• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowości z korczowej

rewicencik

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
193
Punkty reakcji
0
Kontrowersyjnym sposobem zarządzania zasobami ludzkimi wykazał się -bracie-,polecił kierownikwi zmiany napisanie wyjaśnienia w którym miał wskazać dlaczego jest u niego na służbie mała ilość funkcjonariuszy.Nie szkoda mi kierowników,bo sami chcieli być w marionetkowej kadrze ale traktowanie ich jak przygłupów i obarczanie winą za coś na co nie mają wpływu to już bardzo niska zagrywka nawet jak na Lubaczów.

PRZYPOMINAM,ŻE IDĄ SWIĘTA,WIĘC ZACHĘCAM DO SPĘDZENIA ICH W CAŁOŚCI Z RODZINĄ,NASZA WYŚMIENITA KADRA PORADZI SOBIE BEZ WAS NA SŁUŻBIE.

-A-BĘDZIE SŁUŻYĆ W ŚWIĘTA Z MOZOŁEM
-C-BĘDZIE PIŁO ZA ŚWIĄTECZNYM STOŁEM
 
barawo Kmicic ,jestes dla nich po prostu za inteligentny,oni nawet nie zrozumieli tego wiarszyka na końcu..brawo
 
Polecenie pisania wyjaśnienia dlaczego jest za mało ludzi to jedno a polecenie pisania wyjaśnienia dlaczego jest za dużo ludzi w zmianie zamiast na wolnych godzinach, okienkach itd. to dopiero paranoja której nie da wyjaśnić w żaden sposób. Przyznać jednak trzeba że nie wszyscy kierownicy zmian w Korcz są zmuszani do tłumaczenia się z takich bzdetów. Na ten przykład kierownik Gilu został mocno opieprzony za to że mimo losowania kogoś tam zmienił na stanowiskach (są takie sytuacje wymuszone niezależnymi przyczynami) natomiast kierownik dupek zmienia jak chce mimo losowania nawet po godzinie czy dwóch po losowaniu i włos mu z głowy nie leci. Może dlatego że jest łysy albo dlatego że to najlepszy kumpel kier.OC. To samo robi "tłustowłosy" który obsadza sobie tylko wybrane stanowiska "swoimi" i cieszy się dobrym samopoczuciem. Faktem jest że umie sobie też sam poprawić humor częstymi wizytami na zapleczu baru z towarzystwem rudzielców, pisiurów i innych. Wszyscy o tym wiedzą a jakoś nikt nie wymusza na nim napisania choć słowa wyjaśnienia. A kto napisze wyjaśnienie odnośnie tego że Dariusz z Leszkiem ciągle chodzą parami, przeważnie tir-wywóz a czasem na osobóweczkę tylko pod warunkiem że "jest po co"? Ktoś odpowiada za to że mimo EKS i losowania i tak robią co chcą? Panie naczelniku Gruszka, oni z Pana robią takiego wała że aż żal patrzeć. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez kreta na Zacisznej który chroni ich dzielnie swoją piersią przedstawiając Panu wspaniały różowy obraz z Korcz. Ciekawe czy robi to z czystej przyjaźni czy z innych pobudek?
 
gilu może nie nosi -bracie- więc jest traktowany chłodno ale żeby tak całkiem -bracie- nic z niego nie miał to nie wierzę,bo by już nie był tam kierownikiem,atrament zaraz by bartusiowi przedstawił jakie zagrożenie powoduje dla dobra służby i bartek przekonałby dyrektora żeby go przenieść,ale dupek tyle z -bracie- razem ukradli, że bracie boi się nawet na niego krzywo spojrzeć no a darek to ma za dużo kwitów z czasów kiedy carowi budowali dom, więc kogo on tam się będzie bał?
 
Gilu ma mocne wsparcie w czterolistnej koniczynie więc nosić nie musi bo i tak boją się go ruszyć ale opier...ić nie zawadzi od czasu do czasu żeby nie było za spokojnie. Darek z Leszkiem tak wywijali na wywozie że jak zamknęli niedawno celników po ukraińskiej stronie to okazało się że tylko z jednej zmiany która była równolegle ze zmianą w której pracowali czyli......... "tłustowłosego". Przypadek?
 
ci ukraińcy to może być początek ciekawych ustaleń,może się dowiemy co tam lubaczów puszczał i puszcza
 
grupa lubaczowska od walca przez matołka po marionetki zmianowe załapała się na idywidualne nagrody za sukcesy w służbie,tylko jakie? tego już nie napisali,może za umiejętne korzystanie z systemu rotacji i ustawianie swoich tam gdzie powinni być?może dobrze zadekowane spółdzielnie tak ujęły bartka,że aż wnioskował o nagrody?trudno nadążyć!ALE MOŻNA NAPISAĆ Z CAŁĄ PEWNOŚĆIĄ,ŻE PIOTRUŚ CZARNY KOŃ ALOKACJI ZOSTAŁ WYPIER----Z KIEROWNIKA ZMIANY.PIOTREK TAK MI PRZYKRO!!!
 
grupa lubaczowska się rozrasta ma już dwie marionetki zmianowe,wszystko powoli wraca do normy jak przed 2005 rokiem,tylko komu teraz będą stawiać dom?walec już ma
 
