• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

testy sprawnosciowe

Jeszcze jedno pytanie ale tym razem z innej beczki, przed przystąpieniem do tego testu trzeba mieć zaświadczenie od lekarza ale nie ma żadnych konkretów co do tego jaki to ma być lekarz, więc mam pytanie czy zaświadczenie od lekarza rodzinnego wystarczy???
 
Mam pytanie do osób, które mają już za sobą pierwszą część testu sprawnościowego?? Ile razy biega się po kopercie?? Jak według oceniających powinien wyglądać prawidłowo zrobiony brzuszek?? Czy należy dotknąć łokciami kolan czy nie?? Jak powinna wyglądać prawidłowo wykonana pompka?? Czy ma być głęboko aż dotykając glebę??
 
Podłączam się do pytania. Czy ktoś kto to przeszedł mógłby nieco naświetlić sprawę? Czy pompki robi się mniej więcej swobodnie czy stoi obok facet z linijką i za każdym razem mierzy odległość klatki piersiowej od podłogi;]? Po za tym, czy oceny z poszczególnych ćwiczeń mają jakiś decydujący charakter czy do zaliczenia testu wystarczą same 3? Nie żebym podchodził minimalistycznie, ale nigdzie nie jest napisane jakie jest faktyczne kryterium zaliczenia testu (w odróżnieniu np. od Policji, gdzie jest i czas max. na pokonanie toru i gradacja punktowa - im szybciej tym więcej pkt.)
 
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to z łaski zamknij głupi ryj. Przejrzałem forum i mam wrażenie że wypowiada się tu sporo pajaców, ani krzty chęci pomocy. Tak trudno napisać 2 zdania typu jest tak i tak, patrzą na to i na to. Ale nie, lepiej się debilnie wymądrzać.
 
.. Czy pompki robi się mniej więcej swobodnie czy stoi obok facet z linijką i za każdym razem mierzy odległość klatki piersiowej od podłogi;]? Po za tym, czy oceny z poszczególnych ćwiczeń mają jakiś decydujący charakter czy do zaliczenia testu wystarczą same 3? Nie żebym podchodził minimalistycznie, ale nigdzie nie jest napisane jakie jest faktyczne kryterium zaliczenia testu (w odróżnieniu np. od Policji, gdzie jest i czas max. na pokonanie toru i gradacja punktowa - im szybciej tym więcej pkt.)[/QUOTE]


.....ZASADY PRZEPROWADZANIA TESTU WIEDZY ORAZ TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY CELNEJ Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 4 czerwca 2010 roku w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celnej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celnej (Dz. U. Nr 110 poz. 726).

na zaliczenie testu trzeba 12 punktów. Na poczatku prowadzący omawia ćwiczenia i pokazuje jak to ma wygladać. Nikt z linijką nic nie mierzy ale ma być poprawnie
 
Panowie pompki do podłoża ale na spokojnie, nei sa na czas, nogi moga byc w dowolnej pozycji np noga na nodze, glosno licza wiec wiesz ktora zaliczona a która nie, brzuszki na zasadzie łokcie do kolan więc kto ma długie ręce to nic trudnego( zrobilem 33 bez problemu ). koperte 3 razy trzeba pokonac tylko parkiet lipny i klepki luźne... panowie moze czegos o PSYCHOTESTACH sie dowiem od Was ciekawego.....
 
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to z łaski zamknij głupi ryj. Przejrzałem forum i mam wrażenie że wypowiada się tu sporo pajaców, ani krzty chęci pomocy. Tak trudno napisać 2 zdania typu jest tak i tak, patrzą na to i na to. Ale nie, lepiej się debilnie wymądrzać.

Gratulacje za wysoki poziom kultury osobistej,bogate słownictwo i znajomość psychiatrii. Brawo! Z takimi kwalifikacjami + sprawność fizyczna zapewni ci karierę w Izbie.
 
Back
Do góry