• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

czterem celnym z Korczowej wjechało CBŚ na chatę

aspirant

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
67
Punkty reakcji
0
W związku z odprawami na wywozie w Korczowej czterem celnym wjechał CBŚ na chatę, oby znowu się nie skończyło, że celnicy, którzy byli tylko narzędziami w rękach kierownictwa zostaną ukarani i wskazywani jako sukces w walce z korupcją a organizatorzy dalej na swoich stołkach za jakiś czas znowu znajdą frajerów do zarabiania kasy. DAREK TY SIĘ TAK NIE BÓJ, CBŚ JEST TERAZ MIŁY.
 
[h=1]CBŚ na tropie “grupy lubaczowskiej”[/h]



KORCZOWA, RZESZÓW. Śledztwo dziennikarzy Super Nowości ujawniło przekręty na granicy i “grupę lubaczowską, której rzekomo nie ma.
Członkowie „grupy lubaczowskiej”, o której działalności na przejściu w Korczowej pisaliśmy już wiele razy, a która miała być tylko wymysłem, wpadają jeden po drugim. Decyzję o wszczęciu postępowania w sprawie zawieszenia ich w czynnościach podejmuje dyrektor Izby Celnej, Piotr Daniel. Ten sam, który podkreślał, że pisząc o „grupie lubaczowskiej” godzimy w dobre imię Służby Celnej i opieramy na plotkach i pomówieniach nasze publikacje.
Informację o tym, że dyrektor IC podjął takie kroki wobec dwóch celników potwierdza Beata Kulaga z przemyskiej Izby Celnej. – Jest to kontynuacja sprawy, o której informowaliśmy w komunikacie z 16 marca. Jak informowaliśmy wcześniej, nieprawidłowości te zostały ujawnione przez Służbę Celną w ramach prowadzonego nadzoru służbowego i dotyczyły naruszenia przepisów związanych z potwierdzaniem wywozu towaru za granicę. O wykrytych nieprawidłowościach zostały przez Izbę Celną poinformowane organy ścigania – dodaje celniczka.
Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości
Monika Kamińska

http://supernowosci24.pl/cbs-na-tropie-“grupy-lubaczowskiej”/

z komentarzy:
krzysztof​
6 kwietnia 2012 - 12:02
Super Nowości to powinny dostać medal od Szefa Służby Celnej a dyrektor powinien na zawsze ściągnąć mundur, ponad rok temu już czytałem na Waszych łamach o grupie lubaczowskiej i konkretnych ich przestępstwach a dyrektor nic, tylko zarzucał Wam kłamstwo. Dalej kryje złodzieji, tego bracie przeniósł na inny oddział ale nic mu nie zrobił i nic mu nie zrobi bo żona bracie jest doradcą wojewody podkarpackiego i włos mu z głowy nie spadnie. Lubaczów to małe miasto i wszyscy się znają, więc nie jest tajemnicą kim jest bracie i jego żona.

Jeżeli prawdą jest -"że żona bracie jest doradcą wojewody podkarpackiego" - to się wcale nie dziwię że ze względu na powiązania, wpływy, znajomości, strach przez wpływy wyższych urzędników, bojażń przed utratą stołka, dochodzi do takich jawnych przekrętów i cicho sza, DIC się boi bo na wniosek wojewody może stracić stołek, więc trzeba sprawę delikatnie pozamiatać, i grać głupa że wszystko OK,


 
Komunikat Izby Celnej w Przemyślu dot. artykułu opublikowanego w dniu 06.04.2012 przez Super Nowości

W związku z artykułem, który pojawił się w dzisiejszym wydaniu gazety Super Nowości (06.04.2012), Izba Celna w Przemyślu informuje, że decyzja Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu o wszczęciu postępowania w sprawie zawieszenia w czynnościach służbowych funkcjonariuszy Służby Celnej nie ma związku z jakimikolwiek publikacjami ww. gazety na temat nieprawidłowości w realizacji zadań przez funkcjonariuszy Służby Celnej.
Podstawą decyzji dyrektora są sprawy, które wydarzyły się na przełomie 2011 i 2012r i zostały w tym czasie wykryte przez Służbę Celną w ramach prowadzonego nadzoru służbowego, o czym informowaliśmy opinię publiczną w komunikacie prasowym z dnia 16.03.2012

Jednocześnie Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu podtrzymuje, że publikowane przez ww. gazetę, a przekazywane przez tzw. informatorów doniesienia, godzą w dobre imię funkcjonariuszy Izby Celnej w Przemyślu, a sposób w jaki są one przedstawiane w dotychczasowych publikacjach gazety może prowadzić do nierzetelnego odbioru tej sytuacji przez czytelników i jest krzywdzący dla funkcjonariuszy.
 
