• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Badania lekarskie do SC a przyjęcia do IC Przemyśl

olo11

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanie odnośnie badań lekarskich na które potencjalny pracownik służby celnej wysyłany jest zaraz po przyjęciu do pracy. Otóż interesuje mnie wykaz chorób, które mogą dyskwalifikować, czy taki wykaz istnieje jak to jest np. w innych służbach (policja, SW, itp) gdzie wszystkie choroby i wady są bardzo dokładnie wyszczególnione i opisane. Jak wygląda cała procedura badań lekarskich? Czy wysyłają do szpitala MSWiA w Rzeszowie czy lekarz rodzinny z mojego rodzinnego miasta może zakończyć całą procedurę lekarską? Głównie chodzi mi o EKG. Ponieważ mam "szmery w sercu" które w żaden sposób nie przeszkadzają mi podejmować intensywny wysiłek fizyczny, mam pewne obawy co do przebrnięcia przez procedurę rekrutacyjną. Byłem przyjęty do jednej ze służb (nie do SC) i na samym końcu zostałem odrzucony przez moją, jak to określił lekarz "wadę serca".

W związku z powyższym bardo proszę o w miarę szybką odpowiedź ponieważ rekrutacja trwa chyba do 16.11.2011 i mam jeszcze 5 dni na podjęcie decyzji czy znowu mam przez to przechodzić a na końcu efekt będzie podobny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Back
Do góry