• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dawnych wspomnień czar

pesaro

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdy czytam te płaczliwe wypowiedzi obecnych celników wracam do lat mojej 16 letniej służby (Sławiński-Woźniak) i mimo woli chciałbym wam przypomnieć tamte czasy kiedy celnik był kimś, z którym musiał się liczyć nie tylko "turysta" ale dyrektor czy naczelnik.
Żal mi , że zrobiono z Was wyrobników ,pozbawiono godności a nauczono strachu i lizusostwa.Sądzę , że odezwą się starzy i przypomnimy jak to kiedyś było.
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście, można wspominać dawne czasy .Ale po co ? I tak nie wrócą, a młodzi są od pierwszych dni w cle uczeni ,że starzy pracownicy to całe zlo.Do tego głupcy,agenci i jak to jest teraz modne powiedzenie -najsłabsze ogniwo ,którego trzeba się pozbyć,
 
Gdy czytam te płaczliwe wypowiedzi obecnych celników wracam do lat mojej 16 letniej służby (Sławiński-Woźniak) i mimo woli chciałbym wam przypomnieć tamte czasy kiedy celnik był kimś, z którym musiał się liczyć nie tylko "turysta" ale dyrektor czy naczelnik.
Żal mi , że zrobiono z Was wyrobników ,pozbawiono godności a nauczono strachu i lizusostwa.Sądzę , że odezwią się starzy i przypomnimy jak to kiedyś było.

Uprzedzałem młodych ,że zgoda na wartościowanie stanowisk ,to ich trumna ,kupili ich za 300pln + wyrównanie , niby dużo ,ale w przyszłości okaże się że są do tyłu.Jeżeli nie słucha się doświadczonych pracowników to wcześniej czy póżniej okaże się ,że starzy i tak mieli rację!Mnie praktycznie już to nie dotyczy!Współczuję Wam i życzę najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!
 
Back
Do góry