• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Hej Krasnalu!!!

KMICIC.

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Grzywka, Chempion dostali nagrody a porządni kierownicy nie. Wygląda na to, że porządny kierownik został ukarany, bo nie jest złodziejem. Ta miłość do grupy lubaczowskiej cię zgubi. Za to jestes taki h.....j przeczytasz sobie w gazecie o braku legalizacji wagi w jednym z podległych tobie oddziałów. Przewoźnicy się ucieszą, że płacili a nie powinni.
 
sorki ze zapytam co wiceprzewodniczacy zwiazku przy IC Przemysl lub ktokolwiek ze zwiazku zrobił w sprawie (jakie kroki podjał)zeby dowiedzieć sie co było przyczyna nie otrzymania nagrody kwartalnej przez wszystkich funkcjonariuszy pracujacych jako wsparcie kadrowe EURO 2012 ????
 
W dalszym ciągu ZZ Pani Asi są dla dyrektora wymierną opinią całej załogi z powodu największej ilości funkcjonariuszy będącymi członkami związku.-To wszystko co mogę Ci odpowiedzieć w tej kwestii.
 
Do THRUST:
Co do nagród to zgadzam się bo to zwykły skok na kasę. Jak zwykle zresztą ostatnio. Pytanie tylko, jak związki (obojetnie które) mają grzebać w tym temacie skoro nikt z funkcjonariuszy czujących się pokrzywdzonymi nie chce oficjalnie zaprotestować lub po prostu poskarżyć się tylko chowaja się wszyscy w jakichś ciemnych zaułkach i tam komentują skądinąd faktyczne bandyctwo jakim są ostatnie nagrody. Przecież logiczne jest, że żaden związek, żadna partia i nikt nie upomni się, nie stanie w obronie anonimowego poszkodowanego. A że ludzie boją się występować oficjalnie i zglaszać zastrzeżenia co do sposobu rządzenia to też nie dziwi bo szykany jakie ich potem spotykają przekroczyły już dawno granicę bezprawia i dobrego smaku. Nikt więc z wariatami nie chce zadzierać, a jak nikt nie wystąpi oficjalnie to teoretycznie sprawy niesprawiedliwego podziału nagród nie ma.
 
Wołodyjowski, co ty sobą reprezentujesz? Walczący Wietnam, czy głodujacą Etiopię? Jak coś do mnie masz, przyjedź daj mi w ryj i jak ci się uda to zrobić spełnisz swoje osobiste uprzedzenia do mnie. Jak chcesz, żebym interweniował w sprawie nagród to napisz do nas pismo wskaż popełnienie nadużycia podpisz się a związek wystąpi do dyrektora. I się odpier......!!!!!!
 
Z całym szacunkiem Panie Wołodyjowski.
Przede wszystkim moje pytanie było celowo retoryczne czemu dałem wyraz odpowiadając na nie właśnie po to by tacy jak między innymi Ty dokładnie zrozumieli sens. Niestety chyba Cię przeceniłem gdyż powinieneś wiedzieć, że związki niczego za kogoś nie załatwią jeśli Ty i Tobie podobni stojący z boku krytykanci, nie wesprą swoją, mniemam, skromną osobą pewnych działań. Wyobraź sobie tylko, że któryś związek chciałby wystąpić w Twojej jakiejkolwiek sprawie, to jak Twoim zdaniem powinien to przedstawić Dyrektorowi czy Naczelnikowi, że występuje na wniosek, prośbę, skargę anonimowego forumowicza o Nicku „Wołodyjowski”? Co się zaś tyczy prawa do protestu czy tez uzyskiwania informacji na temat dotyczący choćby Twojej szanownej osoby (np. przyznanie lub nie nagrody z uzasadnieniem) to odsyłam Cię do Art. 57-63 Konstytucji RP, a dowiesz się czy tylko związki mają prawo do pewnych zgodnych z obowiązującym prawem czynności czy Ty jako obywatel również. Jeśli po krótkiej lekturze dojdziesz do wniosku, że i Tobie nasze państwo daje prawo do jakichś (powtarzam: zgodnych z prawem) reakcji to przysiądź fałdek i poproś na piśmie Naczelnika lub Dyrektora żeby wyjaśnił dlaczego spowodował takie Twoje frustracje związane z różnymi niesprawiedliwościami.
P.S.
Ktoś nie tak dawno na tym forum pisał coś o wyższości dialogu popartego własnymi cennymi inicjatywami nad wiecznym krytykanctwem i bezproduktywnym oczernianiem.
Nie twierdzę, że to Twoje słowa ponieważ nie pamiętam autora ale mimo to ze względu na ich mądrą treść, proszę weź sobie te słowa do serca.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Ten Wołodyjowski podchodzi mi pod Monisię J., tak porównuje pisma ze strony izbowej i są podobne. Monika jest znana z lojalności wobec władzy a nawet uległości wobec jednego z byłych zastępców naczelnika. Tym bardziej, że jak przyjdzie normalny naczelnik to skończą się nagrody, błyskotliwy awans męża, no i jak nowy naczelnik wyślę mężusia do okulisty to się okaże, że nie nadaje się do cła. Mogę się oczywiście mylić ale błyskotliwy awans męża to fakt i wzrok, który nie pozwalał mu podjąć innej pracy to też prawda. Każdy pamięta jak Monika rozpisywała się na stronie izby o sukcesie męża czyli o kurczaku zabranym głodnym Ukrańcom z lodówki.
 
Back
Do góry