-mundurowej formacji.

Celnicy, jesteście zbędni. W formacji przyjaznej dla Szecherezad, przytulających po dwa awanse jednocześnie. Tylko pytanie, czy Sułtan pozostawi swoje Szecherezady przy życiu, jak tym skończy się zapas bajęd? I czy zdołają one uczynić Sułtana normalnie myślącym człowiekiem?
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno, przywódca ww. sfory przyrównywał nas do psów kąsających rękę która je karmi.
 
A najgorsze jest chyba to, że wielu z nich to moi dawni koledzy, którzy w ciągu dosłownie trzech lat, z ludzi inteligentnych, mających charakter i swoje zdanie stali się bezkręgowcami, bezmyślnie powtarzającymi pierdoły wbijane im do głów na szkoleniach kadry kierowniczej. Strach pomyśleć jak ci "oficerowie" zachowali by się gdyby przyszło nam żyć w czasach rzeczonego Pileckiego. Prawdopodobnie większość z nich bardzo szybko zadeklarowałaby niemieckie pochodzenie lub radośnie nawiązała współpracę z NKWD. Chociaż, z drugiej strony: "im większy bohater, tym mniej go ludowa Polska potrzebuje":
http://www.youtube.com/watch?v=Vq5epVcNatI
 
Ostatnia edycja:
Bohemian Rhapsody

Mamo, właśnie zabiłem człowieka.
Przyłożyłem pistolet do jego głowy,
Pociągnąłem za spust, teraz on nie żyje.
Mamo, życie dopiero się zaczęło,
Ale już je zmarnowałem.
Mamo, nie chciałem twoich łez.
Jeśli tym razem jutro nie wrócę,
Żyj dalej, jakby na prawdę nic się nie stało...

[video=youtube;tgbNymZ7vqY]http://www.youtube.com/watch?v=tgbNymZ7vqY&feature=player_detailpage[/video]
 
CZYTAM I CZYTAM I NIC !!!!!!!!!!!
DOSŁOWNIE NIC !!!!!!!!! CO JESZCZE MUSI SIĘ WYDARZYĆ, ABY BRAĆ CELNICZA ................................
:confused:

Wyobraźcie sobie taki absurdalny rozkaz:

w celu poprawy budżetu do trzech odlicz - wszystkie jedynki dla dobra kraju i budżetu oraz Służby niech sobie w "ŁEB" szczelą !!!!!! Ja rozumiem niepokój wśród "dwójek" i "trójek", ale na nich przyjdzie czas w następnych kwartałach !!!!!!!

Co do samej sytuacji ze Sławkiem, koniec roku czas zapracować na premię. Ciekawe ile dostanie KAT ??? 50 tys czy więcej ???

Jak czują się pozostałe Centrale Związkowe ??? napiszą tak na wszelki przypadek List poparcia :cool:
 
Ostatnia edycja:
W tym tygodniu Sławomir Siwy został zwolniony ze S.C.
To kolejna próba jego wyeliminowania i uciszenia skutecznego związkowca.
Zwolnienie nastąpiło, za działania podejmowane w ramach Ogólnopolskiego Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjnego przed EURO 2012r.
Mimo 5 sygnatariuszy tego Komitetu zwolniony zostaje tylko Sławomir Siwy.
Czekamy na komunikat Zarządu Głównego.
Aż nieprawdopodobne, że lokalna kadra kierownicza brnie do ośmieszania się przed sa. To niestety nie jedyna izba gdzie zaagażowanie kadr, prawno- organizacyjnego i radców prawnych czyli kilkunastu osób na państwowej misce idzie w złym kierunku - bo dic ma jakieś niezdiagnozowane kompleksy.
 
Od Lenino do zwolnienia Przewodniczącgo Związku Zawodowego

Towarzysze Wolscy, właśnie zaczęliście pisać kolejny rozdział Księgi Hańby.
 
Ostatnia edycja:
To chańba.Mam nadzieję,że dni Tego Pana Generała pupila PO i przyniesionego w teczce do GUC przez Bujaka oraz celnika który nie przeszedł drogi służbowej od najniższego szczebla jak wielu z nas dosięgnie sprawiedliwość i następna władza Go rozliczy.On i Rostowski oraz Tusk powinni zostać postawieni przed Trubunał Stanu za swoje czyny-choćby aferę hazardową.
 
Dokądże, Panie, wzywać Cię będę -
a Ty nie wysłuchujesz?
Wołać będę ku Tobie: Krzywda mi się dzieje -
a Ty nie pomagasz?
Czemu każesz mi patrzeć na nieprawość
i na zło spoglądasz bezczynnie?
Oto ucisk i przemoc przede mną,
powstają spory, wybuchają waśnie.
Tak więc straciła Tora moc swoją,
sprawiedliwego sądu już nie ma;
bezbożny bowiem gnębi uczciwego,
dlatego wyrok sądowy ulega wypaczeniu.

STARY TESTAMENT - Księga Habakuka http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=809
 
W związku z pytaniami i prośbą o potwierdzenie numeru konta podanego w tym wątku potwierdzam niniejszym, że jest to numer konta Związku. Konto Związku jest dostępne na http://zz.celnicy.pl/ i w każdym podpisie mojego postu też jest nr konta

Dziękuję także bardzo za liczne sms i telefony z wsparciem i deklaracją pomocy.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry