• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przewodniczącą joanne opuszczają koledzy z zarządu!dlaczego?

rewicencik

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
193
Punkty reakcji
0
Z dniem 1 stycznia br zarząd ZZ pani J.S zeszuplał o jedna osobę,która opuściła również same związki.Zarząd z trzema kierownikami zmian i dwoma naczelnikami jest reprezentantem dyrektora i całej kadry a nie funkcjonariuszy.Pozostała tam jeszcze jedna szeregowa funkcjonariuszka(Iwona co Ty tam jeszcze robisz?) i tak jednym swoim głosem może tylko biernie przyglądać się i przełykać wstyd przed kolegami po kolejnych decyzjach zarządu, który jak pajacyk pociągany za sznurki robi to co im każe dyrektor.Miejmy nadzieję,że to początek końca tego związku a dyrektor w najbliższej przyszłości będzie się musiał zmierzyć z uczciwymi związkami dla których słowa naczelnik i dyrektor nie robią żadnego wrażenia i kojarzą się tylko z dobrze zorganizowaną grupą kolesi.
 
u nas też w zarządzie są m.in. kierownik oddziału, kierownik referatu, żenada
 
Do tej pory Pani Przewodnicząca nie przyznała się osobiście ile dostała wyrównania, myślę,że to duży błąd.Jeżeli uważa,że zrobiła to zgodnie z prawem i dla dobra funkcjonariuszy nie powinna sie wstydzić wyrównania i nagrody.NO CHYBA,ŻE TO BYŁA ŁAPÓWKA OD DYREKTORA ZA PODPIS? I TAK DOWIEDZĄ SIĘ WSZYSCY JAKA TO BYŁA KWOTA!
 
......NO CHYBA,ŻE TO BYŁA ŁAPÓWKA OD DYREKTORA ZA PODPIS? I TAK DOWIEDZĄ SIĘ WSZYSCY JAKA TO BYŁA KWOTA!
coś takiego??? myślałem do tej pory że korupcja jest tylko na przejściach granicznych, na styku celnik - obywatel, ale łapówki pomiędzy celnikami to jakieś nowe zjawisko a tym bardziej na szczeblu dyrekcji, przykład idzie z góry i tak trzymać, wszelkiej pomyślności w nowym roku
 
Łapówka ? A fe, co za brzydkie słowo. To nie była łapówka, tylko indywidualna nagroda od Dyrektora za wzorowe wypełnianie obowiązków funkcjonariusza, za wybitne osiągnięcia dla Służby Celnej i przykład motywacyjnego systemu gratyfikacji finansowej w SC ;p
 
"(...) .To nie była łapówka, (...)"

Łapówka ? A fe, co za brzydkie słowo. To nie była łapówka, tylko indywidualna nagroda od Dyrektora za wzorowe wypełnianie obowiązków funkcjonariusza, za wybitne osiągnięcia dla Służby Celnej i przykład motywacyjnego systemu gratyfikacji finansowej w SC ;p

To ja też chcę być motywowany indywidualnie, tylko muszę wiedzieć, o co walczę, jakie osiągnięcia należy uznać za wybitnie, jaki model gratyfukacji obowiązuje w SC.

No i oczywiście podstawa prawna wyrównania & nagrody.

Chyba że była to własnie .... .
 
SSC wdrazyl motywacyjny system wynagradzania funfcjonariuszy i zwiazkow mu slepo oddanych i poslusznych ....korupcja w ciekawym wydaniu za panstwowa kase!!!
 
Back
Do góry