• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Umorzenie sprawy o zwolnienie ze służby A. Kaczora

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
DIC w Przemyślu około 5 miesięcy prowadził postępowanie o zwolnienie ze służby A. Kaczora za długotrwałe przebywanie na zwolnieniach lekarskich po wypadkach, którym ten ulegał dwukrotnie.

DIC w tych dniach umorzył postępowanie.

Zamieszczam podziękowanie skierowane do Zarządu:

Artur Kaczor 01-12-2011r
Wiceprzewodniczący ZZCelnicyPL
Przy Izbie Celnej w Przemyślu



ZARZĄD GŁÓWNY ZZCELNICY PL



W Dniu 29 listopada otrzymałem decyzję o umorzeniu mojego postępowania w sprawie wydalenia mnie ze służby. Prawie po 5 miesiącach dyrektor przychylił się do stanowiska Związków, które po kilku dniach od wszczęcia postępowania wskazało mnie, jako osobę objętą ochroną, jak również chronioną przez ustawę o związkach zawodowych. Te pięć miesięcy były dla mnie najtrudniejszym okresem w moim życiu, strach przed wydaleniem ze służby zrujnował moje zdrowie, cierpieli moi bliscy, którzy razem ze mną znosili trudy czekania na wyrok.
Jednak dzięki pomocy Związku czułem, że nie jestem sam w tym traumatycznym okresie i wiedziałem, że mogę na WAS liczyć. CHCIAŁEM BARDZO PODZIĘKOWAĆ w imieniu swoim i swoich bliskich. Czuję się zaszczycony będąc w szeregach Związku, który walczy o swoich ludzi. DZIĘKUJĘ!!!!!
 
Ostatnia edycja:
A ja byłbym zaszczycony będąc w szeregu Służby,reprezentowanej przez Związek walczący o zwykłych, szarych funkcjonariuszy.
 
tak jest zapisz się do jedynego związku celników polskich, gdzie składki są przeznaczone w całości na ochronę funkcjonariusza celnego (a nie np.na kiełbasę piknikową)!!!

Tylko w takim związku nie będziemy dalej poniżani, przez nie tylko naszych przełożonych!
 
tak jest zapisz się do jedynego związku celników polskich, gdzie składki są przeznaczone w całości na ochronę funkcjonariusza celnego (a nie np.na kiełbasę piknikową)!!!

Tylko w takim związku nie będziemy dalej poniżani, przez nie tylko naszych przełożonych!


zapomniałeś dodać ze RDZAWA "dźoana" rozdaje paczki mikołajkowe :D hihihihi ale ubaw:p
 
Back
Do góry