• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

a to manipulator

tino.b

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Okazało się,że forumowicze o nickach ,,Kmicic,, ,,MAŁGOSIA,, ,,aspirant,, ,,pro,, ,,bastard,, to ....jedna i ta sama osoba.Wyszło ,że wszystkie wpisy pochodzą z Kobylnicy Ruskiej , to wieś w której podobno hacjendę z końmi do jazdy wierzchem ma pewien celnik , który pracował na przejściu w korczowej. Za całkowity brak wyników przenieśli go do Jarosławia.Facet sam ze sobą dyskutuje na forum ,zaczyna nowe wątki, manipuluje, prowokuje i usiłuje zrobić wrażenie wielkiej dyskusji.Prosty programik komputerowy i kłamstwo już wychodzi na jaw .Oj wstyd kaczorku ,oj wstyd.
 
w uzupełnieniu inny jego pseudonim to ,,Prezes,,.Tak go nazywali przemytnicy na granicy i darzyli wielkim szacunkiem.Pracując na pasie dostawał całkowitej ślepoty, pewnie dlatego nigdy niczego nie wykrył , nawet najmniejszego przemytu fajek.Podobno są na to dowody w statystykach ,które zrobił urząd.Mówił zawsze ,że nikogo się nie boi , bo ma poparcie związkowe. Nic dziwnego ,że tak wściekle atakuje dyrekcję i kierownictwo i walczy o powrót na granicę.Przemytnicy się ucieszą i konie będzie za co utrzymać.
 
Kmicic brawo, zmusiłeś towarzystwo do użycia największych armat. masz i tak szczęście, że u nas nie zamykają wrogich elementów w psychiatrykach. sowieci odkryli schizofrenię bezobjawową, u nas tylko schizofrenia służbowa- nie definiowana.
mniej inwektyw i do przodu.
 
no i co z tego...

kolega może mieć nawet 20 nicków albo i więcej chłopcze, ważne ,żeby pisał tu prawdę,a w tej kwestii jakoś dziwnie milczysz zabawny tropicielu.
A na marginesie to beee, tak sprzętu na allegrowiczów przeciwko koledze używać.
 
okazało się,że forumowicze o nickach ,,kmicic,, ,,małgosia,, ,,aspirant,, ,,pro,, ,,bastard,, to ....jedna i ta sama osoba.wyszło ,że wszystkie wpisy pochodzą z kobylnicy ruskiej , to wieś w której podobno hacjendę z końmi do jazdy wierzchem ma pewien celnik , który pracował na przejściu w korczowej. Za całkowity brak wyników przenieśli go do jarosławia.facet sam ze sobą dyskutuje na forum ,zaczyna nowe wątki, manipuluje, prowokuje i usiłuje zrobić wrażenie wielkiej dyskusji.prosty programik komputerowy i kłamstwo już wychodzi na jaw .oj wstyd kaczorku ,oj wstyd.

i tak macie myśleć,koledzy za lasu!
 
nie udzielam się na forum , ale tu chcę się wypowiedzieć.Gdyby ten człowiek pisał prawdę , to te wszystkie instytucje śledcze do których pisał i złozył w ostatnich latach donosy na swoich dyrektorów,naczelników,kierowników i kolegów z pracy przeprowadziłyby z efektem sprawy i dałoby to jakikolwiek wynik.Niestety ta ''jego prawda'' ma żródło wyłącznie w jego pieniactwie,zaciekłości , nienawiści ,anarchiźmie i wreszcie interesie osobistym.Przytoczę tylko jeden fakt:były naczelnik UC Przemyśl pokazywał w urzędzie dokument z którego wynika ,że pan K.napisał wulgarny paszkwil także na...własną matkę.I to najlepiej definiuje tego człowieka.Nie wierzycie!Sprawdźcie!Ja tez nie wierzyłem.
 
Żeby pracować w Korczowej nie trzeba mieć wyników,trzeba mieć albo plecy,albo tolerować naruszanie wielu zasad i poleceń ustnych kierowników zmian, które są niezgodne z przepisami,albo trzeba zwyczajnie pracować na kierownika zmiany.
 
Możecie na mnie pisać wszystko,nawet,że pisałem paszkwile na swoje konie.Prawda jest taka,że w Przemyślu 4 kierowników oddziału i dwóch z-ców naczelnika jest mocno umoczonych nie wspomne już o kierownikach zmian. Zgasiłem pośrednio lub bezpośrednio już kilka błyskotliwych kierowniczych karier,kolejne czekają w kolejce.
Czerpaliście przez lata kasę ze spółdzielni,ściągaliście haracze od celnych,nosiliście wyżej żebyście mogli dalej karaść,przyszedł czas za to odpowiedzieć.Nie pomogła Medyka,poszły płotki a ci co tym kręcili i kręcą dzisiaj chodzą z gwiazdkami.Myślicie,że jak teraz jesteście ostrożni a spółdzielnia się składa z kilku zaufanych osób to tak trudno się dowiedzieć o szczegółach?Przekonacie się w przyszłości.Pozdrawiam!Idę na wybory!!!!
 
Przepraszam ale muszę zaprotestować. Nie jestem z Kobylnicy, nie mam koni i tylko ja mam prawo podpisywać się moim nickiem a Tobie zoll-c czy jak Ci tam, wara od tego. Jeśli nie widzisz tego, że mój język różni się od używanego przez Kmicica to Twoja sprawa. Nie przeczę,że znam Kmicica, pracowałem z nim, nadal pracuję w Korcz i obserwuję od ponad roku co tutaj się dzieje.Z przykrością stwierdzam, że to co pisze Kmicic to prawda. Może nie jest specjalnie wybredny i elegancki ale mieszka w waszych terenach i dokładnie poznał gwarę tam panującą więc taką się posługuje żebyście go dobrze rozumieli. Poza tym żeby było jasne, Kmicic wyleciał za odwagę i prawdę mówioną w oczy (czego tobie i twoim lubaczowskim ziomkom brakuje) a nie brak wyników i dobroć dla przemytników bo mogę tu wymienić z nazwisk wielu z was bez wyników, a dla przemytników będących jak kochający rodzic i nie myśl, że się tego boję bo widzę codziennie co robicie więc z przyjemnością was ujawnię i czekam z utęsknieniem na proces, który mi wytoczycie. Co do służb i prokuratury, które według ciebie się nie interesują wniesionymi przez Kmicica oskarżeniami to się mylisz bardziej niż myślisz o czym się niedługo boleśnie przekonasz bo pewnie jesteś świadomy tego, że na prokuraturze rejonowej w zaprzyjaźnionym z wami Jarosławiu droga prawna się nie kończy.
Pozdro i proszę cię zoll-c nie pisz takich bzdur więcej bo widzę w pracy na każdej zmianie co robicie.
 
Back
Do góry