• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

typowi działacze związkowi

Themis1

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
"Kmicic: znany był w Medyce jako"Prezes".mrówki do tej pory wspominaja go z sentymenem.W Korczowej był tak beszczelny,ze puszczał podczas kontroli szczegółowej nawet przemyt wykryty wcześniej i oznaczony przez psa.Jak go złapano ,TO ZaCHOROWAŁ na 3 lata , nie przeszkadza mu to lżyc i oczerniac innych przez interneti w brukowcach.Donosy pisze nie tylko na swoich przełozonych ale i na kolegów z pracy.Jego najbliższym kumplem jest niejaki Grzesio K. też działacz związkowy - ostanio miłosnik kolei ,znany jako specjalista od ukraińskich busów przemycających towar na Ukraine.Obecnie odsuniety od granicy, interesy załatwia przez "Małpkę" w Medyce , warto przyjrzeć się tej osobie.Jest tez bliskim kolega i obrońca "Małego Rycerza" złapanego na potwierdzaniu lewego towaru na wywozie.Sam miał taka sama sprawe w 2008 roku , tez wywozowa , ale jako działacz sobie załatwił.Ciąg dalszy wkrótce
 
Swietny artykul ciekawe czy pani kaminska sie tym zainteresuje jak reporter.kmicic sam krecil lody a teraz czysty jak lza chce byc.trzeba dojsc do mrowek i zapytac jak to bylo.skonczy sie to jego pomawianie!!!!mam nadzieje ze ktorys powie wiecej co damski bokser vel wandal sklepowy robil.w korczowej tez puszczal faje wszyscy ktorzy z nim pracowali na budzie to mowia.trzeba o tym zlodzieju tez glosno mowic niech sie Siwy dowie jaki ma skarb w swoich szeregach.kpina zwiazku celnicy.pl!!!!!!!!!!
 
... a może obsrywalibyście się wzajemnie w innym miejscu ! i w innym czasie ! i najlepiej przed prokuratorem !

sprawy dzieją się teraz dla nas najważniejsze i na nich trzeba się skupić !


związkowców nie można zaszufladkować wszystkich jednakowo....


no chyba że waszym mentorem jest niejaki Tusk Donald, który przewodniczącego jednego ze związków nazwał pętakiem !

No ale on z Sopotu- z czasowym meldunkiem w Warszawie
 
Ostatnia edycja:
Brawo! Gratuluję debiutu!Themis1- 1 wpis,kolo- 8 wpisów .Obaj majowi. Dalibyście spokój.....
 
Krąży plotka ,że nasz mało odważny Dyro został przymuszony do podjęcia formalnych działań aby usunąć ze Słuzby niejakiego Kmicica.Zobaczymy czy będzie konsekwentny ,czy znowu się przestraszy.Kmicic to chyba jedyny w Izbie gość , któremu nic nie zrobiono za 3 lata lewego zwolnienia lekarskiego,olewanie roboty i kpienie w żywe oczy z obowiązków.Gość lży wszystkich -oficerów ale też kolegów,demoluje sklepy, ma w d.... przepisy i robotę a .....Dyrekcja to toleruje.
Inny przykład- Krzysio B. z korczowej -też działacz.Gościa już 3 razy złapano na puszczaniu przemytu fajek na Tirach i innych nieprawidlowościach .Zwykli celni już dawno byliby ukarani i mieli postępowanie , a temu pomimo recydywy włos z głowy nie spadł.Czyżby w naszej izbie byli równi i równiejsi,????
 
Bo ja i Krzysio B. to jesteśmy zorganizowana grupa związkowa o charakterze zwolnieniowo-puszczalskim.
 
Krąży plotka ,że nasz mało odważny Dyro został przymuszony do podjęcia formalnych działań aby usunąć ze Słuzby niejakiego Kmicica.Zobaczymy czy będzie konsekwentny ,czy znowu się przestraszy.Kmicic to chyba jedyny w Izbie gość , któremu nic nie zrobiono za 3 lata lewego zwolnienia lekarskiego,olewanie roboty i kpienie w żywe oczy z obowiązków.Gość lży wszystkich -oficerów ale też kolegów,demoluje sklepy, ma w d.... przepisy i robotę a .....Dyrekcja to toleruje.
Inny przykład- Krzysio B. z korczowej -też działacz.Gościa już 3 razy złapano na puszczaniu przemytu fajek na Tirach i innych nieprawidlowościach .Zwykli celni już dawno byliby ukarani i mieli postępowanie , a temu pomimo recydywy włos z głowy nie spadł.Czyżby w naszej izbie byli równi i równiejsi,????


Zarzucasz mi, że lże oficerów, ty znasz prawdziwego oficera? Mi oficerowie w naszej izbie kojarzą się z matołkiem z Lubaczowa, skoro on mógł zostać oficerem to kto może zostać oficerem w naszej służbie? Mój koń? Tylko, że mój koń jest mądry!
 
Back
Do góry