• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Staż w urzędzie celnym w Lublinie

damianmp8

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem tu nowy.Obecnie kończę licencjat zarządzanie ruchem granicznym.Mam pytanie: co trzeba zrobić aby dostać się na staż do urzędu celnego w Lublinie, czy w trakcie stażu można ubiegać się o pracę?
 
staż pierwsza opcja przez Urząd pracy. musisz zarejestrować się jako bezrobotny i ubiegać się o staż. ... oczywiście możesz ubiegać się o prace ale to trochę inna sprawa gdyż musi być przeprowadzony miedzy czasie nabór na stanowiska cywilne lub na FC. jak będziesz miał pytania pisz na skrzynkę prywatna . POZDRAWIAM
 
Podbijam temat.

Jestem zainteresowana odbyciem stażu w urzędzie celnym w Lublinie. Jeśli mógłby mnie ktoś poinstruować do kogo należy zgłosić się w pierwszej kolejności z zapytaniem o staż byłabym wdzięczna.
W nowym roku - 2014, stażu mają udzielać jedynie tym osobom których organizator stażu zobowiąże się do zatrudnienia (na wcześniej określony czas) po odsłużeniu "swojego'". Sądzicie że jest możliwe abym została przyjęta do uc w Lublinie na staż oczywiście?
 
Back
Do góry