• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Do Kimicica

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
Szanowny forumowiczu.

Piszesz na forum od bardzo dawna. Często używasz bardzo ostrych sformułowań i stawiasz poważne zarzuty kadrze kierowniczej izby.
Ponieważ nie mogę odróżnić, co z tego co piszesz jest prawą a co nie, usuwam co jakiś czas Twoje wpisy, które nazbyt jaskarwie wyrażają Twoje myśli i mogą pomawiać inne osoby.

Nawet nie masz pojęcia ile ja otrzymuję informacji na temat niegodnych zachowań osób na eksponowanych stanowiskach w SC. Pisanie do MF niewiele daje.
Nie mam na to jednak żadnych dowodów poza np. anonimowymi zgłoszeniami, dlatego o tym nie piszę na forum.
Już Ci kiedyś chyba pisałem, że o ile masz dowody powinieneś udać się z nimi do prokuratury. Podobno toczy się śledztwo w sprawach, o których piszesz. Powstrzymaj się proszę z wpisami do czasu jego zakończenia.
Oczywiście ew. umorzenie śledztwa nie oznacza zakończenia tematu, bo nie zawsze dany czyn da się udowodnić, bądź nie zawsze dany czyn, choć naganny z punktu widzenia naszej pragmatyki służbowej podlega odpowiedzialności karnej. Proponuję jednak zaczekać na razie na wynik owego śledztwa.

Związek także z innych źródeł otrzymywał potwierdzenie niektórych sytuacji w IC Przemyśl, o których wspominałeś, niemniej tylko części. Każdy już też chyba poznał Twoje zdanie na temat części kadry kierowniczej w Izbie, dlatego proszę Cię nie powtarzaj już postów na ten temat, bo co do zasady nie wnoszą wiele nowego do sprawy.

Usunąłem kilka Twoich ostatnich wpisów i ponawiam prośbę jak wyżej.

Każdego, kogo wpisy KMICICA mogą pomówić informuję, że może zwrócić się do mnie o usunięcie danego postu.
 
Rozumiem i staram się szanować regulamin forum jednak z powodu plotki, którą ktoś puścił w naszej izbie, że dyrektor ma jakiś program, którym sprawdza, kto jest autorem wpisów funkcjonariusze się nie wpisują I SĄ TYLKO MOJE WPISY ale..... Po zaakcentowaniu tematu dostaje informacje innymi drogami. Pomagają ludzie z bliskiego otoczenia naczelnika i dyrektora a od jakiegoś czasu kontaktują się nawet nazwijmy ich,,członkowie starej grupy lubaczowskiej'',którzy nie wypłynęli tak jak walec czy matołek,czuja się może oszukani i oni dopiero mają ciekawe informacje oczywiście są sprawdzane i traktowane jako wskazówka bo chyba każdy w miarę inteligentny funkcjonariusz zdaje sobie sprawę że po artykule o mafii na Korczowej to zajmuję się tym nie tylko prokuratura!!!Nie ma innego wyjścia parę osób z Korczowej musi opuścić nasze szeregi w kajdankach i zbliża się to dużymi krokami. W sumie mogę już zakończyć działalność, bo już, co miałem tutaj zrobić to zrobiłem, więc nie będę się już wpisywał.
 
Back
Do góry