• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

A co u naszego kapelana?

rewicencik

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
193
Punkty reakcji
0
Czy osoba duchowna postraszyła naczelnika i dyrektora ekskomuniką za upodlenie swoich bliźnich(czyli nas)?Czy z krzyżem w ręku nawoływał do opamiętania się tych co ludziom los okrutny gotują?Czy rozdarł szaty i rzuciwszy się w progu wyjść nie dał z komisji widząc jak władza nas oszukała?A może wziął łapówę w postaci oficera i grupy A wsiadł na motor z laską i odjechał?
 
Czy osoba duchowna postraszyła naczelnika i dyrektora ekskomuniką za upodlenie swoich bliźnich(czyli nas)?Czy z krzyżem w ręku nawoływał do opamiętania się tych co ludziom los okrutny gotują?Czy rozdarł szaty i rzuciwszy się w progu wyjść nie dał z komisji widząc jak władza nas oszukała?A może wziął łapówę w postaci oficera i grupy A wsiadł na motor z laską i odjechał?

pewnie napewno tak. ksiadz tez czlowiek i kasy potrzebuje. trzeba sie bylo panie KMICIC uczyc na ksiedza.

masz jakis pomysl na termin i rodzaj protestu?
jakies postulaty i propozycje?

czy dalej bawimy sie w internetowe anonimowe opluwanie innych?
 
wszyscy wiedzą kto to Kmicic więc to nie anonimowe, my działamy, ale przecież nie przyłoże komuś szabli do gardła żeby wolniej odprawiał, jak każdy się boi żeby go nie przenieśli z granicy na inny oddział to co na to poradzisz, na księdza się nie nadaje , wyobrażasz sobie pijnego księdza na koniu w sutannie?
 
wszyscy wiedzą kto to Kmicic więc to nie anonimowe, my działamy, ale przecież nie przyłoże komuś szabli do gardła żeby wolniej odprawiał, jak każdy się boi żeby go nie przenieśli z granicy na inny oddział to co na to poradzisz, na księdza się nie nadaje , wyobrażasz sobie pijnego księdza na koniu w sutannie?

dzialamy? na granicy nikt nic nie wie. z internetowego wydania nowin ludzie dowiedzieli sie ze "podobno" robimy po wlosku. robili jak zwykle, i beda robic, bo nie ma jasnego obrazu tego co bedzie i o co maja walczyc.
a poza tym granica znow nadstawi glowe (glownie mlodziez, bo kto inny tyra na pasach), a kto spije pozniej smietanke?
 
Właśnie dlatego młodzi robia pasy,bo się nie postawią,tiry Lubaczów a oni nie będą protestować bo im szkoda kasy i mają kilka osób w oddziale na utrzymaniu i już po proteście.Wartosciowanie to nie poziom dyrektora ale MF,dyro robi co mu każą,tylko paraliż całego wschodu da wymierne korzyści.
 
a kto bedzie w przemyslu protestował ?? jak zaprotestują to ich powywalają i się nawet pytać nie będą, wystarczy spojrzeć na obecny nabór do słyżby, prawie 30 osób jest chętnych na 1 miejsce
 
dzialamy? na granicy nikt nic nie wie. z internetowego wydania nowin ludzie dowiedzieli sie ze "podobno" robimy po wlosku. robili jak zwykle, i beda robic, bo nie ma jasnego obrazu tego co bedzie i o co maja walczyc.
a poza tym granica znow nadstawi glowe (glownie mlodziez, bo kto inny tyra na pasach), a kto spije pozniej smietanke?


masz rację, śmietanka będzie dla największych tchórzy

znowu chcą wysługiwać się granicą
 
Wy na tej granicy to sobie woźcie do pracy szczoteczki do zębów,bo znowu zaczeliście przeginać,smutni panowie lubią wpadać przed świętami,przed wigilją przesłuchiwany jest bardziej rozmowny.
 
napisał wszechwiedzący aspirant jak bierzesz to się z tym liczysz a jak jesteś czysty to mogą mnie w dupę pocałować i nie mogę słuchać frajerów którzy piszą takie pierdoły przyjdź na granicę popracuj tu i pogadamy wielki aspirancie z małą odpowiedzialnością :/
 
nie bądz taki pewny

"nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchani" zatara jak przyjdą to sam się w d..pę pocałujesz i zobaczysz ,że nie pomaga nawet najlepsza opinia i nienaganna służba i jesteś "czysty" nic i nikt Ci nie pomoże obyś się nie miał okazji przekonać na własnej skórze :(
 
możliwe, ale ja wierzę w nowe technologie skoro wszędzie są kamery to niech to udowodnią obrazem a nie zeznaniem jakiegoś dziwnego turysty (przemytnika)
 
...............albo "pięćsetki vel. buszmenki"....,która widziła jak "wszyscy brali, pomawiając 80 osób,tylko jakos nikt nie widział jak ona brała ....nie mówiąc juz o jej wpisach dyscyplinarnych do akt....
 
Szanowni koledzy, dawno mnie tutaj nie było.
Tak szczerze to po co Wam ten kapelan ? ... no chyba żeby jako "spowiednik" i będzie dawał ostatnie namaszczenie celnikom ... przed wejściem do celi.
Ten "pomazaniec" (czyt: popapraniec) zamiast pomagać celnikom w ich trudnej sytuacji to tylko szczerzy zęby.

Błogosławię Wam z serce.
Z tą różnicą, że szczerze i za darmo !
 
prośba

Kmicic , mogę to przenieść do nas (szczecin) , na naszym forum nic się nie dzieje , wszyscy zadowoleni albo zastraszeni .
pozdrawiam.
 
oczywiście! przenoście sobie wszystkie moje wpisy,chcę żeby wszyscy wiedzieli jak jest w IC Przemyśl fantastycznie
 
Back
Do góry