• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jutro nowy rok,może ktoś chce złożyć życzenia naszej kadrze?

A ja chcę!

Oby w nowym roku nasza kadra pospadała ze stołków i zapier...lała tak jak my teraz !

JESTEŚ ZBYT SUROWY KOLEGO!Twoja wypowiedź to antagonizm życzeń dla naszej kadry.Nie życzy się spadnięcia ze stołków komuś kto marzy o tym żeby go przyklejono bardzo mocnym klejem na zawsze do stołka!Nie życzy się zapier..... komuś kto lubi się opier.... i rządzić.Myślisz,że bycie w kadrze jest takie proste,że im jest tak łatwo?Chciałbyś być prostytutką,która sypia z każdą opcją polityczną i każdemu musi się dać zerżnąć?Chciałbyś być marionetką i mieć na stałę przywiązane sznurki za które ciągle ktoś pociąga?Chciałbyś każdego dnia wstawać rano i zadawać sobie pytanie -czy jestem jeszcze dyrektorem i komu muszę się dzisiaj ukłonić,żeby nim dalej być?a jak każą dzisiaj dać się zmolestować kapelanowi?co mam zrobić?on nie jest w moim typie?-Te pytania każdego dnia dręczą ich jak złe demony!Więc odwołuje się do Twojego człowieczeństwa!Zmień Bracie życzenia dla naszej kadry!
 
Szefowi Służby Celnej Panu Jackowi Kapicy, Dyrektorom Izb Celnych, Naczelnikom i Kierownikom dużo szczęścia w Nowym Roku życzą celnicy.

Szczęście to będzie Wam bardzo potrzebne, aby zachować swoje stanowiska. Za to co zrobiliście tysiącom swoich podwładnych z pewnością już niedługo spotka Was właściwa nagroda. Jesteśmy bardzo blisko Was. Jeśli Wasze fotele się zachwieją (a nastąpi to już niedługo) to chętnie Wam pomożemy. Oby ten rok nie był dla Was najgorszy w życiu.
 
Back
Do góry