• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nagroda dla kadry kierowniczej UC Przemyśl i Dyrektora.

gdzie się podziała Transparentność??? a może to już wolna amerykanka??? pieniądze z budżetu rozdawane są po cichu,to ciekawe..
 
Nie tylko Przemyśl, ale w całym kraju nasze trzyprocentówki rozdzieliła między sobą kadra/ Później wychodzi średnia,że niby każdy zwykły celnik zarabia po 6 tysiaczków na pysk.Znaczna część kadry zarządczej i tak, co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie blisko 9 tys. (brutto)!!!, Tak, tak, więc niech ciągną tą robotę, a nie robią z Was jeleni.
 
...., co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie blisko 9 tys. (brutto)!!!, .....z Was jeleni.

bawisz sie w prowokacje prowokatorku? z Was jeleni? czyli ty jestes w tej grupie co zarabia 9 tysi, tylko czy na legalu bo ile kto zarabia okresla jasno rozporzadzenie i tam tych 9 patoli jakos sie nie moge dopatrzyc ( wynagrodzenie w izbach i urzedach)
 
Nie tylko Przemyśl, ale w całym kraju nasze trzyprocentówki rozdzieliła między sobą kadra/ Później wychodzi średnia,że niby każdy zwykły celnik zarabia po 6 tysiaczków na pysk.Znaczna część kadry zarządczej i tak, co miesiąc otrzymuje wynagrodzenie blisko 9 tys. (brutto)!!!, Tak, tak, więc niech ciągną tą robotę, a nie robią z Was jeleni.

nie wiem jak kadra ja dostałem 800 pln tej niby nagrody.........
 
Kadra wzięła po 5000zł, no granicach więcej bo jeszcze plus to co przynieśli ze stanowisk
 
Widzicie , nagrody , awanse , a normalny śmiertelnik jeb... i nic dobrego go w tym burdelu nie czeka .Dostanie zarzut za
jedno WYMUSZONE pomówienie , posiedzi 3 miechy , 10 lat będzie się czołgać z bezsilności po sądach , na jego miejsce
przyjmą np. podstarzałego i niedołężnego mężusia karierowiczki , który rok wcześniej starał się o rentę ze względu na baaardzo zły stan zdrowia i .... i to on będzie pierwszy do wysokich nagród ,, a Wy szaraczki będziecie tkwić w martwym punkcie
po kilkunastu latach pracy .Wy macie 40+ i długi staż, on ma 40+ i , a za rok będzie oficerem i waszym szefem .
Wy na pylicy dostaniecie zarzuty za spirt, a ci co nad wami będą awansować , dzielić między siebie wasze pieniądze , no i
na
wasze miejsca poprzyjmują następnych członków rodzin , znajomych i sąsiadów .
IDYLLA MALEŃKA TAKA - w celnym wykonaniu .
 
Widzicie , nagrody , awanse , a normalny śmiertelnik jeb... i nic dobrego go w tym burdelu nie czeka .Dostanie zarzut za
jedno WYMUSZONE pomówienie , posiedzi 3 miechy , 10 lat będzie się czołgać z bezsilności po sądach , na jego miejsce
przyjmą np. podstarzałego i niedołężnego mężusia karierowiczki , który rok wcześniej starał się o rentę ze względu na baaardzo zły stan zdrowia i .... i to on będzie pierwszy do wysokich nagród ,, a Wy szaraczki będziecie tkwić w martwym punkcie
po kilkunastu latach pracy .Wy macie 40+ i długi staż, on ma 40+ i , a za rok będzie oficerem i waszym szefem .
Wy na pylicy dostaniecie zarzuty za spirt, a ci co nad wami będą awansować , dzielić między siebie wasze pieniądze , no i
na
wasze miejsca poprzyjmują następnych członków rodzin , znajomych i sąsiadów .
IDYLLA MALEŃKA TAKA - w celnym wykonaniu .

a moze zamiast narzekac trzeba bylo sie w szkole uczyć, skończyc dobre studia i zostac lekarzem albo adwokatem a nie pchac sie do cła (oczywiscie po protekcji bo jak czytam te wszystkie wpisy to nikogo normalnie nie przyjeli, sami mezowie, żony, pociotki , chrzesniaki albo naganiacze z polowan)
 
bawisz sie w prowokacje prowokatorku? z Was jeleni? czyli ty jestes w tej grupie co zarabia 9 tysi, tylko czy na legalu bo ile kto zarabia okresla jasno rozporzadzenie i tam tych 9 patoli jakos sie nie moge dopatrzyc ( wynagrodzenie w izbach i urzedach)

Tylko nie prowakatorku. Próbuję Wam oczy otworzyć, jak nas podzielono na kadrę zarządzającą i fizoli. Zdaję sobie sprawę,że znalazłam się w drugiej grupie, a to dlatego, że dysponuję tylko maturą.Przyjmując się w latach 70-tych średnie było normą nawet dla naczelników. Pracownicy byli oddani dla urzędu. Nikt nie rościł pretensji za czas spędzony kosztem dorastajacych dzieci, w biurze szczególnie przed naliczaniem premii i wypłat. Nikt nie protestował, gdyż panowała świetna koleżeńska atmosfera również była bardzo wysoka kultura przełożonych. Obecnie widzę ogromne rozbieżności,a widzę, bo pracuję od bardzo wielu lat w płacach, jak synkowie z gwiazdkami, młodsi od moich synów otrzymują pobory blisko dwukrotnie wyższe od moich, naszych, a nie potrafią znaleźć rubryki, gdzie mają się podpisać. Nie mogę pojechać tu przykładami - nazwiskami, to tylko z racji tajemnicy służbowej.
Oni nie zaopatrują się w Biedronkach.Ich kultura? No nie wiem.Czekają od kobiety, że im będę oddawała honory...Niedoczekanie. Tak jestem jeleniem, bo gdy był czas, to należało się związać np. ze strażą graniczną. Tak tam była i jest dyscyplina tylko wiadomo za co. Wyrzucam to z siebie bo widzę postępującą niesprawiedliwość.Teraz wiem,że życie jest jedno i w tej służbie, szczególnie po reformie uwłaszczeniowej przeokrutnie niesprawiedliwe!
 
Niedługo wróci stara gwardia celnicza po uniewinnieniach i rozpieprzy ten bajzel a panowie na stołeczkach niech już sie martwią co zrobią ze "starymi celnymi" ,co chleb z niejednego pieca jedli.
 
Back
Do góry