• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wartosciowanie po przemysku

dzienciol

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
no i zaczęło się "nowe" po staremu.
Powołano młodego kota o skróconej słuzbie przygotowawczej na koordynatora ds.narkotyków (mł.ekspert celny!!!) a roboty nie ma kto zrobić bo "on sie nie zna".!! Jak znajdą narkotyki to próbę przyjeżdża zrobić GM. To co - wysokie stanowisko i kasa są przyjmowane z entuzjazmem , ale robota to już "be"? A GÓRA zadowolona bo przeprowadziła wspaniały proces wartościowania:cool:A może młodszy ekspert zacząłby pracować w końcu na swoją pensję i odpracował wysokie wyrównanie? Miło by było!!
 
a jak mówie,że IC Przemyśl i UC Przemyśl to bardzo dobrze zorganizowana grupa przestępcza to mówią,że jestem cham,bydle i prostak!
 
a jak mówie,że IC Przemyśl i UC Przemyśl to bardzo dobrze zorganizowana grupa przestępcza to mówią,że jestem cham,bydle i prostak!

KMICIC w sprawie wszystkich twoich wypowiedzi nasuwa się pytanie dlaczego jeszcze piszesz :) zwykły człowiek po takich tekstach to by już dawno oglądał świat za # i prorok miał by zajęcie .Chyba że ............... ? :)
 
kmicic w sprawie wszystkich twoich wypowiedzi nasuwa się pytanie dlaczego jeszcze piszesz :) zwykły człowiek po takich tekstach to by już dawno oglądał świat za # i prorok miał by zajęcie .chyba że ............... ? :)
-to prawda!a prawdy boją się najbardziej bohaterowie moich wpisów,nie ja!
 
Back
Do góry