Idą święta, więc trzeba wszystkim życzyć wszystkiego naj........ a dyrektorowi szczególnie wesołych świąt, bo po świętach już nie będzie mu wesoło. Wracając do jego pseudonimu, który sam sobie nadał SZERYF to mogę potwierdzić, że w kręgach funkcjonariuszy z samego dołu ma pseudo PARAWAN, dlaczego PARAWAN? Bo chowają się za nim najbardziej skompromitowani kierownicy w naszej IC, którzy mają układy.(patrz BRACIE)
 
Komunikat Izby Celnej w Przemyślu dot. artykułu opublikowanego w dniu 06.04.2012 przez Super Nowości
........

Jednocześnie Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu podtrzymuje, że publikowane przez ww. gazetę, a przekazywane przez tzw. informatorów doniesienia, godzą w dobre imię funkcjonariuszy Izby Celnej w Przemyślu, a sposób w jaki są one przedstawiane w dotychczasowych publikacjach gazety może prowadzić do nierzetelnego odbioru tej sytuacji przez czytelników i jest krzywdzący dla funkcjonariuszy.

Panie Dyrektorze, chyba pomylił Pan pojęcia o nierzetelności, bo ukrywając te przypadki sam staje się Pan ich uczestnikiem, a wiedząc o nich i nie wyciągając żadnych wniosków nie nadaje się Pan do pełnienia tej funkcji, dlaczego dopiero teraz jak sprawą zajęła się CBŚ robi Pan pozorne kroki aby ukrócić takie postępowanie, to Pan powinien stać na straży prawa i bezwzględnie przestrzegać przestrzeganie i postępowanie zgodnie z prawem od podległych mu pracowników, a nie robiąc tego lub tolerując to godzi Pan w dobre imię funkcjonariuszy Izby Celnej .

a odpowiadając - KMICIC. - słyszałem również "Prezenter" http://celnicy.pl/member.php?7769-KMICIC.

user-offline.png
 
Panie Dyrektorze, chyba pomylił Pan pojęcia o nierzetelności, bo ukrywając te przypadki sam staje się Pan ich uczestnikiem, a wiedząc o nich i nie wyciągając żadnych wniosków nie nadaje się Pan do pełnienia tej funkcji, dlaczego dopiero teraz jak sprawą zajęła się CBŚ robi Pan pozorne kroki aby ukrócić takie postępowanie, to Pan powinien stać na straży prawa i bezwzględnie przestrzegać przestrzeganie i postępowanie zgodnie z prawem od podległych mu pracowników, a nie robiąc tego lub tolerując to godzi Pan w dobre imię funkcjonariuszy Izby Celnej .

a odpowiadając - KMICIC. - słyszałem również "Prezenter" http://celnicy.pl/member.php?7769-KMICIC.

user-offline.png


Ale dlaczego PREZENTER?Lubi zbierać prezenty?Ja myślałem, że zbieranie prezentów kończy się na Latarni a wyżej to już salony i walczą o władzę a nie o prezenty.
 
Ale tak jak lał wodę Cynkarowi w wywiadzie w radio Rzeszów, to nawet za PRL-u nie potrafili ludziom wcisnąć takiej propagandy. Oni się chyba gdzieś tego uczą, bo tak sam z siebie na trzeźwo??????
 
Najciekawsze jest ,że wśród osób wobec których wszczęto postępowania nie ma ani jednego celnika z ... Lubaczowa , jeden mieszka na terenie tego powiatu /podobnie jak KMICIC/, pozostała siódemka w zupełnie innych częściach Podkarpacia. A więc kto mówi prawdę KMICIC ze znajomą dziennikarką czy Dyrektor?
 
prawda zawsze leży po środku

dajcie spokój targom.
chodzie o dobre imię nas wszystkich.
zachwiano nim i to nie jest dobrze.
szczególnie teraz.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Mylisz się Aquirre.Fakty pokazują prawdę a nie prowokacje i manipulacje KMICICA.Co to za ,,grupa lubaczowska,, ,jesli okazuje się że nie ma w niej nikogo z Lubaczowa.Wstyd przyznac , ale KMICIC to działacz związku ,,Celnicy pl.,,.Kto z granicy się zadeklaruje , gdy działa w nim takie Indywiduum, które oczernia i lży swoich kolegów.
 
Mylisz się Aquirre.Fakty pokazują prawdę a nie prowokacje i manipulacje KMICICA.Co to za ,,grupa lubaczowska,, ,jesli okazuje się że nie ma w niej nikogo z Lubaczowa.Wstyd przyznac , ale KMICIC to działacz związku ,,Celnicy pl.,,.Kto z granicy się zadeklaruje , gdy działa w nim takie Indywiduum, które oczernia i lży swoich kolegów.