Myślę że należy zwrócić uwagę na WZP w Korczowej znaczna ich część pochodzi z miasta L..... lub okolic , nie wliczajmy w statystyki tych którzy są z miasta P... lub okolic i mają przeszłość związaną z Classycznym ......... :)
 
Uwagę to trzeba zwrócić na ich domy i samochody,ale co się dziwić kierownik czarnych to uczeń walca.
 
grupa lubaczowska od walca przez matołka po marionetki zmianowe załapała się na idywidualne nagrody za sukcesy w służbie,tylko jakie? tego już nie napisali,może za umiejętne korzystanie z systemu rotacji i ustawianie swoich tam gdzie powinni być?może dobrze zadekowane spółdzielnie tak ujęły bartka,że aż wnioskował o nagrody?trudno nadążyć!ALE MOŻNA NAPISAĆ Z CAŁĄ PEWNOŚĆIĄ,ŻE PIOTRUŚ CZARNY KOŃ ALOKACJI ZOSTAŁ WYPIER----Z KIEROWNIKA ZMIANY.PIOTREK TAK MI PRZYKRO!!!

Czy gościu byłeś kiedyś na stanowisku kierowniczym, że tak piszesz. Oni wcale za taka odpowiedzialność (kontrole, dyrekcja itd.) nie mają tak słodko jak myślisz. Bądż na stanowisku kierowniczym to zobaczysz. Oni ................. Szybko zmiękniesz!!!
 
Czy gościu byłeś kiedyś na stanowisku kierowniczym, że tak piszesz. Oni wcale za taka odpowiedzialność (kontrole, dyrekcja itd.) nie mają tak słodko jak myślisz. Bądż na stanowisku kierowniczym to zobaczysz. Oni ................. Szybko zmiękniesz!!!

nie byłem nigdy kierownikiem,bo nie jestem zeszmaconą marionetką,jeżeli chodzi o Korczową to tam najwięksi złodzieje zostali oficerami,myślisz,że oni boja się dyrektora,daniel ich chroni razem z gruszą,żeby mogli skutecznie kraść,to nie pierwszy dyrektor,który chroni Korczową i jej złodzieji
 
Witam ponownie, jest niewymownie, jak śpiewał klasyk.
Chodzą słuchy że pewne osoby z miasteczka L. usilnie poszukują sprawcy ich nerwów i strachu o nicku którym się właśnie posługuję.
Niestety jak widzę trafiają kulą w płot co z jednej strony ma taką zaletę że widać teraz jak na dłoni ich obawy przed czymś (sami wiedzą dobrze przed czym) lecz z drugiej strony tną na oślep i w ten sposób ofiarami ich oskarżeń, zastraszania i niewybrednych wyzwisk padają niewinni ludzie. Zastanawiający jest ich strach, bo wydaje się że nie nikogo i niczego nie powinni się bać. Nikt nie zaprotestuje głośno jak robią co chcą, gdzie chcą i z kim chcą. Ciekawe że większość w Korcz. za plecami ostro jedzie po nich a oficjalnie nikt nie powie złego słowa. Czyżby społeczność celna w Korcz. bała się czegoś lub kogoś?
 
hołek nakradłeś sie z walczykiem, nie strasz nikogo,bo za chwile ja postraszę ciebie i nie telefonem tylko faktami
 
Kmicic - pasuje Ci ten nick - szczególnie przez to książkowe "nawrócenie" :confused::p.
Co się dzieje z tym narodem !?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
KWA,KWA,RAKWA !
 
Nawrócenie?zawsze byłem przeciwny integrowaniu się z kierownikami,zawsze byłem za rotacjami a spółdzielnie w wydaniu lubaczowskim to typowe mafijne struktury,może tobie się to podoba bo mnie nie.
 
Witam ponownie, jest niewymownie, jak śpiewał klasyk.
Chodzą słuchy że pewne osoby z miasteczka L. usilnie poszukują sprawcy ich nerwów i strachu o nicku którym się właśnie posługuję.
Niestety jak widzę trafiają kulą w płot co z jednej strony ma taką zaletę że widać teraz jak na dłoni ich obawy przed czymś (sami wiedzą dobrze przed czym) lecz z drugiej strony tną na oślep i w ten sposób ofiarami ich oskarżeń, zastraszania i niewybrednych wyzwisk padają niewinni ludzie. Zastanawiający jest ich strach, bo wydaje się że nie nikogo i niczego nie powinni się bać. Nikt nie zaprotestuje głośno jak robią co chcą, gdzie chcą i z kim chcą. Ciekawe że większość w Korcz. za plecami ostro jedzie po nich a oficjalnie nikt nie powie złego słowa. Czyżby społeczność celna w Korcz. bała się czegoś lub kogoś?
wiesz co oni się panicznie boja zeznań pewnej osoby.....jak ona bedzie zeznawać to po nich....a w aktach jest wiele o Korczowej
 
Jak znam życie, to parę dni przed jakimiś świętami na przejście przyjedzie autobus i wywiezie......to tylko kwestia czasu. Pamiętajcie, zawsze przed świętami ;)
 
Back
Do góry