• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nabór do Służby Celnej

Demonku!Znajdź stronę internetową dla województwa, w którym mieszkasz, np. ic.katowice.pl Tam znajdziesz oferty pracy w danej izbie.Pozdro.
 
Witam,
Interesuje mnie praca w formacji jaką jest S.C.
Jestem żołnierzem zawodowym, chciałbym służyć i podnosić swoje kwalifikacje w służbie mundurowej a takie według mnie daje Służba Celna.
Czy orientuje sie ktos z forumowiczów czy jest możliwość przenosin do tej formacji z W. P. ?
Ewentualnie czy są planowane nabory do Służby celnej?
Dziekuje z góry za informacje.
Pozdrawiam
Szczepan
 
Witam,
Interesuje mnie praca w formacji jaką jest S.C.
Jestem żołnierzem zawodowym, chciałbym służyć i podnosić swoje kwalifikacje w służbie mundurowej a takie według mnie daje Służba Celna.
Czy orientuje sie ktos z forumowiczów czy jest możliwość przenosin do tej formacji z W. P. ?
Ewentualnie czy są planowane nabory do Służby celnej?
Dziekuje z góry za informacje.
Pozdrawiam
Szczepan
Zawsze po wizycie Smutnych Panów są do obsadzenia wolne miejsca,
 
Witam,
Interesuje mnie praca w formacji jaką jest S.C.
Jestem żołnierzem zawodowym, chciałbym służyć i podnosić swoje kwalifikacje w służbie mundurowej a takie według mnie daje Służba Celna.
Czy orientuje sie ktos z forumowiczów czy jest możliwość przenosin do tej formacji z W. P. ?
Ewentualnie czy są planowane nabory do Służby celnej?
Dziekuje z góry za informacje.
Pozdrawiam
Szczepan


Jak chcesz pracować do 67 roku życia to proszę bardzo możesz się przenieść!!! W wojsku możesz w młodym wieku zostać emerytem. Zresztą jak na razie to S.C. są zablokowane etaty, chyba że chcesz trafić na pas na wschodnią granicę. Tam chętnie przyjmują.
 
Witam,
Interesuje mnie praca w formacji jaką jest S.C.
Jestem żołnierzem zawodowym, chciałbym służyć i podnosić swoje kwalifikacje w służbie mundurowej a takie według mnie daje Służba Celna.
Czy orientuje sie ktos z forumowiczów czy jest możliwość przenosin do tej formacji z W. P. ?
Ewentualnie czy są planowane nabory do Służby celnej?
Dziekuje z góry za informacje.
Pozdrawiam
Szczepan

Albo ja jestem glupi albo ktoś tu kogoś podpuszcza... Siedz gdzie siedzisz jak nie dostajesz mocno w d....
 
Albo ja jestem glupi albo ktoś tu kogoś podpuszcza... Siedz gdzie siedzisz jak nie dostajesz mocno w d....
Ja wnioskuje ,że kolega żołnierz niedługo przechodzi na emeryturę i szuka sposobu żeby kilka groszy dorobić ,ale mogę się mylić;).Niedawno w tesco do ochrony brali. Też służba mundurowa bo mają mundury,kontakt z podróżnymi mają również, zarobki zbliżone a i pomykać po zimnym nie trzeba - rozważ.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry