• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody w IC Przemyśl.Kolejny przekręt.

N

Nie zarejestrowany

Gość
Wariant I – zgodny z propozycją Dyrektora – 17% środków funduszu nagrodowego dla kadry kierowniczej
KADRA KIEROWNICZA – 107 osób FUNKCJONARIUSZE/PRACOWNICY – 1056 osób
476 000,00 zł – środki nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków (70% środków), 2 324 000,00 zł – środki na nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków (70% środków),
Nagrody w wysokości:kadra
średnio – 4 448,59 zł/osobę
minimalnie – 2 669,15 zł/osobę.Nagrody w wysokości:Funkcjonariusze
średnio – 2 200,75 zł/osobę,
minimalnie – 1 320,45 zł/osobę
Wariant IX – zbliżony do rzeczywistej liczebności obu populacji
– 9% środków funduszu nagrodowego dla kadry kierowniczej
KADRA KIEROWNICZA – 107 osób FUNKCJONARIUSZE/PRACOWNICY – 1056 osób
252 000,00 zł - środki na nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków (70% środków), 2 548 000,00 zł - środki na nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków (70% środków),
Nagrody w wysokości:Kadra
średnio – 2 355,14 zł/osobę
minimalnie – 1 413,08 zł/osobę.Nagrody w wysokości:Funkcjonariusze
średnio – 2 412,87 zł/osobę,
minimalnie – 1 447,72 zł/osobę
Na ten wariant nie chce się zgodzieć dyrektor i jest to propozycja ZZCelnicyPL
 
Nić sympatii między Joanną a dyrem jest bardzo dziwna.Może ten związek Asi ma wpisane w statutcie romansowanie z dyrektorem,co robiła Alka z pilotem to wszyscy wiedzą.Asia chce szybko awansować i może idzie drogą swojej poprzedniczki.Szkoda tylko,że ten związek działa na skodę funkcjonariuszy,zarząd robi karierę a dyro robi co mu się podoba i jeszcze coś przy tym zagra.Trzeba powiadomić małżonków,bo rozlecą się dwa małżeństwa a dyro zawsze z zapałem uczestniczy w obrządkach kościelnych.Nie pozwólmy im więcej grzeszyć!
 
ja wcale sie nie dziwie ze daja sobie tak duze nagrody,otwieranie drzwi jackowi potrafi zmęczyc,a jeszcze stres związany z samą jego wizyta (leksigen przeciez kosztuje)a naprawa zacisnietych zwieraczy ,a stres zwiazany z odpowiedziami na jego pytania ,czyszczenie mundurów itp ,a kto za to wszystko zwróci ???
 
Pojawiły się listy z nagrodami!!!
Czy ktoś ma wiedzę jakich kryteriów użyto podczas ich rozdzielania.Co maja do powiedzenia na ten temat związki?Takiego chamstwa jeszcze nie widziałem.Czyżby "widzi mi się" naczelnictwa?Czekamy na konkretne kwoty jakie zostały rozdzielone funkcjonariuszom i oczywiście kierownictwu.Wszyscy funkcjonariusze,którzy wzorowo wykonują swoją służbę a nie dostali ani grosza powinni podziękować "górze" i życzyć niech się udławią tymi paroma tysiakami! Tak rozdzielone nagrody ewidentnie namawiają do chorowania i olewania pracy.Motywacja że hej!!!Żałosne
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry