• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ile kosztuje reklama w Służbie Celnej ?

zjemcikota

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Grudzień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Rozesłane na służbowe skrzynki email funkcjonariuszy celnych w pewnej IC.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Warszawa, 22 marca 2013
SC11/0681/16/13/TKL

Dyrektorzy wszystkich Izb Celnych

Departament Służby Celnej Ministerstwa Finansów w załączeniu przekazuje do ewentualnego wykorzystania, pismo dystrybutora samochodów marki O.... / Firma G.........M..........Poland, w sprawie specjalnego programu sprzedaży samochodów tej marki dla wszystkich pracowników Służby Celnej.

Podpisano : Zastępca Dyrektora Departamentu Służby Celnej Cecylia Z.
Dodatkowo parafowano : Naczelnik Wydziału Marek F.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

W drugim załączniku [w skrócie, nie chce mi się pisać, a w wersji elektronicznej tego nie mam] :
Pismo 2-stronicowe firmy j/w adresowane do "Szef Służby Celnej Jacek Kapica [...]" , podbite (oprócz pieczątek wpływu do kancelarii) osobistą pieczęcią "Podsekretarz Stanu Jacek Kapica" i jego osobisty podpis.
W piśmie tym dystrybutor oferuje specjalny upust na pojazdy tej firmy dla "Funkcjonariuszy (czynnych i emerytów) oraz Pracowników cywilnych Służby Celnej" i dalej marketingowe bla bla prosto z ulotki reklamowej (finansowanie, serwisowanie, dodatkowe wyposażenie)...



Moje pytanie brzmi : ile kosztuje taka reklama rozesłana za pośrednictwem służbowych skrzynek email funkcjonariuszy ? Mam firmę, co prawda nie samochodową, i chciałbym również zaoferować specjalny upust dla funkcjonariuszy SC na oferowane wyroby.
Pozdrawiam serdecznie, liczę na szybką odpowiedź :))
 
Fajne, ale to nie pierwszy chyba przypadek, były już reklamy książek, telefonów, ubezpieczeń.
 
Fajne, ale to nie pierwszy chyba przypadek, były już reklamy książek, telefonów, ubezpieczeń.

Nie popadajmy w paranoję, takie akcje są organizowane dla wielu grup zawodowych wojsko, policja też mają zniżki np. m. in. w F... Auto Poland. Moim zdaniem to miłe że ktoś nas zauważa i o nas zabiega. Jak kiedyś stać mnie będzie na zakup nowego samochodu to chyba normalne że będę chciał go kupić jak najtaniej.
 
zwiedzając salony przed zakupem samochodu kilka lat temu usłyszałem, że zniżki ma wojsko, policja, lekarze, prawnicy i leśnicy, dla nas nie mieli takiej opcji, może teraz zacznie to się zmieniać:)
 
wpusty były zawsze gdy trzeba nam było poluzować łańcucha ...
czyż nie tak to wygląda ?
resortowe metody.
...a w temacie emerytur na forach ciiiiisza.
stan wyższej uświadomionej konieczności.
przywilej poddanych - morda w kubeł.
można w ciszy i skupieniu wyeliminować z pracy niepogodzonych.
będzie wielu następnych.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Back
Do góry