Grupa Lubaczowska i jej nazwa nie wzięła się od ludzi z Lubaczowa, tylko od Bracie i Matoła, nie kłam czytelników, bo wąski, mecenas, to członkowie grupy, chociaż nie mieszkają w Lubaczowie, opisywani w mediach, dlatego, że były 100% dowody, teraz okazuje się, że do grupy należało więcej osób, ale w czasie pisania artykułów nie było 100% dowodów np. na p.J, czy p., Z, że działali w grupie. Zgubiła was pazerność i bezkresne poczucie bezkarność, chwalenie się po pijaku a ktoś to słuchał, nagrywał i dlatego teraz Super Nowości oblewają sukces. Pisali tylko sprawdzone informacje. Kolego SYLWIO to początek końca grupy lubaczowskiej i tu nie chodzi o żołnierzy takich jak wąski, czy mecenas, cel to bracie, matoł, grzywka, ADHD, chempion no i oczywiście król przemytu szrama. PAMIĘTAJ NIGDY NIE BYLIŚCIE MOIMI KOLEGAMI, ale nie cieszę się z waszych kłopotów tak jak wy z moich, kiedy dyrektor prawie zwolnił mnie ze służby. Kilku z was nigdy nie zapomni mojego nazwiska, obiecuje to wam.
 
odpowiedz agiure

mylisz sie i to bardzo to ze zachwiano służbą to wina nieudolnego dyrektora /prezenter,misja wizja,parawan itp/i jego kadry/np. pa ni polecenie w rzeszowie i nie merytorycznosc,strach takze misja wizja/nie powinni nosić mundurów.Mam tylko na dzieje ze szef sluzby z wiadomym sobie strachem pozbedzie sie pseudo znajomych jak przy aferze hazardowej.a pan dyrektor zaczal siedziec w izbie a nie jezdzic na wszystkie mozliwe szkolenia.ostatnio zgodnie z kalendarium szkolil sie z wystapien medialnych no i ma okazje pokazac czy sie czegos nauczył.to nie mielec i da sie problemow zamiesc pod dywan.
 
Grupa Lubaczowska i jej nazwa nie wzięła się od ludzi z Lubaczowa, tylko od Bracie i Matoła, nie kłam czytelników, bo wąski, mecenas, to członkowie grupy, chociaż nie mieszkają w Lubaczowie, opisywani w mediach, dlatego, że były 100% dowody, teraz okazuje się, że do grupy należało więcej osób, ale w czasie pisania artykułów nie było 100% dowodów np. na p.J, czy p., Z, że działali w grupie....

A wczesniej KMICIC a za nim gazeta pisali ,że ,,grupa lubaczowska" to celnicy z miasta Lubaczów.Zmieniasz KMICIC zdanie częściej niż rękawiczki .A tak a propos , ten p.Z. o którym piszesz to przecież twój dobry kolega z Jędrzychowic , z którym przyjechaliscie na wschód. Tam tez była grupa ? . A może niedługo odkryjesz ,żę i ...ty jestes w..... Boję sie dalej pisac.
 
A wczesniej KMICIC a za nim gazeta pisali ,że ,,grupa lubaczowska" to celnicy z miasta Lubaczów.Zmieniasz KMICIC zdanie częściej niż rękawiczki .A tak a propos , ten p.Z. o którym piszesz to przecież twój dobry kolega z Jędrzychowic , z którym przyjechaliscie na wschód. Tam tez była grupa ? . A może niedługo odkryjesz ,żę i ...ty jestes w..... Boję sie dalej pisac.[/QUOTE]

Są prawie święta, odłóżmy naszą pisaną dysputę na wtorek. To prawda Z to mój kolega i co mam się tego wypierać bo zadał się z lubaczowskim ścierwem? Nie bój się pisać ja do sądu nie pójdę. Co byście nie pisali, jakbyście mnie nie straszyli to i tak ZA PRAWDĘ POWIADAM WAM, ŻE CHWASTY, KTÓRE W KORCZOWEJ WYROSŁY PRZEZ BRACIE PODLEWANE WYRWANE NA ZAWSZE BĘDĄ.
 
A Przewodniczący S Siwy ogłasza marsz milczenia na 17 kwietnia ..... A Wy ? Dalej pierzecie brudy,obwiniacie nawzajem,robicie magiel! Są rzeczy ważne i ważniejsze.Może właśnie teraz nie zaszkodzi chwila refleksji?
 
Back
Do góry